999 rezultate për

kuadrin

KE harton kuadrin negociues për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut: Hap i rëndësishëm! Komisioni Evropian i paraqiti Këshillit draftin e kornizave të negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, duke
Kush po e spiunon Arbana Osmanin? (FOTO LAJM) E dini kush e spiunon Arbana Osmanin? Moderatoren mjaft të dashur për publikun shqiptar e spiunon një mace.
Mirela Kumbaro për ndërtimi në Butrint: Është në kuadrin e një pakete shërbimesh Ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro ka raportuar sot në Komisionin e Medias dhe Edukimit në lidhje me ndërtimet që po kr
Ed Sheeran drejt një romance të re? Ende nuk dimë nëse kemi një romancë të re nga ana e Ed Sheeran, ndërsa paparacët e kanë fotografuar teksa ai ndodhej pra
DiCaprio sërish me një supermodele? (FOTO LAJM) DiCaprio është kthyer në një person mjaf i dashur për paparacët, pasi ai shpesh shihet në shoqërinë e femrave të ndryshm
A ndikon rasti "Puç" në raportet ndëretnike në Maqedoni?! Ministria e Punëve të Jashtme ruse, pret që rasti ‘Puç’ të jetë lëndë e një hetimi esencial në interes të stabilitetit d
FMN largohet nga Shqipëria, përfundimet jepen më vonë Një ekip i Fondit Monetar Ndërkombëtar, i udhëhequr nga Nadeem Ilahi vizitoi Tiranën gjatë periudhës 26 gusht deri më 9
Irritohet Bleona: Latë nam, Sinanin e kam shok Bleona e dëshiron famën dhe çdo ditë ajo vihet në qëndër të vëmëndjes për çdo gjë që ajo poston. Këngëtarja është kundër
KE heton Realin dhe Barçën Komisioni Europian është duke hetuar Realin e Madridit dhe Barcelonën, në kuadrin e një hetimi të nisur në vitin 2009 pë
Analiza e METE, Naço: Viti 2011, vit i suksesshëm Pavarësisht krizës globale Shqipëria arriti të ruante stabilitetin ekonomik falë reformave të ndërmarra. Në analizën e b
Meta: Te plotësojmë kuadrin rregullativ propozuar nga OSBE Kretari i Lëvizjes Socialiste për Integrim (LSI), Ilir Meta theksoi gjate dites se sotme se nuk do të ndryshojë drejtimi
Fullani: Blerja e "Dajtit" ne perputhje me kuadrin ligjor Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani ka folur për herë të parë p&e