999 rezultate për

kuader

INTERVISTA/ Ernest Gjoka: Do rikthehem së shpejti në stol, Tirana dhe Partizani për titull, nga Kukësi u largova se nuk u arrit objektivi Trajneri i mirënjohur Ernest Gjoka flet për largimin e bujshëm nga Kukësi dy muaj më parë, edhe pse klubi verilindor e k
Ylli i United do largohet nga Premierliga me parametra zero, Inter, Juventus dhe Milan futen në garë Aventura e Nemanja Matiç te Manchester Unites, do të mbyllet me shumë mundësi sezonin që vjen dhe kështu, serbi do të je
Nuk ndalet Aubameyang, shënon dy herë përballë Watford (VIDEO) Golin e parë për Arsenalin e shënoi Aubameyang në minutën e 21-të. Gabonezi realizoi pas një asisti nga Kolasinac.
Tuchel: Jam i bindur se Neymari do të bëjë gjithçka, Icardi do luajë Thomas Tuchel ka folur para ndeshjes së ekipit të tij kundër Strasbourgut. Ai ka konfirmuar nga konferenca për shtyp
"Dardanët" nisen për në Angli, Kosova pranë ëndrrës së madhe (FOTO LAJM) Përfaqësuesja e Kosovës është nisur në drejtim të Anglisë me synimin e qartë për të shkruar historinë pas fitores me Çek
Bernard Challandes flet pas triumfit historik Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes është shprehur shumë i lumtur pas fitores historike kundër Republikës së Çekisë.
ZYRTARE/ Maradona rikthehet të drejtojë një skuadër, firmos me klubin argjentinas Pas largimit nga skuadra e Dorados për shkak të problemeve fizike, Diego Armando Maradona është gati për të marrë drejti
Portieria "bombë" e hockey-t në akull që e kërkon çdo skuadër (FOTO LAJM) Mikayla Demaiter mund të konsiderohet pa frikë si portieria e hockey-t më e bukur në botë. Nga profili i saj në Insta
Arsenali nuk e do në skuadër Mustafin, niset drejt Francës Shkodran Musta është kthyer në të padëshiruar tek Arsenali. Trajneri Unai Emery ka dalë dhe publikisht në media duke
Fiorentina nuk ndalet në merkato, "rrëmben" mbrojtësin e Juventusit Martin Caseres është shumë pranë transferimit te Fiorentina. Ai luajti 6 muajt e fundit te Juventusi, teksa tani është l
Osmani: Kemi kapacitet për t’u integruar në BE dhe NATO Zëvendëskryeministri i Qeverisë së RMV-së për Çështje Evropiane Bujar Osmani, është në vizitë zyrtare në Finlandë. Os
As Napoli as Atletico, James shkon te kjo skuadër James Rodriguez duket se e ka gjetur veten te një skuadër të re, me Marseillen që i është futur garës për kolumbianin e
Jo vetëm Brest, edhe një skuadër franceze kërkon Eros Grezdën Eros Grezda po kalon ditët e tij të fundit si futbollist i Rangers. Sulmuesi shqiptar nuk preferohet nga legjenda ang
Klopp mohon zërat së deshiron yllin e Realit në skuadër Jurgen Klop i ka mohuar të gjitha lajmet se klubi i tij do të nënshkruaj me Gareth Bale, ku ka thënë për Sky Sports se a
Franko Lerda mendon një Partizan ndryshe: Sherifin e sulmojmë! Eliminimi nga Karabagu nuk la shije të hidhur te tifozët e kuq, pavarësisht rezultatit zhgënjyes të takimit të kthimit.
Milani i bëri dalje, Andre Silva bëhet me skuadër të re Andre Silva shumë shpejt do të jetë lojtari më i ri i skuadrës së Monacos në kampionatin francez. Sikurse raporton Ca
E pabesueshme si ka përfunduar Balotelli, stërvitet i vetëm (VIDEO) Mario Balotelli vazhdon stërvitjen i vetëm, pasi e ardhmja e tij ende duhet të vendoset. Në llogarinë e tij personale
Kukësi ndjek Tetutën mbetet vetëm Partizani Ka përfunduar që në turin e parë aventura e klubeve shqiptare të eliminatoret e Europa Leagues, pasi si Kukësi e Laçi që
Tare e mbajti në skuadër, Lazio rrezikon të humb miliona euro për një lojtar Në verën e shkuar, oferat për mesfushorin e Lazion, Sergej Milinkoviç-Saviç nuk kishin fund. Madje shkonin edhe më sh
ZYRTARE/ Merr fund telenovela e gjatë, De Ligt bëhet me skuadër të re Matthijs de Ligt pritet të udhëtojë drejt Italisë për testet mjekësore te Juventusi gjatë ditës së mërkurë pas arritjes