999 rezultate për

ktheu

Ktheu ligjin për Rinasin, Meta vë alarmin dhe ka një thirrje për deputetët Presidenti i Republikës, Ilir Meta ktheu ligjin që zgjat afatin e koncesionit të aeroportit "Nënë Tereza" me 13 vite.
Anton Quni thirrje Vjosa Osmanit: Ktheu te LDK nëse vërtetë je rugoviste Anton Quni i ka bërë thirrje Vjosa Osmanit që të kthehet në Lidhjen Demokratike të Kosovës. Thotë se në LDK, Osmani do t
"Vuçiç fitoi, mini-shengeni e ktheu Serbinë qendër të zhvillimeve rajonale": Instituti i njohur, "shpullë" shqiptarëve Instituti i Studimeve për Lindjen e Mesme dhe Ballkanin ka publikuar sëfundmi një raport në lidhje me rolin e Serbisë në
Libri i ri hedh akuza të rënda ndaj Trump: U stërvit si aset rus dhe i ktheu nderin kur u bë president “Donald Trump u stërvit si një aset rus rreth 40 vjet më parë, bashkëpunim i cili më pas u kthye në një ‘marrëdhënie’ d
Rikthimi i sekuestrove të pasurive, Llalla rekurs në Gjykatën e Lartë Ish-prokurori i përgjithshëm Adriatik Llalla, i është drejtuar me rekurs Gjykatës së Lartë, duke kundërshtuar vendimin e
Politika para Shqipërisë, momenti i sikletshëm mes Ramës dhe Metës në Vlorë (VIDEO) Politikanët që janë në krye të vendit tonë ishin sot në Vlorë për të përkujtuar 108 vjetorin e Pavarësisë së vendit duke
Meta e ktheu pas Kodin Zgjedhor, Rama i vendosur: Do ta votojmë sërish Kryeministri Edi Rama ka folur pas mbledhjes së shtabit në PS, ku u pyet dhe për kthimin e Kodit Zgjedhor nga ana e pres
I riktheu pikturën, Meta falenderon Gramoz Ruçin Presidenti Ilir Meta ka falenderuar Gramoz Ruçin pasi ky i fundit e ka ndihmuar të rimarrë një pikturë të Isa Boletinit
Ktheu lokalin në fole lojërash fati, arrestohet 51-vjeçari në Elbasan Policia e Elbasanit ka arrestuar një 51-vjeçar. Uniformat blu njoftojnë se është vënë në pranga R.H., 51 vjeç, banues n
Erdhi "tapë" në shtëpi dhe u ktheu fjalën, turku mbyt vajzën e pjesët e trupit ia fsheh në frigorifer Një krim makabër ka ndodhur në Turqi ku një punëtor turk qebapi vrau vajzën e tij pasi erdhi e dehur në shtëpi. Shte
Ktheu Elbasanin në "arenë lufte", familjarët lënë trupin e 71-vjeçarit akoma në morg Dita e djeshme nuk ishte aspak e lehtë për qytetin e Elbasanit i cili u kthye në një arenë lufte. Pas 5 orësh reziste
Si e ktheu La Ligën në objektiv primar Zinedine Zidane Zinedine Zidane ka mundësinë që sot të përmbushë objektivin që ai vetë ia përcaktoi ekipit të Real Madridit, kur u rikth
Gjykata e ktheu në pikën "zero", avokati i Saimir Tahirit bën deklaratën e fortë Në emisionin, ‘Unpublished’ u trajtua procesi gjyqësor ndaj ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, për të cilin Gjyk
Festë qesharake në shtëpinë e modeles së famshme, riktheu gjoksin natyral (FOTO LAJM) Modelja e famshme, Chrissy Teigen, ka kryer së fundmi një operacion për heqjen e impianteve të gjoksit. Madje këtë gjë,
Numri i infektimeve i riktheu nëpër shtëpi, sot dita e dytë e karantinës për shumë komuna Dita e sotme është dita e dytë e karantinës për një sërë komunash në Maqedoninë e Veriut. Kjo masë u mor për shkak të rr
Këngëtarja shqiptare tregon si e ktheu mamanë e saj në myslimane Këngëtarja Çiljeta Xhilaga e ftuar në emisionin “E Diell” ka rrëfyer një histori të veçantë. Ajo është një nga pers
Fero riktheu Instagramin e tij, dhe ky është postimi i parë që bëri (VIDEO) Fero më në fund ka rikthyer llogarinë e tij në Instagram e cila u hakua për pak ditë nga një person të cilit akoma nuk i
Qamile Kapaj pranon se ktheu shtëpinë në laborator droge, jepet dënimi për nënë e bir Gjykata e Fierit ka dhënë masën ‘arrest me burg’ për Anxhelo Kapaj dhe ‘arrest shtëpie’ për Qamile Kapajn, në banesën e
COVID-19 riktheu dashurinë mes Ramës e Metës? Spiropali: U tregua i arsyeshëm Mazhoranca dhe presidenti Ilir Meta, kanë bashkëpunuar për ndryshimiet në Kodin Penal, dhe prej disa javësh nuk kanë sh
I ktheu për rishqyrtim, Komisioni i Ligjeve i rrëzon dy dekrete Metës Tashmë është kthyer në një proces të zakonshëm rrëzimi i dekreteve të Presidentit dhe kthimet që ky i fundit i bën Kuven