999 rezultate për

kthyer

Ramës nuk i del inati me kërpudhën që prishën protestuesit, e rikthen sërish Kryeministrit Edi Rama akoma nuk i ka dalë inati me protestuesit e opoiztës të cilat shkatërruan një vit më parë kërpudh
Përtej pritshmërive, Loredana do të bashkëpunojë me Snoop Dogg? (FOTO LAJM) Loredana është kthyer shpejt në një nga reperet më të suksesshme, për shkak të talentit të saj të padiskutuar. Ajo ë
Trendet surprizuese, tendencat e viteve 2000 që janë rikthyer sërish (FOTO LAJM) Kur i shikojmë disa trende të modës nga e kaluara, mund të jetë e vështirë të besosh që e gjithë bota dikur i admironte
Historia e pazakontë në Korçë, i riu rrezikon burgun për një bombol gazi Një histori e çuditshme vjen nga Korça. Kostandin Beqirllari ka një biznes familjar që ka të bëjë me mbledhjen dhe mbush
Lajme të mira për Juventusin, Demiral kthehet në stërvitje Mbrojtësi i skuadrës italiane, Merih Demiral, është kthyer në stërvitje të plota me skuadrën e Juventus, për herë të par
Lajçak: Dialogu vazhdon të enjten, procesi është kthyer në binarë Përfaqësuesin i posaçëm i BE-së Miroslav Lajçak, tha se është arritur pajtueshmëri për agjendën e takimit të radhës në B
U la edhe në pishinë, shqiptari i infektuar me COVID-19 udhëton drejt Italisë Një kosovar 55 vjeçar ishte kthyer nga Kosova për në Itali më datë 17 qershor. Ai kishte vazhduar jetën e tij normalisht
Të ndarë, por Dafina dhe Dj Geek publikojnë momentet romantike krah njëri-tjetrit (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri dhe Dj Geek u kthyen disa javë më parë në çiftin më të komentuar të shoëbiz-it, kjo për lidhjen e papritur
Grabitet banesa e Frank Ribery Shtëpia e yllit francez të Fiorentinës, Franck Ribery, është grabitur nga disa hajdutë. ‘La Repubblica’ shkruan se gj
"Parashikimi i m*tit", gazetari shqiptar ofendon publikisht Alba Hoxhën (FOTO LAJM) "A je e lidhur me ndonjë boss droge që s'duhet ta dimë?" Ishte kjo pyetja e gazetarit shqiptar, Flavio Qarri ndaj këngët
Rasti i fundit me COVID-19 në Fier: I infektuari sapo kishte ardhur nga Anglia Ditën e sotme është regjistruar një tjetër rast me koronavirus në qytetin e Fierit. Lajmi është bërë i ditur nga Mini
Biologu i njohur thirrje shqiptarëve: Ka nisur vala e dytë e COVID-19, do të jetë më e rëndë "Tani kemi një valë të dytë të cilën nuk e dimë se kur do ta arrijë pikun, por me shumë gjasa do të jetë shumë më e rënd
Të gjithë po flasin për "Photoshopin" e saj, Luana akuzon publikisht fotografen (FOTO LAJM) Fotot e fundit të Luana Vjollcës po bëjnë mjaft zhurmë dhe këtë herë jo për arsyet e zakonshme, por ndjekësit po dyshojn
68 vjeçari ndërroi jetë duke u kthyer në shtëpi, MSH zbulon nëse vdiq apo jo nga COVID-19 Pasditën e sotme në media u shpërnda me shpejtësi lajmi se gjirokastriti i parë i infektuar me COVID-19 ka ndërruar jetë
Ndahet nga jeta në moshën 55-vjeçare shkrimtari Zafon (FOTO LAJM) Carlos Ruiz Zafon, shkrimtari spanjoll me famë botërore është ndarë nga jeta ditën e sotme në moshëm 55-vjeçare. Auto
Ka kthyer më shumë ligje se çdo President, Meta tregon arsyen Presidenti Ilir Meta ka dalë në një deklaratë për mediat ku ka thënë se si kreu i shtetit, do të kthejë çdo ligj që ësht
Coutinho pranon ulje page për tu rikthyer te Liverpool Philippe Coutinho (28 vjeç) është i gatshëm të ulë pagën e tij për t’u kthyer te Liverpooli, madje sipas "El Mundo Depor
U nis për në Jug, Ralf Gjonit i "nxihet" jeta gjatë rrugës (FOTO LAJM) Tashmë që ka nisur sezoni turistik, nuk ka se si të mungojë trafiku e kryesisht gjatë fundjavës. Jugu i vendit vijon
Kapet fieraku, e kishte kthyer shtëpinë në laborator "droge" Policia e Fierit ka vënë në prana një 53 vjeçar i cili kishte jthyer banesën e tij në Laborator drogë. Ndalimi i tij
I njohur ndryshe si "bosi i drogës", kush është Gëzim Çela që e kishte kthyer vilën luksoze në laborator Një nga personat që mori sot formularin nga OFL është Gëzim Çela. Ky fundit është një emër shumë i njohur për policin