999 rezultate për

kthesa

Ngricat nëpër rrugë, makina përfundon në kanal në Fier Moti i keq dhe ngricat që kanë pushtuar vendin ka pasur pasojat e veta. Ditën e sotme një makinë ka humbur kontrollin
45 ditë punë, bllokohet aksi nga Dogana tek kthesa e Prezës Nga sot do të nisë bllokimi i aksit nga Kthesa e Doganës së Tiranës deri tek kthesa për Prezë. ARRSH bën me dije se
Bllokohet për 45 ditë aksi Vorë-Fushë Krujë Aksi rrugor nga Vora në Fushë Krujë do t'i nënshtrohet restaurimit duke filluar nga dita e nesërme. Projekti i rehabilit
Mori flakë në ecje, mësohet kujt i përkiste makina në Kamëz Një makinë ka marrë flakë pasditen e sotme në Kamëz. Policia e Tiranës thotë se makina e cila mori flakë pasditen e t
Montella optimist për supersfidën me Napolin: Fillon kthesa Vincenzo Montella është optimist. Trajneri i Milanit e di që skuadrën e tij e pret një ndeshjë shumë e vështirë në San P
Montella i sigurtë: Nga nesër fillon kthesa e madhe Vincenzo Montella është rikthyer të flasë, në konferencën për shtyp, në vigjilje të ndeshjes me Sassuolon, që mund të re
LSI krahason Ramën me Musolinin: Ecte vetëm drejt, por kur ka kthesa...? Gjatë mbledhjes së Komitetit Drejtues Kombëtar të LSI-së, Luan Rama mori fjalën dhe foli sërish mbi krizën e konomike q
Halili: 7 Marsi është dita e kthesave të mëdha për shqiptarët Zëvendëskryeministri i Maqedonisë Festim Halili, në nder të ditës së mësuesit, ka zhvilluar një vizitë në shkollën "Naim
Aksident tek kthesa e Kamzës, përmbyset mjeti dhe përfundon në oborrin e pallatit Një aksident automobilistik ka ndodhur tek kthesa e Kamzës pasditen e së dielës e per pasojë janë plagosur 2 persona. Nj
Përdhunoi 29-vjeçaren te “Kthesa e Kamzës”, arrestohet 32-vjeçari Të blutë e Tiranës kanë arrestuar 32-vjeçarin që ishte shpallur në kërkim për përdhunimin e një 29-vjeçareje disa ditë m
U përdhunua te Kthesa e Kamzës, vajza dëshmon në polici: Ja si më.. Policia e Tiranës ka shpallur në kërkim një 32-vjeçar, pasi ndaj tij është bërë një denoncim për përdhunim nga një vajzë
I del te Kthesa e "Kamzës" dhe përdhunon 30 vjeçaren, policia e shpall në kërkim Pas denoncimit nga një vajzë e abuzuar, menjëherë blutë e Tiranës kanë shpallur në kërkim një 32 vjeçar. I riu me inicia
LAJMI I FUNDIT/ Digjet makina tek "Kthesa e Kamzës" në Tiranë (VIDEO) Një makinë është duke u djegur aktualisht në autostradën Tiranë-Durrës, në vendin e quajtur Kthesa e Kamzës në kryeqytet
Alarmohen banorët te kthesa e Kamzës, ja çfarë ndodh me shtyllën e tensionit (VIDEO) Një shtyllë e tensionit të lartë që ndodhet tek kthesa e Kamzës ka marrë flakë dhe ende vijon të lëshojë shkëndija.
Kthesa ‘pro’ Moskës, rritet ndikimi i Putinit në Europën Lindore Rezultati i zgjedhjeve presidenciale në Bullgari dhe Moldavi, ku triumfuan kandidate ‘pro’ Moskës, nuk është një ogur i
Kthesa e papritur/ Trump s’do ndryshojë ligjin “Obamacare” Edhe pse gjatë fushatës u zotua se do të anulonte ligjin e quajtuar “Obamacare”, Trump ka deklaruar ditën e sotme se nuk
Aksident rrugor tek “Kthesa e Kamzës”, disa të plagosur Këtë pasdite ka ndodhur një aksident i rëndë tek mbikalimi i “Kthesës së Kamzës”. Mësohet se disa persona janë plagos
Aksident në Krrabë, përplasen 3 makina (FOTO LAJM) Një aksident ku janë përfshirë një autobus, një furgon dhe një foristradë ka ndodhur rreh orës 11:00 në malin e Krrabës,
Furgoni del nga rruga në aksin Bulqizë-Peshkopi, 8 të plagosur Si pasojë e lagështirës në rrugë, një furgon ka dalë nga rruga e është përmbysur duke sjellë plagosjen e tetë personave.
Rruga më e rrezikshme në botë (FOTO LAJM) Rruga më e rrezikshme në botë ndodhet në Turqi dhe njihet me emrin "D915 Bayburt". Kjo rrugë është 66 milje e gjatë dhe