999 rezultate për

kthehet

Lajm i mirë, Juves i rikthehet një lider Pas barazimit të djeshëm kundër Atalantës, Juventus u kthye menjëherë në fushë për një seancë stërvitore në mëngjes.
Lajme të mira për Juventusin, Demiral kthehet në stërvitje Mbrojtësi i skuadrës italiane, Merih Demiral, është kthyer në stërvitje të plota me skuadrën e Juventus, për herë të par
Ndryshimi i fundit në Instagram, do kthehet në të preferuarin tuaj Nëse nuk e dinit, tani pas çdo fotoje të postuar në Instagram, e zgjidhni ju komentin që doni të shfaqet i pari. Më 7 ko
Rekord në 24 orë, "Panorama" e Xhensilës dhe Ardianit kthehet në hit (VIDEO) Dje kanë lansuar bashkëpunimin e tyre të dytë i cili po rezulton të jetë po aq i suksesshëm sa ai i pari. Xhensila My
Rikthehet izolimi? Silva Bino: Të mbyllim fundjavat për të ulur numrin e të infektuarve Shefja e Departamentit të Sëmundjeve Infektive në ISHP, Silva Bino, thotë se për shkak të numrit të lartë të rasteve të
De Biasi rrikthehet në punë, ja kombëtarja që ka marrë Gianni de Biasi do të marr drejtimin e Azerbajxhanit. Këtë e ka bërë të ditur të premten faqja zyrtare e Federatës së
E bujshme në Turqi, "Aya Sofia" do të kthehet nga muze në xhami Gjykata vendosi që të kthejë në xhami ndërtesën e “Aya Sofias” në Stamboll pas më shumë se 80 vitesh që ajo mbahej hapur
11 vite mungesë, rikthehet këngëtari shqiptar (VIDEO) Mëngjesin e sotëm në “Wake Up” ishte i ftuar këngëtari Erion Korini dhe artistja e re, Grace Kozeli të cilët pak ditë më
"Pse po të rriten të pasmet çdo ditë", Tayna i kthehet ndjekësit (FOTO LAJM) Tayna ka publikuar në Instagram disa foto nga klipi i saj që pritet të publikohet të dielën. Tayna shihet me flokë në
Në gusht mbahen zgjedhje të parakohshme në Kosovë, Albin Kurti kthehet kryeministër në shtator Muaji gusht pritet të jetë muaji i zgjedhjeve të parakohshme në Kosovë. Qeveria aktuale e Avdulla Hotit nuk do të mun
Koliqi dhe Camaj spiun të UDB-së dhe CIA-s? Kristo i kthehet Tares: Ne mbetemi xhuxha para tyre Vijon debati i shkaktuar nga Auron Tare, lidhur me dy shkrimtarët Ernest Koliqi dhe Martin Camaj, që sipas tij ishin të
Ish-kampioni i botës, rikthehet në Formula 1 I larguar që në fund të vitit 2018 për të garuar në IndyCar Series, por ndonëse në moshën 39-vjeçare, Fernando Alonso ës
Nëse largohet nga Juventusi, Higuain do të kthehet në River Plate Gjigantët MLS kanë qenë të lidhur me sulmuesin argjentinas, por Barros Schelotto ka pohuar se nuk është e çuditshme të s
Ju ka munguar? Krusita rikthehet me një tjetër projekt pas "Akull" (FOTO LAJM) ‘Akull’ numëron tashmë 10 milionë klikime në kanalin e ‘Youtube’ dhe ishte kënga me të cilën u identifikua këngëtarja e
Hoti nuk do të kthehet duarbosh në Kosovë, marrëveshja që nënshkroi sot në Paris Avdullah Hoti nuk kthehet duarbosh në Kosovë, ja marrëveshja që nënshkroi sot në Paris Përveç takimit me presidentin fra
Ocampos kthehet në portier, shënon gol dhe bën pritjen vendimtare në minutën e fundit (VIDEO) E rrallë është ajo që ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në La Liga. Sevilla fitoi me rezultatin minimal 1-0 në ndeshjen
Rrëfehet Allegri: Kam refuzuar Real Madridin Ish trajneri i Juventus, Massimiliano Allegri, ka zbuluar se ka refuzuar një ofertë nga një prej skuadrave më të mëdha e
Shitja e Rrahmanit te Napoli mund të rikthejë Mandzukic në Serie A Gjashtë muaj zgjati përvoja në Katar e Mario Mandzukic, i cili, që prej ditës së djeshme, është zyrtarisht lojtar i lirë
Zidane i kthehet Bartomeut: Me keni lodhur, Reali nuk fiton për shkak të VAR! Zinedine reagon ashpër pas deklaratave të presidentit të Barcelonës Josep Maria Bartomeu se VAR-i po përdoret vetëm në f
Apolonia fiton derbin me Lushnjën, Pogradeci rikthehet te fitorja pas 3 humbjeve radhazi Sot janë luajtur edhe dy ndeshjet e mbetura të Kategorisë së Parë. Bëhet fjalë për fazën Play off të Grupit B. Padys