999 rezultate për

kthimit

Pas lindjes së Zërit dhe rikthimit në ekran, Elita Rudi paska ende të reja (FOTO LAJM) Në shkurt të këtij viti, moderatorja e njohur Elita Rudi dhe partneri i saj, Gjiko, u bënë prindër për herë të parë.
Haradinaj fillon furishëm fushatën pas kthimit nga Amerika: Thaçin dhe Veselin do t'i lë në lloç Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka mbajtur konferencë për media pasi u kthye nga Shtetet e Bashkuara të Amerik
Zidane kishte nevojë për këtë: Ndeshja më e mirë pas rikthimit Zinedine Zidane e ka vlerësuar fitoren e Real Madridit 1:0 kundër Sevillës si paraqitjen më të mirë të të bardhëve që pr
Nuk është penduar, luftëtari i ISIS pas rikthimit në Kosovë kërkon sërish Sirinë Kosovari Fitim Lladrovci ka dhënë një rrëfim të jashtëzakonshëm për revistën “1843”, që publikohet nga “The Economist”,
Partizani në kërkim të rikthimit të rezultatit në Moldavi, formacionet zyrtare (FOTO LAJM) Partizani do të luajë pasditen e sotme ndeshjen e kthimit të turit të dytë të Europa League në transfertë kundër Sherif
Haradinaj pas kthimit nga Haga i dërgon porosi SHBA-së dhe Europës Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, në një intervistë për Zërin e Amerikës, tërhoqi vërejtjen në siç tha
PSG pranon ofertën e Barcelonës, Neymar shumë pranë rikthimit në "Camp Nou" Rikthimi i Neymar tek skuadra e Barcelonës duket shumë pranë. Neymar muajt e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes,
Teuta fiton minimalisht, por eleminohet nga Europa League Teuta i ka dhënë lamtumirën Europa Leagues, duke u eliminuar me rezultat të përgjithshëm 3-1. Teuta është skuadra e p
Llorente afër rikthimit në Seria A Sipas "Sky Sports", Fernando Llorente mund të kthehet në Itali tek Fiorentina.Pasi kaloi dy vjet në Angli tek Tottenhami
Demi optimist për barazimin e Partizanit, trajneri Lerda: Me pak fat mund të kishim fituar Partizani ka bërë një paraqitje mbi pritshmëritë në ndeshjen e parë eliminatore të ‘Champions League’ kundër Qarabag, du
Klubi i Lacios shqetësohet për Strakoshën, shtyn afatin e rikthimit në fushën e blertë Ka qenë një sezon i mirë ky i fundit për portierin e Kombëtares,Thoma Strakosha. Por një dëmtim që pësoi në finalen e ku
Nuk ka vend pas rikthimit të Higuainit, bomberi i Juves pranë largimit Shumë skuadra evropiane kanë shfaqur interes për lojtarin juventin, Mario Mandzukic, të cilit i duhet të largohet nga "Z
Higuain pranë rikthimit te Juventusi, Sarri gati ti sigurojë nje vend titullari E ardhmja e Gonzalo Higuain është në pikëpyetje të madhe. Sulmuesi argjentinas i cili është i huazuar te Chelsea duhe
E BUJSHME/ Neymar pranë rikthimit të Barcelona Një lajmb bombë vjen nga Brazili teksa portali "Globesporte" bën të ditur se Neymar është pranë rikthimit te Barcelona.
E bujshme, Allegri pranë rikthimit në stolin e Milanit Massimiliano Allegri mund të rikthehet në stolin e Milanit sezonin e ardhshëm. Lajmin e konfirmon e përditshmja italiane
Marcelo Bielsa pranë rikthimit në Serinë A Roma është në kërkim të një trajneri pas shkarkimit të Eusebio Di Francesco dhe dështimit të Claudio Ranieri, i cili ka
Conte te Juventus? Ronaldo del kundër Nuk është vetëm Andrea Agnelli kundër rikthimit të Antonio Contes në krye të stolit të Juventusit, por edhe Cristiano Ro
Bakayoko pranë rikthimit te Chelsea Lëndimi i talentit të Chelseat, Ruben Loftus-Cheek, i hap rrugën rikthimit të Timoue Bakayokos te blutë. Lajmi vjen
Gruaja e mashtruar i trembet kthimit të Loredanës në Kosovë Avokati i Loredanës, mbrëmë nuk ka qenë në gjendje të ofrojë informacion mbi vendndodhjen e klientes së tij. Ai ka th
Robben pas rikthimit në fushë: E dashuroj futbollin, nuk tërhiqem Arjen Robben u rikthye në fushë ps 56 muajsh mungesë duke luajtur disa minuta në ndeshjen ndaj Hanoverit ku Bayern Munic