999 rezultate për

kthim

E papritur, Maicon përgatit kthimin në Itali, 39-vjeçari ende në formë Projektohet kthimi i bujshëm i brazilianit Maicon në futbollin italian. Tifozët e Interit dhe ata të Romës kujtojnë me n
Gati rinovimi, CR7 pritet të qëndrojë te Juve (FOTO LAJM) Kohët e fundit është përfolur për një largim të CR7 nga Juventusi në fund të sezonit, aq sa "Marca" raportoi javën që la
Janullatos mposht koronavirusin, pritet rikthimi në Shqipëri Kryepeshkopi Anastas Janullatos ka arritur të mposhtë koronavirusin dhe pritet të rikthehet në Shqipëri. Spitali “Eva
Rikthim i Ronaldos te Reali? "Galaktikët" janë kundër Real Madridi nuk është duke konsideruar mundësinë ta rikthejë në skuadër sulmuesin Cristiano Ronaldo. Portugezi u lar
Kosova kërkon rikthimin te fitorja kundër Moldavisë, ky është formacioni i mundshëm (FOTO LAJM) Kosova sonte e zhvillon ndeshjen e fundit për këtë vit dhe njëkohësisht të fundit për këtë edicion të Grupit C në Ligën
Rikthimi i një 'Coupe Classic', Volvo feston 60 vjetorin dhe del sërish në shitje Kjo makinë konsiderohet nga njerëzit si Volvo më e bukur e të gjitha kohërave, dhe madje edhe më shumë. Kjo makinë ko
Kthim pas në kohë, si kafshët sillen dhe duken tamam si njerëz (FOTO LAJM) Të gjithë ata që kanë kafshë në shtëpi edhe ato që kalojnë kohë me kafshët shpesh herë çuditen nga veprimet e tyre. A
"JO vetmjekim, JO mbimjekim": Mesazhi i fortë i Tritan Kalos Mjeku i njohur Tritan Kalo në një postim të bërë sot, shprehet se vjeshta solli një rikthim të vrullshëm të virusit, dhe
Emerson sinjale ekipeve italiane: Më mungon Seria A dhe dua rikthimin Mbrojtësi i Chelseas, Emerson Palmieri ka pranuar se i mungon Seria A dhe është i hapur që të rikthehet. 26-vjeçari m
Neymarit nuk i mbaron dashuria për Barcelonën Neymar ende nuk e ka harruar klubin ku ai bëri hapin gigant në karrierën e tij. Javën e kaluar, drejtori sportiv i kl
Blerje dhe rikthime, kështu do të dukej formacioni i Barcelonës me trajner Xavi Hernandez (FOTO LAJM) Agjencia e njohur e lajmeve sportive "Goal" ka publikuar formacionin e Barcelonës nëse Xavi Hernandez do të bëhet trajne
I rinuar, Mike Tyson gati për kthim më 28 nëntor (FOTO LAJM) Ish-kampioni i botës, Mike Tyson, po finalizon kthimin e tij, më 28 nëntor, në ring, ku ai do të takohet me Roy Jones Jr
FSHF kërkesë për kthimin e tifozëve në 30% të kapacitetit të stadiumit, zbulohet përgjigjia e qeverisë Qeveria i thotë “jo” futbollit me tifozë. Me një shkresë zyrtare, qeveria shqiptare ka refuzuar kërkesën e federatës
E bujshme nga Spanja, Cristiano ëndërron kthimin e madh Një lajm i bujshëm ka ardhur nga Spanja: Cristiano Ronaldo është gati të largohet nga Italia dhe Juventus-i. Arsyeja? Në
Sërish aleancë me Ilir Metën? Rama i prerë: Nuk ka më kthim pas! Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama ka ashpëruar tonet ndaj Presidentit, Ilir Meta teksa tha se marrëdhëniet me të n
Ibrahimovic kërkon rikthimin te Suedia, trajneri i jep përgjigjen përfundimtare Suedia i mbyll derën Zlatan Ibrahimoviçit. Jan Anderson nuk e ftuar sulmuesin veteran të Milanit, i cili la së fundm
Neymar nuk e mendon rikthimin te Barcelona, kërkon rinovimin me PSG-në Ylli i PSG-së, Neymar ka refuzuar mundësinë e rikthimit të klubi i vjetër, Barcelona. Braziliani në 18 muajt e fundit
Qeveria merr vendimin për kthimin në karantinë, populli anglez shkatërron furgonat e policisë Nga një kontroll i policisë Britanike në Bristol u zbuluan disa klube te natës të jashtligjshme që kishin organizuar fes
Rikthim te Barcelona? Kjo është përgjigja e Pep Guardiolas Trajneri i Manchester City ka folur për spekulimet mbi një rikthim të mundshëm te Barcelona. Ishe dëshira e kandidatit p
Presidenti i Ligës: Kthimi i bojkotit? Varet nga plotësimi i kërkesave Presidenti i Ligës Profesioniste të Futbollit, Edvin Libohova, në sqarimin e gjatë dhënë për mediet në përfundim të mb