999 rezultate për

kthyer

TRAGJIKE/ Sapo ishte kthyer nga Anglia, nxirren të pajetë babë e bir Ka shkuar në 28 numri i viktimave si pasojë e tërmetit. Në orët e para të mëngjesit të sotëm Klement Çupi ka dhënë shenj
Si ishte dhe si është, pamjet e frikshme si janë kthyer në gërmadhë ndërtesat Tërmeti i fuqishëm ka shkaktuar shumë dëme dhe viktima në Shqipëri. Më të prekurat janë Durrësi, Lezha,Thumanë, Tira
Pamje të frikshme, vila dhe pallate të kthyera në rrënoja (FOTO LAJM) Dëme të mëdha ka shkaktuar tërmeti i sotëm, kryesisht në zonën e Durrësit, qytet më afër lëkundjeve të forta. Në pamj
Përmbyset makina në Elbasan, ka të lënduar Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin nacional Elbasan- Peqin, pranë fshatit Vidhas. Mjeti tip
Meta si ndahet Borschard: Janë kthyer në lecka të Ramës! "Janë disa diplomatë që janë bërë si leckat e Edi Ramës, t’i themi gjërat drejt. Këta jo vetëm që janë bërë palë, po
Historia e 79-vjeçarit nga Kukësi, si e la Tiranën për t’u kthyer në vendlindje (FOTO LAJM) Nga: Arben Shaqir Vata Gjatë këtyre 5 viteve, Enveri, bashkëshortja, fëmijët e tyre, nipërit e mbesat, kanë
Nëse dyshoni se dikush po ju vjedh Instagramin, dëgjoni këshillën e Venera Lumanit Pak kohë më parë, këngëtarja e njohur Venera Lumani ra pre e një mashtrimi dhe për plot një muaj kaloi një periudhë stre
Gjashtë muaj në kuti, Casillas i fshinë "merimangat" këpucëve Iker Casillasi është duke punuar vazhdimisht për t’u rikthyer në fushë. Portieri i Portos, i cili gjashtë muaj më par
Tension mes kunatave? Bella urdhëron publikisht Dua Lipën të ndaloj (FOTO LAJM) Dua Lipa është rikthyer së fundmi duke dhënë lajme të mira për fansat. Këngëtarja shqiptare ka bërë të ditur se po sjell
Vinicius lihet në shtëpi nga Zidane për ndeshjen e së mërkurës Zinedine Zidane ka vendosur të mos e ftojë Vinicius Juniorin në skuadrën e Real Madridit për ndeshjen kundër Leganes të
Inter-Parma, formacionet zyrtare: 'Zikaltërit' gati për tu rikthyer në krye Interi dhe Parma kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A. Nerazzurrët janë nikoqir
Era vjen në vendlindje dhe ka gati një bashkëpunim, por me kë? Era Istrefi është kthyer prej kohësh në një personazh shumë të njohur botërisht. Ama ditën e sotme ajo ka treguar se
Tiranë/ E kishte kthyer biznesin në bixhoz dhe 'mall', arrestohet pronari Një pronar e kishte kthyer lokalin e tij në një vend ku luheshin lojëra fati dhe konsimohej lëndë narkotike, ndërkohë që
Duka nga Kukësi: Reja do rinovojë, "Arena Kombëtare" gati për Francën (VIDEO) I pranishëm në Kukës aty ku ka parë nga afër ecurinë e punimeve në rikostruksionin total të stadiumit Zeqir Ymeri, presi
Grezda rikthehet protagonist, shënon supergol me Rangers (VIDEO) Eros Grezda është rikthyer protagonist me skuadrën e akademisë së Rejxhërsit. Futbollisti shqiptar gjeti rrugën e rrjetë
Tabaku: Kuvendi është kthyer në noter të qeverisë, skandali me ligjin për Korporatën e Investimeve Ish-deputetja demokrate Jorida Tabaku ka komentuar projektligjin e qeverisë për Korporatën e Investimeve Shqiptare duke
Zbulohet detaji i rëndë, ngjarja në Kavajë mund të ishte kthyer në tragjedi Qyteti i kavajës u trondit mëngjesin e djeshëm nga një ngjarje e rëndë nga ku mbeti i vrarë Dritan Haxholli dhe i plagos
Foto nga vaska, trendi më i ri në i VIP-ave në Instagram (FOTO LAJM) Kur shumica prej nesh shkon të bëjë një dush, me siguri mendon për qetësinë e një pushimi të mirë në një vaskë të nxehtë
Plas te Lyon-i, të gjithë janë kthyer kundër legjendës Juninho Trajneri Sylvinho u shkarkua nga Lyon-i, por tashmë ka kritika edhe dhe për ish-legjendën e klubit, Juninho. Presioni ës
U largua nga "Xing me Ermalin", Mamaqi tentativë për tu rikthyer në "Portokalli"? (FOTO LAJM) Sezoni i ri startoi, të gjitha shoë-t televizive mbaruan puntatën e parë. Kush me shumë sukses e kush me më pak, por