999 rezultate për

kthjellimet

Vranësirat kthehen pasdite, ja parashikimi i motit për nesër Kthjellimet dhe vranësirat e pakta do të jenë mbizotëruese gjatë ditës së shtunë, ku më të dukshme kthjellimet do të jen
"Çmendet" moti, mësoni sa do të shënojë termometri sot Sipas Meteoalb tepmeraturat maksimale për ditën e sotme do të arrijnë deri në 37 gradë. Deri në mesditë do të vijojnë
"Lamtumirë" ditë të freskëta, troket sërish i nxehti afrikan Ditët e freskëta të fillimit të Korrikut nuk do të zgjasin edhe për shumë, për t’ia lënë vendin të nxehtit afrikan që pr
Bien temperaturat, si do të jetë moti sot Alternime kthjellimesh dhe vranesira kalimtare dominojnë deri në mesditë të gjithë Shqipërinë.Pas mesditës pritet shtim
A do të ketë reshje shiu? Ky është parashikimi i motit për sot Kthjellimet dominojnë të gjithë vendin përjashtuar ekstremin Veriperëndimor gjatë paradites ku do ketë vranësira kalimta
Surprizat e motit, rriten sërish temperaturat Pas dy diteve te ftohta qe sollen edhe reshje bore ne zonat e thella, moti ndryshon serish. Meteoalb parashikon se dita
Rikthehet vapa në vend, ja supriza e motit për ditën e sotme Kthjellimet dominojnë kushtet e motit në të gjithë territorin deri në orët e pasdites kur shfaqen vranësira të lehta në
Parashikimi i motit, e diel 2 korrik 2017 Kthjellimet dhe vranësirat do të dominojnë në pjesën më të madhe të territorit. Më të dukshme vranësirat paraqiten në zo
Parashikimi i motit, e diel 28 maj 2017 Kthjellimet dhe vranësirat e lehta do të dominojnë në pjesën më të madhe të territorit. Përjashtuar zonat malore jugore
Parashikimi i motit, e diel 14 maj 2017 Kthjellimet dhe vranësirat e shpeshta kanë dominuar në pjesën më të madhe të territorit por më të dendura vranësirat jan
Kapriçot motit, ja çfarë pritet të ndodhë të mërkurën dhe të premten Java ka nisur me temperatura të ulta, ku janë shënuar edhe temperatura nën zero në zona të ndryshme të vendit, por situa
Ky është parashikimi i motit, e diel 22 janar Vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave ajrore të qëndrueshme duke bërë që kthjellimet të jenë dominuese, herë pas he
E premte, mot me kthjellime dhe vranësira Kushtet qëndrueshme atmosferike do të mbeten prezent sërish në vendin tonë duke bërë që kthjellimet të jenë dominuese gj