999 rezultate për

kthelle

Me qese në kokë e duar të lidhura, kush e mori peng Kejvina Kthellën? (VIDEO) Kejvina Kthella është marrë peng nga Megi Pojani. Dy vajzat shumë të njohura në Shqipëri, duket se kanë krijuar së bashk
Ish-Miss dhe brune, s'do ta njihnit kurrë Kejvina Kthellën në këtë foto të vjetër (FOTO LAJM) Velina dhe modelja bukuroshe Kejvina Kthella, duket sikur ka qenë gjithë jetën një bjonde, por jo. Ajo ka ndarë me nd
U tha se u ndanë, reperi shqiptar i bën urimin special Kejvinës për ditëlindje (FOTO LAJM) Modelja tashmë shumë e bujshe, Kejvina Kthella feston sot 25 vjetorin e lindjes. Me të shënuar mesnata urimet e shumt
Rrëfimi në karantinë i Kejvina Kthellës, kush është reperi që po e mban ''peng'' në SHBA (FOTO LAJM) Prej gati dy muajsh, ish-velina e “Xing”-ut, Kejvina Kthella, ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Pak javë më pa
Të fiksuar pas fotove të Kejvina Kthellës? Modelja sapo "zhgënjeu" fansat (FOTO LAJM) Te gjithë personazhet me një Instagram të populluar e kanë shfrytëzuar atë në këto ditë izolimi duke kaluar kohën më pye
"Isha një kundër dy", zbulohet si ndodhi sherri mes Einxhel Shkiras dhe Kejvina Kthellës Në orët e para të mëngjesit të sotëm dy modelet Kejvina Kthjella dhe Oriola Marashi janë konfliktuar fizikisht me modera
Lezhë, sekuestrohen 920 rrënjë bimë narkotike Vijojnë operacionet e opolicisë për sekuestrimin dhe asgjesimin e lëndëve narkotike. Policia sekuestroi dhe asgjesoi të