999 rezultate për

kthimin

Teknologjia që po heq barrierat e fundit të komunikimit Udhëtimi në vende të huaja e të panjohura sa vjen e bëhet më i lehtë. Tani turistët nuk kanë pse të vijnë vërdallë në nj
"Më fute në mendime", Jonida Shehu i kthehet komentuesit që e quajti "dërrasë" (FOTO LAJM) Jonida Shehu ka lajmëruar rikthimin e emisionit “Soiree” në ekranin e “Top Channel”, me fillimin e sezonit të ri televiz
Pyetet për rikthimin tek Reali, Mourinho nuk del nga stili i tij (VIDEO) Mourinho do të pëlqente që një ditë ta drejtojë sërish Real Madridin. Që prej shkarkimit nga Manchester United, “Spec
Thiago Silva kritikon Neymarin për kthimin tek Barça: Ka gabuar gjatë merkatos Thiago Silva mendon se shoku i skuadrës te Paris Saint Germaini, Neymar, është shumë i vetëdijshëm për gabimet që i ka b
Ujkani: Kosova i përballon mungesat, i lumtur për rikthimin në Serinë A Ditën e djeshme nënshkroi kontratën një vjeçare me Torinon, duke vulosur kështu rikthimin në Serinë A, ndërsa sot Samir
Bëhet i gjallë Flor Mumajesi: mesazhi që dha pas lajmeve se ishte sëmurë (VIDEO) Pas kaq shumë kohësh pritje dhe pikëpyetje se çfarë po ndodh me Flori Mumajesin, më në fund e kemi një lajm. Kantauto
Ofertë e re për Neymar, a do rikthehet te Barcelona Barcelona është duke bërë gati një ofanzivë të fundit për rikthimin e Neymarit. E përditshmja sportive katalane “Spor
Suarez dëshiron rikthimin te kampionët holandez Legjenda e Ajaxit, Sjaak Swart, tregon se sulmuesi uruguaian i Barcelonës, Luis Suarez, dëshiron të kthehet në Ajax para
PSG do Dembelen në këmbim të Neymarit Trajneri i Paris Saint Germain, Thomas Tuchel, nuk ka mundur t’iu shmanget më thashethemeve për transferimin e Neymar.
Latifin nuk e mbajnë gjunjët, knock-out që në raundin e dytë (VIDEO) Mbrëmja e së shtunës së 10 gushtit preferohet të fshihet sa më shpejt nga mendja e Ilir Latifit. Boksieri shqiptar i
Katër këshilla të vlefshme si të përballoni kthimin në punë pas pushimeve verore Lamtumirë det, zhytje dhe mbrëmje të bukura me miqtë… Tryeza e punës është plazhi i ri për t’u eksploruar…Është e vërtet
E BUJSHME/ Hipoteza për rikthimin në Superiore, Dinamo synon Ilir Dajën për stolin Dinamo ka nisur nga puna për sezonin e ardhshëm dhe po pret vetëm njoftimin nga FSHF që të rikthehet në Kategorinë Super
Klopp: Pres rikthimin e Shaqirit, është shumë i rëndësishëm për skuadrën Jurgen Klopp shpreson që brenda 10 ditëve të ketë në stëritje Keitan dhe Xherdan Shaqirin. Gjermani tha se gjithashtu
Szczesny: Jam i lumtur për rikthimin e Buffon Portieri i Juventusit, Wojciech Szczesny, i cili u paraqit në konferencën për shtyp në Nanjing sot, foli për kthimin e G
Xavi flet për rikthimin e Neymarit te Barcelona Xavi Hernandez ka folur për transferimin e mundshëm të Neymarit tek Barcelona. Në një intervistë për mediat iberike,
Juventus mendon rikthimin, Buffon vendos kushtet e çuditshme Një kontratë e veçantë për Gianluigi Buffon. Portieri italian është një hap larg kthimit në Juventus, pas një sezoni në
Banorët e Lubotenit kërkojnë kthimin e duhanit Nëse doni të jeni të sigurt, ky duhan kultivohet në arën time. Ta shohin populli se a është i njëjtë duhani që e kanë ma
E BUJSHME/ Interi po mendon rikthimin e yllit kroat Mateo Kovaçiç është i gatshëm të rikthehet te Interi, raporton “La Repubblica”. Emri i kroatit është në qendër të vëmend
E BUJSHME/ Neymar kërkon rikthimin te Barcelona (FOTO LAJM) Neymar kërkon me cdo kusht largimin nga PSG-ja. Kështu shkruan e përditshmja spanjolle "Mundo Deportivo" ku bën me dije
Robben mendon rikthimin në Holandë Arjen Robben e mbylli aventurën me Bayern Munich pas një dekade ku fitoi gjithcka. Për ansëorin e majtë ka pasur shum