999 rezultate për

kualifikimit

Napoli dhe Tottenham bëjnë detyrën, pranë kualifikimit (VIDEO) Tottenhami dhe Napoli nuk kanë hasur vështirësi në ndeshjet e tyre të Europa League. "Spursat" kanë fituar me rezult
Miliona euro pas kualifikimit, Champions "i mbush xhepat" Juventusit Pas sukesit përballë Ferencvaroshit të Myrto Uzunit dhe kalimin në fazën tjetër të Champions League, Juventus numëron mi
Fshehu apartamentin në Tiranë, KPA shkarkon kreun e Gjykatës së Tropojës Kolegji i Posaçëm i Apelimit, ka lënë në fuqi vendimin e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit për shkarkimin nga detyr
Probleme me pasurinë, KPK konfirmon në detyrë prokuroren Bejko Komisioni i Pavarur i Kualifikimit (KPK) ka konfirmuar në detyrë prokuroren Dorina Bejko mëngjesin e sotëm. Komisioni
U shkarkua nga KPK, gruaja e Fullanit nuk dorëzohet dhe bën kërkesën e re Gjyqtarja Ariana Fullani ka depozituar në KPA kërkesën për pezullimin e shkarkimit të saj nga Komisioni i Pavarur i Kual
Si sot 5 vite më parë, Shqipëria do të realizonte ëndrrën e madhe të kualifikimit në EURO 2016 Sot bëhen pesë vjet që nga koha kur Kombëtarja e Shqipërisë u kualifikua në Kampionatin Evropian 2016. Shqipëria me t
KPA shkarkon nga detyra gjyqtarin Luan Dervishin Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka shkarkuar nga detyra gjyqtarin e Apelit të Shkodrës Luan Dervishi. Trupi gjykues i pë
Erdhi nga stoli për të shënuar golin e kualifikimit, Choupo-Moting: Ishte një lojë e çmendur Tashmë ka përfunduar takimi ndërmjet Atalantës dhe PSG-së, duel ky në kuadër të çerekfinales në Ligën e Kampionëve. M
Interi edhe më pranë kualifikimit, shënon golin e dytë ndaj Getafe (VIDEO) Pas penalltisë së humbur nga Getafe në minutën e 70' Interi shënon të dytin më të sapofuturi në lojë Eriksen, i cili dë
Ish-kreu i Gjykatës përjashtohet përfundimisht nga sistemi i drejtësisë Është shkarkuar që në mars të vitit të kaluar, nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, ndërsa kishte dërguar çështjen në
Gjyqtari i Apelit kallëzon në SPAK komsioneren e KPK-së: Falsifikoi dokumenta Gjyqtari i Apelit Alaudin Malaj ka paditur pranë Prokurorisë Speciale kundër Korrupsionit (SPAK), komisioneren e Komisio
Bonnuci reagon pas kualifikimit në finalen e Kupës së Italisë: Ishte një ndeshje e çuditshme Mbrojtësi i Juventus-it, Leonardo Bonucci, ka komentuar kualifikimin në finalen e Kupës së Italisë të arritur pas barazi
Thyen rregullat e koronavirusit, lojtari i PSG bën veprimin e çmendur pas kualifikimit (VIDEO) Paris Saint Germain ka siguruar kualifikimin në çerekfinale të Champions Leagues. Francezët mposhtën 2-0 Dortmundin n
Atalanta mesazh emocionues pas kualifikimit: Bergamo është me ju, mos u dorëzoni Pas fitores ndaj Valencias dhe kualifikimit në çerekfinalen e Champions League, lojtarët kanë shfaqur fanellën për qytet
KORONAVIRUSI/ KPK mbyll dyert: Denonco online, s'ka më kontakt në zyra Frika ngga përhapja e koronavirusit ka shtyrë Komisionin e Pavarur të Kualifikimit të ndërpresë shërbimin e pritjes me q
ONM kërkoi shkarkimin, KPK konfirmon në detyrë Prokuroren e Durrësit Në datën 10.12.2019, në përfundim të seancës dëgjimore përkatëse, Komisioni i Pavarur i Kualifikimit vendosi konfirmimin
Atalanta e Gjimshitit festë të çmendur pas kualifikimit në Champions (VIDEO) Ka përfunduar faza e grupeve në Champions League. Befasia më e këndshme ka qenë Atalanta, që në pjesëmarrjen e parë k
CHAMPIONS/ Rënditja në 4 grupet, PSG, Bayern dhe City pranë kualifikimit (FOTO LAJM) Real Madridi ka arritur fitoren e parë të sezonit në Ligën e Kampionëve, pasi mundi 1-0 Galatasarayn në Turqi, ndërkohë
Marsida Xheferllari kandidate për ILD Ka përfunduar mbledhja e Komisjonit të Emërimit në Drjetësi duke lejuar kandidimin për postin e Inspektorit të Lartë të
Partizani i pafat, mposhtet në shtëpi nga Sheriff Tiraspol (VIDEO) Partizani zhgënjen në ndeshjen e parë ndaj Sheriff Tiraspolit në shtëpi. Të besuarit e drejtuar nga trajneri Skënder Geg