999 rezultate për

kthehen

Rikthehen maskat në Elbasan: Vidhet një biznes, policia në gjurmët e një personi Qytetit i Elbasanit është një ndër zonat më problematike në Shqipëri. Vjedhja e radhës me thyerje është rregjistruar
Lajme të mira nga Spanja, tifozët mund të kthehen në stadiume në sezonin e ri La Liga shpreson që në muajin e ardhshëm të rifillojë sezonin, por ndeshjet duhen të luhen pa tifozë shkaku i COVID-19.
SPANJË/ Tifozët mund të kthehen në stadiume Tifozët spanjollë mund të kthehen në stadiume brenda këtij viti, por për sezonin e ardhshëm. Kryetarja e Këshillit të
Qeveria jep dritën jeshile për futbollin grek, ja kur kthehen ndeshjet Gjithçka është zyrtare. Topi do të fillojë të lëvizë sërish në shtetin tonë fqinj duke filluar nga data 6 qershor. Qe
Vranësirat kthehen pasdite, ja parashikimi i motit për nesër Kthjellimet dhe vranësirat e pakta do të jenë mbizotëruese gjatë ditës së shtunë, ku më të dukshme kthjellimet do të jen
Rikthehen vranësirat, si pritet të jetë moti gjatë ditës së sotme Gjatë ditës së sotme pritet që në të gjithë vendin të kemi alternime kthjellimesh dhe vranësirash. Sipas MeteoAlb, në
Kafet dhe restorantet plot e përplot, shqiptarët i rikthehen jetës së dikurshme (FOTO LAJM) Pas më shumë se dy muaj mbyllur, sot janë hapurtë gjitha baret dhe restorantet, të cilat që prej mëngjesit janë mbushur
U matet temperatura dhe qëndrojnë larg njëri-tjetrit, maturantët rikthehen në shkolla Pas më shumë se dy muajve mësim online, maturantët i janë rikthyer auditoreve në shkolla. Ata do mund të zhvillojnë m
"Shpresojmë që në korrik të rikthehen tifozët në stadium" Presidenti i Federatës Turke të Futbollit, Nihat Ozdemir, ka shprehur hapur dëshirën dhe mundësinë për të parë tifozët n
Rikthehen vranësirat, si pritet të jetë moti gjatë ditës së sotme Moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura në zonën Perëndimore, zona lindore do të ketë edhe kthjellime.
Premier League shtyn datën e rikthimit Premierliga dhe Shoqata e Futbollistëve Profesionistë janë pajtuar që 12 qershori nuk është datë e përshtatshme për kthi
Problemet në Premier League nuk kanë të sosur, lojtarët nuk dëshirojnë të kthehen javën e ardhshme Klubeve të Premierligës do të thuhet zyrtarisht sot se anëtarët e skuadrave të tyre nuk kanë ndërmend të kthehen të hënë
Klientët në 2 m distancë, personeli me maska dhe doreza, ja si do rikthehen në punë baret e restorantet Prej datës 18 maj do të fillojë hapja e bareve dhe restoranteve në Shqipëri. Portali qeveritar E-albania ka publikuar
"Babi ende shpreson se do të kthehen", gruaja tregon historinë tragjike të familjes së saj Majlinda nga Londra përmes një lidhje Skype rrëfeu për rubrikën “Ka një mesazh për ty”, në Tv Klan, tragjedinë dhe dhimb
Rikthehen reshjet e shiut, si pritet të jetë moti sot Moti do të jetë fillimisht me kthjellime, gradualisht në mesditë do të ketë shtim të vranësirave mesatare deri të dendur
Premier League në "fije të perit", 5 lojtarë të një skuadre refuzojnë të rikthehen në fushë Derisa Premierliga po vazhdon të ndjek planin për rifillimin e sezonit, kundërshtimet janë të shumta. Disa skuadra ja
Kthehen në Shqipëri 60 infermierët që ndihmuan kolegët në Itali: Faleminderit nga zemra! (FOTO LAJM) Kthehen në atdhe në përfundim të misionit të tyre për të kontribuuar për Italinë fqinje në momentet që kishte më shumë n
Yjet e Juventusit rikthehen në stërvitje me maska Yjet e Juventusit kanë bërë rikthimin e shumëpritur të tyre në fushat e stërvitjes ditën e martën për përgatitjet për pë
Filipçe: Nuk pritet hapja e kufijve para qershorit në Maqedoni (VIDEO) Në 24 orët e fundit janë shëruar 47 pacientë nga Covid-19, ndërsa janë diagnostikuar vetëm 7 raste të reja. Numri i të i
Vijojnë riatdhesimet gjatë pandemisë: Kthehen në Shqipëri nga Frankfurti 128 shtetas Edhe sot vijojnë riatdhesimet e shqiptarëve që jetojnë jashtë vendit. Mësohet se pasditen e sotme kanë mbërritur në S