999 rezultate për

kthjellime

Surprizon moti, çfarë pritet të ndodhë në mesditë Rajoni dhe Europa Moti – E merkure, 9 Tetor 2019 Kontinenti Europian ne Veri dhe Lindje do te paraqitet me vranesi
Kthjellime dhe reshje të dobta shiu, si pritet të jetë moti sot Dita sot në vendin tonë nis e kthjellët dhe e tillë do të vijojë deri në fund të saj falë masave ajrore të qëndrueshme d
Kthjellimeve dhe vranësira kalimtare, parashikimi i motit për sot Territori i Shqipërisë vijon të jetë nën ndikimin e motit të kthjellët dhe të ngrohtë. Sipas MeteoAlb, paraditja e sotme
Parashikimi i motit për sot, kthjellime në të gjithë territorin Edhe dita e sotme do të jetë me mot të kthjellët dhe ideale për të bërë plazh. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak
Surprizat nuk mungojnë, si do të jetë moti sot në Shqipëri Pas ditëve më vapë të madhe, moti duket se do të bëjë një kthesë. Temperaturat do të ulen dhe reshjet e rrebeshet e s
Vranësira të lehta dhe kthjellime, si do të jetë moti sot Vendi ynë mbetet me kthjellime dhe vranësira të lehta, ku më të theksuara vranësirat paraqiten në zonat malore. Paras
"Çmendet" moti, mësoni sa do të shënojë termometri sot Sipas Meteoalb tepmeraturat maksimale për ditën e sotme do të arrijnë deri në 37 gradë. Deri në mesditë do të vijojnë
"Lamtumirë" ditë të freskëta, troket sërish i nxehti afrikan Ditët e freskëta të fillimit të Korrikut nuk do të zgjasin edhe për shumë, për t’ia lënë vendin të nxehtit afrikan që pr
Riten sërish temperaturat, sa do të shënojë termometri për sot Ultësira Perendimore mbizotërohet nga kthjellime por zonat malore mbeten me kthjellime dhe vranesira kalimtare, më duksh
Riten sërisht temperaturat, sa do të shënojë termometri për sot Ultësira Perendimore mbizotërohet nga kthjellime por zonat malore mbeten me kthjellime dhe vranesira kalimtare, më duksh
Bien temperaturat, si do të jetë moti sot Alternime kthjellimesh dhe vranesira kalimtare dominojnë deri në mesditë të gjithë Shqipërinë.Pas mesditës pritet shtim
Ndryshon moti, sa pritet të shkojnë temperaturat në orët në vijim Deri në mesditë mbetemi nën dominimin e kthjellimeve dhe vranësirave kalimtare. Më të dendura paraqiten në ekstremin ver
Mot i vranët, por si do të jenë temperaturat sot Mot i vranët dhe intervale kthjellimesh dominojnë Shqipërinë këtë të hënë. Më të dendura vranësirat paraqiten në zonat v
Keni plane për sot? Shikoni si do jetë moti më parë Alternime kthjellimesh dhe vranësirash kalimtare dominojnë në ultësirën perëndimore. Por vranësira të shpeshta paraqiten
Keni bërë plane për sot? Si do të jetë moti Vranësira të herë pas-herëshme dhe alternime kthjellimesh dominojnë në të gjithë territorin, më të dukshme paraqiten në
Keni bërë plane për fundjavën? Kështu do të jetë moti Vranësira dhe intervale të shkurtra kthjellimesh dominojnë në të gjithë territorin. Më të dendura vranësirat paraqiten n
Temperaturat nën zero, si do jetë moti sot Pjesa e parë e ditës do të dominohet nga kthjellime dhe vranësira të lehta si pasojë e ardhjes së masave ajrore të ftoht
Moti merr kthesë, çfarë do të ndodhë sot me temperaturat Kthjellime dhe vranësira të herë pas-hershme dominojnë të gjithë territorin gjatë orëve të para të ditës. Më të dendura
Nuk ikën i ftohti, si do të jenë temperaturat sot Mot i vranët dhe intervale të shkurtra kthjellimesh dominojë në vend. Më të dendura vranësirat paraqiten në zonat verili
Vijon acari, sa do të shkojnë temperaturat sot Pjesa e parë e ditës do të mbetet me kthjellime dhe vranësira në të gjithë vendin, duke gjeneruar reshje shiu e dëbore m