999 rezultate për

kthjellime

Vranësira dhe kthjellime, si do të mbajë moti sot Sipas MeteoAlb: Pjesa e parë e ditës do mbizotërohet nga kthjellime dhe vranësira kalimtare. POR pjesa e dytë e ditës sj
Moti ndryshon faqe, bëhuni gati për reshjet e para të borës Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të kthjellët. Gjatë pasdites
Vranësira të dendura dhe shi, si do të jetë sot moti Sipas MeteoAlb vranësira të dendura dhe shira të pakët mbizotërojnë motin në vendin tonë gjatë paradites. Mesdita dhe
Rikthehen kthjellimet, si do të jetë moti këtë të shtunë Sipas MeteoAlb: Paraditja paraqitet me alternime kthjellimesh dhe vranësirash, ku më të dukshme vranësirat do jenë në gj
Kthjellime dhe vranësira, si do të mbajnë sot temperaturat Sipas MeteoAlb vendi jonë gjatë paradites karakterizohet kthjellime dhe vranësira të shpeshta, më të theksuara në zonat
Dita nis me kthjellime, çfarë do të sjellë pasditja Sipas MeteoAlb: Dita nis me kthjellime dhe vranësira të lehta në vendin tonë. Por mesdita dhe pasditja sjellin shpeshtim
Mëngjesi nis me kthjellime, si do të mbajë moti sot Sipas MeteoAlb: Alternime kthjellimesh dhe vranësirash të herë pas-herëshme mbizotërojnë motin në vendin tonë gjatë pjes
Kthjellime dhe vranësira, si do të jetë moti këtë të premte Shqipëria sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot me diell dhe vranësira të pa
Kthjellime dhe vranësira, si do të ndryshojnë temperaturat Sipas MeteoAlb moti në vendin tonë gjatë paradites paraqitet me kthjellime dhe vranësira të lehta, ku më të shpeshta vra
Paradite vranësira, pasdite çel koha Sipas MeteoAlb, kthjellime dhe vranësira kalimtare dominojnë kushtet e motit në vendin tonë gjatë paradites, ku më të sh
Keni bërë plane për fundjavë? Si do të mbajë moti Sipas MeteoAlb: Alternime kthjellimesh dhe vranësirash të herë pas-herëshme mbizotërojnë motin në vend duke sjellë shira
Ulje temperaturash e reshje shiu, si pritet të nisë java Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash. Reshjet e shiut do rikthehen sërish, kryesi
Mot i kthjellët, por çfarë do të ndodhë me temperaturat Sipas MeteoAlb: Alternime kthjellimesh dhe vranësirash të lehta MBIZOTEROJNE motin në vendin tonë, ku më të dukshme vran
Dita nis me kthjellime, si do të mbajë moti këtë të premte Sipas MeteoAlb: Pjesa e parë e ditës paraqitet me kthjellime dhe vranësira të herë pas-herëshme duke sjellë dhe shira të
Mot i freskët dhe kthjellime, si do të mbajë sot moti Sipas MeteoAlb: Mbetemi në ndikimin e kthjellimeve dhe motit të freskët deri në mesditë në të gjithë vendin tonë. Pjesa
Temperaturat mbeten të larta, por mesdita rezervon surpriza Sipas MeteoAlb: Paraditja në territorin shqiptar mbetet më kthjellime të pakta dhe vranësira të shpeshta, të cila pas me
Kthjellime dhe vranësira, si do të jetë moti sot Vendi ynë do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot të kthjellët, pa rrez
Kthjellime e vranësira, parashikimi i motit për nesër Moti në vendin tonë do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësirash të pakta në orët e para të ditës. Ndërsa mes
Parashikimi i motit, si do të mbajnë temperaturat gjatë ditës Vendi ynë ditën e sotme do të mbetet më mot të qëndrueshme duke sjell kthjellime në zonën e ulët dhe bregdetare si pasoj
Rikthehen vranësirat, mësoni parashikimin e motit për sot Sipas MeteoAlb: Vijon moti i kthjellët dhe vranësira të lehta në bregdet dhe zonat e ulëta, por me kthjellime dhe vranës