999 rezultate për

kualifikimeve

Ballkani hap tregun për profesionistët e Ballkanit? Bruksel - Ballkani Perëndimor filloi bisedimet për njohjen reciproke të kualifikimeve profesionale të mjekëve, stomatolo
Kosova rrezikon edhe një përjashtim ndërkombëtar 50 institucione private të arsimit kanë aplikuar dhe akredituar programet e tyre, mirëpo këtë nuk e kanë bërë rreth 60 i
Publikohen formacionet zyrtare Portugali-Zvicër Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Portugali – Zvicër. Portugalia dhe Zvicra kanë publikuar formacionet z
Formacionet, Panucci me surpriza ndaj Maqedonisë (FOTO LAJM) Kombëtarja e Maqedonisë dhe Kombëtarja e Shqipërisë kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër t
"Serbët mund të hakmerren me dron në ndeshjen Kosovë-Kroaci" E përditshmja kroate, “Jutarnji list”, shkruan se serbët janë duke përgatitur një hakmarrje për “rastin e dronit” të lës
Ja në cili grup do të jetë Kosova nëse pranohet në FIFA (FOTO) Pas pranimit të FFK-së në UEFA, më 13 maj do të mbahet edhe Kongresi i FIFA-s në Meksikë, ku do të shqyrtohet edhe prani
Kosova pranohet në Kornizën Evropiane të Kualifikimeve Republika e Kosovës pranohet anëtare e Grupit Këshillëdhënës të Kornizës Evropiane të Kualifikimeve (KEK) me Autoritetin
UEFA, formacioni më i mirë i kualifikimeve Uefa ka publikuar më në fund formacionin më të mirë të kualifikimeve në fazën e grupeve për në Francë 2016. Ajo që spik
Shqipëria kombëtarja më e mirë e fazës së kualifikimeve UEFA ka nxjerrë statistikat më të mira të fazës së kualifikimeve, duke zgjedhur kështu Kombëtaren më të emirë të fazës s
Jose Mourinho, "mbreti" skualifikimeve Dy javët e skualifikimit për gishtin që i ka futur në sy në Vilanova, janë të fundit në karrierën e teknikut portugez Jo
UEFA shqyrton formatin e kualifikimeve Federata Evropiane e Futbollit (UEFA) do të shqyrtojë formacion e kualifikimeve për kampionatin botëror, "Brazili 2014",
Te dielen, shorti i kualifikimeve per EURO 2012 Të dielën, në Varshavë do të hidhet shorti për kualifikimet e Kampionatit Evropian 2012, i