999 rezultate për

kthehemi

Rama në Beirut me gjeneralin e lartë: Po kthehemi në atdhe me fëmijët Kreu i qeverisë Edi Rama është takuar në Beirut me gjeneralin Abass. Rama thotë se e ka falenderuar për ndihmën për shpë
Rama me fëmijët shqiptarë nga Libani: Nesër do kthehemi në Tiranë Kryeministri Edi Rama shkruan se nxjerrja nga kampi “Al Hol” e gruas me 3 fëmijët dhe Endri Dumanit i hap rrugën fazës t
A mund të rikthehemi sërish në karantinë? Rama: Sigurisht që po! A rrezikojmë të rikthehemi në karantinë sërish?! Kryeministri Rama i është përgjigjur pyetjes nëse rrezikojmë mbyllj
Presidenti i Sampdorias sërish protagonist: Koronavirusi nuk vret, koha t’i rikthehemi normalitetit Presidenti i Sampdorias Massimo Ferrero është bërë shpesh protagonist me mënyrën e të festuarit në shkallët e stadiumit
OBSH jep përgjigjen e shumëpritur: Kur do të kthehemi në normalitet pas COVID-19? COVID-19 ka përmbysur mënyrën tonë të jetesës, punën dhe aktivitetet e zakonshme shoqërore. Pas shumë muajsh, karanti
"Bojkoti mund të vazhdojë edhe 3 vjet", Kokëdhima: Jemi të detyruar të mos i kthehemi më Kategorisë Superiore Një nga temat më të nxehta të ditëve të fundit është padyshim vendimi i 10 klubeve të Kategorisë Superiore, për të bojko
Shkencëtarët shpjegojnë pse rruga e kthimit duket gjithnjë më e shkurtër Kur Alan Bean po kthehej në Tokë nga një udhëtim në Hënë, iu duk sikur rruga e kthimit ishte më e shkurtër. Me gjasë
Shkencëtarët shpjegojnë pse rruga e kthimit duket gjithnjë më e shkurtër Kur Alan Bean po kthehej në Tokë nga një udhëtim në Hënë, iu duk sikur rruga e kthimit ishte më e shkurtër. Me gjasë, kë
A do hapen normalisht shkollat në Shqipëri? Besa Shahini tregon skenaret e mundshme Mbi paqartësitë e shumta, ministrja e Arsimit, Rinisë dhe Sporteve, Besa Shahini, foli rreth rifilimit të vitit të ri sh
Eliminimi nga Champions, CR7: Të marrim vendimet e duhura dhe të kthehemi më të fortë Eliminimi i Juventusit nga Lyoni në fazën 1/8 të Champions League ka lënë shije të hidhur te Cristiano Ronaldo, ndonëse
Nëna e 17-vjeçares që u përdhunua nga disa persona: As të vdekur nuk kthehemi në Fushë Krujë Nëna e 17-vjeçares që u përdhunua nga disa persona në Fushë Krujë ka zbuluar skandalin në Fushë Krujë ku shkoi disa herë
Rama zbut tonet me Metën: Rikthehemi në Këshillin Politik Kryeministri Edi Rama ka bërë një postim në rrjetin social Twitter ku pranon të shkojë dhe vetë në Këshillin Politik për
Pse nuk duhet të kthehemi me ishin Një nga fenomenet më skandaloze që mund të të ndodhë gjatë kohës së beqarisë është një kthim plot pasion te ish-i. Mu
Vetëm sot 69 raste, Rakacolli: Ja kur rrezikojmë të rikthehemi sërish në karantinë Kryetarja e Komunitetit Anti-Covid Mira Rakacolli e ftuar në emisionin “Top Talk”, u bëri apel qytetarëve që të respekto
Zv.Kryeministri i Kosovës: Hapet kufiri me Shqipërinë, po i kthehemi normalitetit Zëvendëskryeministri i Parë, Besnik Tahiri ka kërkuar eliminimin e plotë të pengesave mes Kosovës dhe Shqipërisë pas hap
Kurti nuk pranon të dorëzojë detyrën: Do të kthehemi përsëri dhe shumë shpejt (VIDEO) Ish-kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, iu është drejtuar qytetarëve përmes një video, pas votimit të Qeverisë Hoti.
Manastirliu shpërndan mesazhin e mjekut: Koronavirusi po mundet, por nuk është asgjësuar Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar një video-mesazh të njërit prej mjekëve, i cili po i shërben p
Tare: Serie A duhet të përfundojë, rikthehemi në stërvitje të mërkurën Igli Tare mendon se ky sezon në Serie A duhet të përfundojë dhe të shpallet kampioni në fushën e blertë. Në një inter
Mjeku Pipero: Nuk mund të kthehemi në normalitet pa dalë vaksina e COVID-19 Mjeku i njohur Pëllumb Pipero tha se masat e hapjes graduale duhet të vazhdojnë. Sipas tij nuk duhet të stepemi përball
Kur do i kthehemi jetës normale? Manastirliu tregon planin e rihapjes Edhe pse karantina po zgjat tashmë prej javësh, njerëzit duan të dinë se kur do t'i kthehen jetës normale. Ministrja