999 rezultate për

kualifikimit

Kryetari i Gjykatës kaloi Vettingun, ankohen ndërkombëtarët Ndonëse kaloi Vettingun, Operacioni Ndërkombëtar i Monitorimit kërkon ankimimin e vendimit të KPK për kreun e Gjykatës A
Dyshime për pasurinë e të shoqit, merret vendimi për Prokuroren e Tiranës Konfirmohet në detyrë Prokurorja e prokurorisë së Tiranës, Elida Kackini Vendimi u dha tani nga Komisioni i Pavarur i
Elton Deda reagon pas kualifikimit të Jonida Maliqit në ''Eurovision'' Këngëtari i njohur Elton Deda, nuk i ka shpëtuar replikave apo komenteve që u bënë kundrejt anglishtes së këngëtares Jon
Prekëse, Mauricio Pochettino shpërthen në lot pas kualifikimit në finale (VIDEO) Tottenhami shkroi historinë dje në mbrëmje duke u kualifkuar për në finalen e Madridit. Spërsat do të sfidojnë tashmë
Shaqiri rrëfen emocionet e kualifikimit ndaj Barcelonës Xherdan Shaqiri shkëlqeu dje në ndeshjen ndaj Barcelonës duke ndihmuar skuadrën e Liverpoolit të sigurojë finalen e Mad
"Shpartallohet" Barcelona, Liverpool shënon golin e kualifikimit (VIDEO) Liverpool ka arritur të shënojë edhe golin e 4 përballë Barvcelonës në minutën e 79’ me Origi. Me këtë rezultat janë
Liverpool shënon golin e kualifikimit përballë Bayern (VIDEO) Bayern Munchen duket i pafuqishëm për ti bërë ballë furisë së Liverpool. The red arritën të shënojn edhe golin e 3-të
I jashtëzakonshëm, Ronaldo shënon golin e 3-të dhe të kualifikimit (VIDEO) C.Ronaldo ka arritur të shënojë golin e tretë, goli i cili kualifikon Juventusin nesë ndeshja do të përfundojë me këtë r
Shkarkohet nga KPK prokurori Arqile Koça Prokurori i Prokurorisë së Përgjithshme, Arqile Koça ka ngecur në rrjetën e vettingut. Komisioni i Pavarur i Kualifik
United shënon golin e kualifikimit (VIDEO) Nje penallti në minutat shtesë e realizuar sakte nga riu Rashford njerr jashtë PSG që kishin pothuajse të sigurtë kuali
Apeli i Krimeve të Rënda, me kryeprokuror të ri KLP votoi unanimisht emrin e Altin Dumanit në postin e drejtuesit të përkoshëm të Prokurorisë së Apelit të Krimeve të Rë
ONM kundër konfirmimit në detyrë të Besnik Cani, si anëtar i KLP Komisioneri Publik ka dalë kundër vendimit të Komisionit të Pavarur të Kualifikimit për prokurorin Besnik Cani, i cili u
Shikoni si feston Higuain pas kualifikimit që arriti Chelsea (VIDEO) Gonzalo Higuain i dha fund vuajtjeve me Milanin në Itali duke u larguar për te Chelsea pas një sërë problemesh që argjen
Gattuso flet pas kualifikimit: Djemtë dhanë maksimumin Gennaro Gattuso ka folur për “"MilanTV" pas ndeshjes që ekipi kuqezi ka fituar kundër Sampdorias dhe u kualifikuan për n
Liverpoolit pas kualifikimit i dëmtohen dy mbrojtësit Liverpooli arriti dje një sukses të madh teksa fitoi 1-0 në shtëpi ndaj Napolit, duke siguruar dhe kualifikimin në fazën
De Biasi u jep zemër kuqezinjve, tregon "sekretin" e kualifikimit Shqipëria ka më shumë shanse sesa në ‘Euro 2016’ për t’ia dalë mbanë”. E thotë Xhani De Biazi, trajneri që për herë të p
Neymar dhe Dani Alves festojnë në dhomat e zhveshjes triumfin ndaj Liverpool (VIDEO) Neymar dhe Dani Alves e kanë festuar më së miri triumfin ndaj Liverpool, duke hedhur një hap të sigurtë drejt kualifikim
Me një këmbë afër kualifikimit, PSG fiton super-përballjen me Liverpoolin (VIDEO) Paris Saint Germain ka mposhtur sonte me rezultat 2-1 Liverpoolin duke i komplikuar më të madhe kalimin në grupe të nënk
S'ka qetësi për prokurorin e dosjeve të nxehta, ja pse kërkohet shkarkimi Komisioneri Publik ka ankimuar vendimin e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit për prokurorin Gentian Osmani, i konfirm
Salah shënon golin e vitit Ylli i skuadrës së Liverpool, Mohamed Salah nuk po kalon një sezon të mirë në Premier League, por kjo nuk është e vlefsh