999 rezultate për

kualifikimin

Festë e çmendur e shpresave pas fitores me Kosovën (VIDEO) Futbollistët e Shqipërisë iu gëzuan fitores së tyre kundër vëllezërve nga Kosova aq shumë saqë festuan sikur ta kishin a
Këto tre ekipe e kanë siguruar kualifikimin në Evropian Belgjika të enjten me fitoren 9:0 ndaj San Marinos e siguroi kualifikimin e para në Kampionatin Evropian duke regjistrua
Ndeshjet për 'Euro 2020' dhurojnë spektakël dhe emocione, një kombëtare siguron kualifikimin Në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian "Euro 2020", në mbrëmjen e sontme u zhvilluan gjithsej dhjetë ndeshj
Gazzetta dello Sport: Kosova, "hirushja" që ëndërron kualifikimin në "Euro 2020" Gazzetta dello Sport: Kosova "hirushja" që ëndërron kualifikimin në "Euro 2020" Kosova ka befasuar të gjithë jo vetëm
Partizani mbërrin në Baku me optimizëm për kualifikimin (VIDEO) Skuadra e Partizanit ka mbërritur në Azerbajxhan për ndeshjen e kthimit të raundit të parë eliminator të Champions Leagu
Keita i dëmtuar, kështu e feston mesfushori i Liverpoolit kualifikimin ndaj Barcelonës (VIDEO) Naby Keita i cili u dëmtua në ndeshjen e parë ndaj Barcelonës dje e ndoqi nga TV sfidën i dëmtuar. Por Keity dje nuk
Barcelona gati kualifikimin pas mrekullisë "Messi" në "Camp Nou" (VIDEO) Barcelona ka arritur të marrë një fitore e cila vështirë se ishte menduar në Camp Nou. Vendasit arritën të zhbllokoni
Ahmataj: Kualifikimin e sigurojmë në Tiranë Trajneri i Luftëtarit, Julian Ahmataj, ka komentuar barazimin pa gola të marrë në Kupën e Shqipërisë kundër Tiranës.
Emery i vendosur: Kualifikimin në Champions e kemi në dorë ne Unai Emery këmbëngul se ambiciet e Arsenalit për të përfunduar në top katërshe në Premierligë janë në duart e tyre, me g
Befason Sisoko: Kualifikimin e mësova në dhomat e zhveshjeve Ndeshja e djeshme mes Manchester Cityt dhe Tottenhamit, mund të quhet pa frikë sfida më emocionuese e këtij sezoni. G
Kane feston si i çmendur kualifikimin në Champions (VIDEO) Ylli i Tottenhamit Harry Kane e ka festuar nga shtëpia e tij kualifikimin në gjysmëfinale të Champios-it ku skuadra e ti
Agnelli: Ajaxi e meritoi plotësisht kualifikimin Presidenti i Juventus-it, Andrea Agnelli, ka folur për "Sky Sport" pas eliminimit nga Champions League të Juventus-it.
Tirana rrezikon ndaj Laçit, por siguron kualifikimin në kupë Tirana kualifikohet me vështirësi në gjysmëfinalen e Kupës së Shqipërisë. Ekipi bardheblu u mposht 2-0 në takimin e kthi
Inter me mungesa synon kualifikimin ndaj Eintracht Frankfurtit Sot dhe 16 skuadra do të kërkojnë kualifikimin në fazën çerekfinale të Europa Leagues, vetëm 8 prej tyre do e realizojnë
Capello: Allegri ka meritë kryesore për kualifikimin e Juventusit Ndeshje perfekte e Juventus, tre gola të Ronaldo-s dhe lojë e shkëlqyer e Bernardeschi, ky është çelësi i suksesit të ba
United kalon në avantazh përballë PSG, rihap kualifikimin (VIDEO) Manchester United e fillon ndeshjen ashtu sic dëshironte duke shënuar gol dhe shumë shpejt madje vetëm në minutën e 2’
Latifi shkëlqen në Kupë, shënon hat-trick dhe i jep kualifikimin skuadrës së tij Ish-lojtari i Skënderbeut, Liridon Latifi, ka shkëlqyer ditën e sotme në Hungari. Ekipi i tij, Puskas Akademi, ka lua
Gega: Gëzohem për kualifikimin, por mendja më rri te kampionati Partizani kaloi në çerekfinalet e Kupës së Shqipërisë pasi mposhti Kastriotin me rezultatin 7-2 në të dyja sfidat. Në nd
Milani për të shmangur turpin ndaj Olympiakosit Në orën 21:00, vëmendjen kryesore e merr Olympiakos-Milan sfidë kjo e Grupit F. Në këtë grup, Betisi, që viziton Du
Icardi: Meritonim kualifikimin më shumë se Tottenhami Mauro Icardi është i bindur se Interi e meritonte më shumë kualifikimin në Ligën e Kampioneve më shumë se Tottenhami.