999 rezultate për

kthyer

Ishin kthyer në "makthin" e Vlorës, kapen dy grabitës e dy shpallen në kërkim Policia e Vlorës ka finalizuar këtë të enjte operacioni e koduar “Piratët”, ndërsa ka vënë në pranga dy persona dhe dy
Cili është plani tjetër i Elvana Gjatës pas "Dy gisht Mjaltë" (FOTO LAJM) Elvana Gjata duket se është rikthyer fuqishëm në treg, pasi faqet e Instagramit kanë publikuar se këngëtarja do të mbajë
Është kthyer në një bomber, Juventus i vendos klauzolë të frikshme Kean Moise Kean është kthyer në një bomber te Juventusi në ndeshjet e fundit duke shfrytëzuar mjaft mirë mungesën e CR7. K
Spektakolar Ajax, barazon rezultatin sapo fillon pjesa e dytë (VIDEO) Ajax ka arritur të barazojë rezultatin shumë më shpejt nga se mund ta kishim imagjinuar. Vetëm një minut pas fillimit
Po shfrytëzon mungesën e CR7, Kean është kthyer në një bomber te Juventus Moise Kean po kthehet në një goleador te Juventusi teksa djaloshi Italian po shfrytëzon mjaft mirë mungesën e Cristano R
Xhaka nuk humbet kohë: Po punoj fort për tu kthyer sa më parë në fushë Xhaka mungoi ditë më parë në ndeshjen që Arsenali e fitoi 2-0 ndaj Newcastle United dhe me shumë gjasa, që të humbasë ed
Atalanta e Berishës dhe Gjimshitit ëndërron zonën Champions Gabimet e shumta të dy skuadrave milaneze kanë komplikuar ndjeshëm gjithë llogaritë e kampionatit italian për zonën Cham
Mbrojtësi i Kombëtares përsëri në formacionin e javës në Kroaci (FOTO LAJM) Ardian Ismajli është shndërruar në lider tek ekipi i Hajduk Splitit në Kroaci. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, vijon t
Befasohet Reali, Huesca kalon në avantazh (VIDEO) Reali është befasuar në Bernabeo nga skuadra e vendit të fundit Huesca e cila ka kaluar në avantazh që në minutën e 3’
Është kthyer në një bomber, Juve pranë rinovimit me yllin e skuadrës Moise Kean është pranë rinovimit me Juventusin. 19-vjecari i cili është kthyer në një bomber këtë sezon ka bindur drejtu
Pogba thur elozhe për Solskjaer Paul Pogba thotë se Ole Gunnar Solskjaer, që zyrtarizoi sot një kontratë 3-vjeçare si trajner i Manchester United, i ka
Ish-drejtuesi Italian zbulon gjithçka për të ardhmen e stolit të Juventusin "Allegri do qëndrojë te Juvja? Jo, por largohet për zgjedhje të tijën. Në vendin e tij do merret Didier Dechamps". Në nj
Karius kërkon ndihmën e Liverpool për ta rikthyer në skuadër Referuar raportimeve të të përditshmes britanike "The Sun", portieri i Liverpool, Karius, i huazuar te Besiktas ka kërku
Gjesti i Simeones bëhet modë dhe në Turqi (VIDEO) Në takimin e parë mes Atletiko Madrididit dhe Juventusit, Diego Simeone gjatë festimit të golit të dytë i kthye nga tifo
Pato lë Kinën për tu kthyer në Brazil duke refuzuar edhe Milanin Sulmuesi brazilian Alexandre Pato, pasi ka ndërprerë kontratën me skuadrën kineze të Tianjin Tianhai (luajti dy sezone),
I fiksuar pas jetës luksoze, Kurtin e vranë duke u kthyer për në shtëpi (FOTO LAJM) Jurgen Kurti, 26-vjeçari që u bë i njohur për vrasjen e babait të tij është vrarë mbrëmjen e sotme. Ai është vrarë te
Zhduket një i mitur në Fushë-Kosovë Ditën e shtunë, një person ka njoftuar se vëllai i tij moshë e mitur ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më, njofto
Arrestohet "skifteri" në Elbasan, ishte kthyer në makth për banorët Policia e Elbasanit ka bërë të mundur arrestimin e një 31-vjeçari mbi të cilin rëndojnë akuzat e disa vjedhjeve në këtë
Nëna harron fëmijën në aeroport, detyron avionin të kthehet E harroi fëmijën në aeroport, nëna detyron avionin të ulet. Një avion është kthyer mbrapsht në aeroport pasi një nënë p
Zidane refuzon përsëri Real Madridin? "Zinedine Zidane e ka refuzuar mundësinë për t’u kthyer në Real Madrid në verë, duke e mbajtur Juventusin në garë", kesh