999 rezultate për

kuajfuqi

BMW M8 GC kundrejt RS6, E63 S dhe Panameras, kush mendoni se fiton? (VIDEO) Kur vije puna te prodhimi i veturave familjare me performanca të super veturave, askush nuk mund të krahasohet me prodhu
"Titani" BMW X5 M me 750 kuajfuqi (FOTO LAJM) Kompania e njohur G-Poëer për panairin e sivjetmë të veturave në Esen ka përgatitur versionin e përforcuar të modelit të
Volkswagen Beetle tashmë vjen në shitje me 305 kuajfuqi (VIDEO) Kur ka dalë nga prodhimi në vitin 1965, ky Beetle kishte vetëm 40 kuaj/fuqi, por tani është shumë më i fuqishëm. Nga koh
Ja kur do të hidhet në treg modeli i ri i BMW Megjithëse ishte parë duke u testuar nën shtresën për kamuflazh, nuk ishte bërë e ditur se kur mund të lansohet kjo maki
Brenda McLaren P1 me 986 kuajfuqi, gjatë një udhëtimi të shpejtë (VIDEO) Teksa pritet që të dalë në treg modeli P1 LM, është publikuar një video që e tregon një McLaren në shtegun e garave.
Porsche 911 arrin rekord shpejtësie në pistë (VIDEO) Pistën në Nurburgring të Gjermanisë, Porsche 911 e ka kaluar për 12 sekonda më shpejtë se paraardhëset – pasi i janë sht
BMW prezanton modelin M4 CS me 460 kuajfuqi (FOTO LAJM) Modelin e ri M4 CS, që duket sikur të jetë makinë për pista garash, BMW e ka prezantuar në Shangai Auto Show 2017 që po
BMW M4 GTS me 615 kuaj fuqi (FOTO LAJM) G-Power, është kompania e njohur për modifikimin e makinave që ka bërë të mundur modifikimin e disa modele të BMW M4, nd
Mercedes-AMG C63 Estate i modifikuar (FOTO LAJM) Wheelsandmore, është një kompani që merret me modifikimin e makinave që këtë herë ka bërë të mundur përforcimin e motori
Pamja ndryshe e BMW i8 (FOTO LAJM) ProWrap Professional Car Wrapping, është kompania që merret me modifikimin dhe me rregullimin e makinave. Së fundmi ajo
Pamja e re e Mercedes GLE Coupe (FOTO LAJM) Mercedes ka nbërë të mudnur modifikimin e modelit GLE Coupe, duke sjellë disa ndryshime në këtë model në pjesën përpara
BMW i8 e modifikuar (FOTO LAJM) Wheels Boutique, është kompania që merret me modifikimin e makinave. Këtë herë ajo ka sjellë modelin e modifikuar të mod
Mercedes-Benz E Class 2016 (FOTO LAJM) Mercedes-Benzi prezanton zyrtarisht modelin e ri E Class 2016. Prezantimi i këtij modeli është bërë në panairin e makina
BMW X6 me 650 kuaj fuqi (FOTO LAJM) G-Power, kompania për rregullimin e makinave ka bërë të mundur modifikimin e modelit BMW X6 (F86). Modeli i këtij mod
BMW zyrtarizon përditësimin e Serisë 7 (FOTO LAJM) BMW ka bërë përditësimin e modeleve të rinj të Serisë 7 duke nisur nga motori 3.0-litër dizel biturbo me 320 kuaj fuqi.
Audi prezanton e-tron Quattro Concept 506 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Audi duket se po punon për të sjellë në treg modelin e tij më të fundit e-tron Quattro Concept. Ky është një model që ka
BMW modifikon modelet M235i Coupe, M3 dhe M4 Coupe (FOTO LAJM) BMW kohët e fundit ka bërë të mundur modifikimin për tre modele kryesore. Modelet që kanë ardhë në treg me risi të reja
Modifikohet BMW M6 GT3 (FOTO LAJM) BMW Motorsport në fotot më të fundit të publikuara në internet duken modifikimet e sjella në modelin e paralajmëruara M6
Peugeot 308 R Hybrid me 493 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Peugeot ka prezantuar konceptin e ri, 308 R Hybrid, me motor 493 kuajfuqi, me një motor 1.6-litër turbo dhe një tjetër e
BMW prezanton modelin e ri BMW i5 (FOTO LAJM) BMW po punon për të sjellë në treg modelin më të ri BMW i5. Modeli i ri do të jetë i pajisur me motor hibrid, të ngjashë