999 rezultate për

kthim

Higuain pranë rikthimit te Juventusi, Sarri gati ti sigurojë nje vend titullari E ardhmja e Gonzalo Higuain është në pikëpyetje të madhe. Sulmuesi argjentinas i cili është i huazuar te Chelsea duhe
Rrezik rikthimi i vizave, Meta: Këmbanë alarmi Përmes një deklarate shpërndarë mediave kreu i shtetit deklaron se ka ndjekur me vëmendje të gjitha qëndrimet dhe diskut
E BUJSHME/ Neymar pranë rikthimit të Barcelona Një lajmb bombë vjen nga Brazili teksa portali "Globesporte" bën të ditur se Neymar është pranë rikthimit te Barcelona.
E BUJSHME/ Interi po mendon rikthimin e yllit kroat Mateo Kovaçiç është i gatshëm të rikthehet te Interi, raporton “La Repubblica”. Emri i kroatit është në qendër të vëmend
E BUJSHME/ Neymar kërkon rikthimin te Barcelona (FOTO LAJM) Neymar kërkon me cdo kusht largimin nga PSG-ja. Kështu shkruan e përditshmja spanjolle "Mundo Deportivo" ku bën me dije
E bujshme, Allegri pranë rikthimit në stolin e Milanit Massimiliano Allegri mund të rikthehet në stolin e Milanit sezonin e ardhshëm. Lajmin e konfirmon e përditshmja italiane
Plani i Sarrit te Juve, Dybala dhe Pjanic të paprekshëm pritet dhe rikthimi i Higuain Maurico Sarri është favoriti kryesor për stolin e Juventusit pas largimit të Masimilano Allegrit, shkruan Albeu.com.
Basha fton shqiptarët në protestë: Për opozitën nuk ka më kthim pas (VIDEO) Një ditë para protestës së të shtunës, kreu i opozitës Lulzim Basha ka bërë një postim në "Facebook", ku fton shqipëtarë
Robben mendon rikthimin në Holandë Arjen Robben e mbylli aventurën me Bayern Munich pas një dekade ku fitoi gjithcka. Për ansëorin e majtë ka pasur shum
Marcelo Bielsa pranë rikthimit në Serinë A Roma është në kërkim të një trajneri pas shkarkimit të Eusebio Di Francesco dhe dështimit të Claudio Ranieri, i cili ka
Conte te Juventus? Ronaldo del kundër Nuk është vetëm Andrea Agnelli kundër rikthimit të Antonio Contes në krye të stolit të Juventusit, por edhe Cristiano Ro
Kthimi në atdhe i ekstremistëve, një rrezik i madh Ballkani Perëndimor vazhdon të vuajë pasojat e përhapjes së ideologjive të ekstremizimt të dhunshëm me bazë fetare. Kthi
Bakayoko pranë rikthimit te Chelsea Lëndimi i talentit të Chelseat, Ruben Loftus-Cheek, i hap rrugën rikthimit të Timoue Bakayokos te blutë. Lajmi vjen
Socialistët kërkojnë rikthimin e mbrojtjes me Kushtetutë Propozimi i mazhorancës, për ti vendosur kushte prokurorisë në rastet kur kërkon hetimin e një deputeti, ka nisur të shq
Gruaja e mashtruar i trembet kthimit të Loredanës në Kosovë Avokati i Loredanës, mbrëmë nuk ka qenë në gjendje të ofrojë informacion mbi vendndodhjen e klientes së tij. Ai ka th
Robben pas rikthimit në fushë: E dashuroj futbollin, nuk tërhiqem Arjen Robben u rikthye në fushë ps 56 muajsh mungesë duke luajtur disa minuta në ndeshjen ndaj Hanoverit ku Bayern Munic
Klopp merr lajmin e mirë para sfidës me Barçën Mohamed Salah do të jetë në fushë në ndeshjen e kthimit mes Liverpool dhe Barcelona, e vlefshme për gjysmëfinalet e Cham
Basha: Kemi hyrë në një rrugë pa kthim “Beteja që ka nisur është pa kthim. Historia do tregojë se kjo betejë do të përfundojë me shporrjen e qeverisë së krimit
Autori i golit, Van de Beek: E nisëm mirë pastaj nuk e di çfarë ndodhi Golashënuesi i Ajax Donny van de Beek ka folur për mikrofonat e BT Sport pas ndeshjes. "30 Minutat e para luajtëm sh
Mourinho: Jam gati të rifilloj punë, interistët në Londër më përqafojnë Jose Mourinho po përgatit rikthimin në një pankinë këtë verë, ndonëse pavarësisht thashethemeve të shumta, ende nuk ka a