999 rezultate për

kthye

Kthyen shtëpinë në laborator drogë, arrestohen dy të rinj shqiptar në Itali Policia italiane ka vënë në pranga dy të rinj shqiptar, pasi akuzohen se kanë ndërtuar një laborator të përpunimit dhe t
Blushi: Meta po luan për të shpëtuar LSI nga dalja e pakthyeshme në opozitë Deputeti Ben Blushi ka deklaruar se nëse PD nuk merr pjesë në zgjedhjet e 18 qershorit, atëherë LSI detyrohet të jetë o
Arrestohet shqiptari në Itali, kishte kthyer ndërtesën në laborator droge Policia italiane ka zbuluar një laborator për përpunimin e heroinës, duke vënë në pranga tre shtetas. Policia bën me
I mori 29-vjeçares 4 mijë euro dhe u "zhduk", nën hetim 51-vjeçari Policia e Durrësit ka nisur hetimin në gjendje të lirë ndaj një 51-vjeçari i cili është denoncuar nga një qytetar për ma
“Plakat” rikthejnë të ftohtin në Shqipëri, ja sa do zgjasin shirat e rrëmbyeshëm Pas ditëve të nxehta me diell, ku temperaturat arritën deri në 28 gradë celcius, është rikthyer i ftohti i dimrit në mes
Zidane: Jam e lumtur për rekordin e Ronaldos Zinedine Zidane e ka pranuar se Cristiano Ronaldo nuk ka qenë aspak në formë këtë edicion, por thotë se tashmë është rik
Manjani lavdëron Xhafën: Policia u rikthye në rolin e saj Pas kritikave dhe akuzave të njëpasnjëshme që ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka hedhur në drejtim të qeverisë Ra
E kthyen fabrikën e këpucëve në laborator drogë, ja kush janë pronarët (FOTO LAJM) Ditën e sotme policia e Shtetit zbuloi një laborator të sofistikuar droge në Skrapar ku përpunohej dhe mbillej hashash.
Barcelona, gati për të rikthyer Deulofeu Milani mund ta humb anësorin Gerard Deulofeu këtë verë, pasi Barcelona thuhet se janë të gatshëm për të ushtruar opsioni
PAMJE TE RENDA/ Mjekët në luftë për të kthyer në jetë viktimat e sulmit kimik në Siri (VIDEO) Sulmi i mëngjesit të sotëm i dyshuar kimik në provincën siriane Idlib, ka lënë të paktën 58 të vdekur, ndërsa ende nuk k
Digjet materiali për ndërtimin e shtëpive të të kthyerve në Istog Materiali për ndërtimin e shtëpive të të kthyerve në Istog është djegur. Ministria për Komunitete dhe Kthim e Kosovë
Reliket serbe nga lufta në Kosovë Tanku mbi platformën e betontë në qendër të fshatit i bie në sy çdo mysafiri të Fushticës së Poshtme. Madje, shumica e v
Media austriake japin alarmin: Situata në Maqedoni, e rrezikshme Media austriake "Der Standard" i ka kushtuar vëmendje të veçantë situatës në Ballkan duke thënë se orientimi gjeopolitik
EMRI/ 70 vjedhje në 3 muaj, arrestohet “skifteri” 20-vjeçar nga Shqipëria Policia italiane ka arritur të vë në pranga një 20 vjeçar me origjinë nga Shqipëria pasi ishte kthyer në makthin e itali
Gjuriç: Lista Serbe u kthye për të kundërshtuar Ushtrinë Drejtori i të ashtuquajturës Zyre për Kosovën, Marko Gjuriç ka bërë të ditur se serbët po kthehen në Kuvend për ta kundë
Reali gati të bëjë çmenduri për yllin e Premier League Real Madrid është gati që të bëjë një goditje të madhe në merkaton e verës. Presidenti Florentino Perez i ka vënë vetes
Cikalleshi: Futbolli ka ulje dhe ngritje, De Biasi ka bërë zgjedhjet e duhura Sokol Cikalleshi është rikthyer titullar në kombëtare, pas një periudhe jo fort pozitive në aspektin personal, kujtoi se
Koci: Trimat si Ramush Haradinaj na kthyen dinjitetin 19 vjet më parë Avokati i Ramush Haradinajt, Arianit Koci, në 19-vjetorin e "Epopesë së Dukagjinit", ka thënë se trimat e Kosovës me në
Fatmir Haklaj u kthye në mit pas atentatit me mina të telekomanduara (FOTO LAJM) Pas atentatit të 4 gushtit 1999, Fatmir Haklaj u transportua me helikopterë drejt Spitalit Ushtarak të Tiranës. Njeriu m
Kishin kthyer shtëpinë në “fabrikë” kanabisi, ja sa u dënuan 2 shqiptarët në Angli Dy shqiptarë janë dënuar nga Gjykata në Angli pasi akuzohen për prodhim dhe shitje lënde narkotike. Shqiptarët janë
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.