999 rezultate për

kshm

Të gjithë i tremben, kjo është vajza që ka miq kobrat e frikshme Shumë fëmijë friksohen për vdekje nga gjarpërinjtë por një vajzë 11-vjeçare nga India i quan pa frikë zvarranikët si miq
Po digjej i gjallë brenda makinës: Dhjetra persona filmojnë skenën e frikshme (VIDEO) Pamjet që shihni janë shkëputur nga një aksident rrugor në Miami të Amerikës, ku pas përplasjes së dy makinave njëra pre
Rrëmbimi i Jan Prengës, Lala zbulon detaje: Qetësi e frikshme! Videoja që ka zbuluar pamjet me trupin e Jan Prengës dhe autorët që përpiqen të mbulojnë gjurmët e krimit është plot 27
Ngjashmëri e "frikshme", me look-un e ri Taynën do e ngatërroni me Era Istrefin (VIDEO) Tayna është reprja shqiptare e cila ka arritur suksesin në një kohë mjaft të shkurtër edhe madje njihet mbarë në Shqipër
Pamje të frikshme, stuhia shkatërron Anglinë (VIDEO) Dy persona raportohet se kanë humbur jetën në Britani si pasojë e stuhisë "Ciara". Sipas mediave të huaja, një 59-vjeçar
Kujdes nga disa ilaçet bimore, mund të jenë të rrezikshme për shëndetin Medikamentet bimore përmbajnë kimikate, si dhe ilaçe konvencionale. “Fakti që ato janë të natyrshme nuk do të thotë s
Pamje të frikshme nga stuhia "Ciara" në Angli, avionët "i merr era" (VIDEO) Stuhia “Ciara” ka goditur Britanine dhe disa vende te BE. Mediat në vend kanë publikuar edhe shkatërrimet që ka shkaktua
Shifra të frikshme nga Koronavirusi, rritet në 723 numri i të vdekurve Numri i personave të vdekur në Kinë nga shpërthimi i koronavirus të ri është rritur në 723, njoftoi Komisioni Kombëtar S
E kërkon Reali dhe Barcelona, Wolves cakton shifrën e frikshme për Traore Skuadra e Wolverhamptonit i ka caktuar çmimin Adama Traore i cili po shkëlqen këtë sezon. Mediat angleze kanë raportu
Futbolli shëndërrohet në luftë, skena të frikshme në Amerikën e Jugut (FOTO LAJM) Futbolli në Amerikën e Jugut shpesh herë ka ditur të shkaktojë luftëra e besa edhe vdekje. Skena të tilla të frikshme
"Tërbohet" Boateng, plas në tokë kundërshtarit me një ndërhyrje të frikshme (VIDEO) Autogoli duket se e ka acuar Boateng në ndeshjen kundër Hofenheumit në kupë. Mbrojtësi ka bërë një ndërhyrja horror ndaj
Borë në veri e dallgë të frikshme në jug, vlonjatit nuk ia ndjen e futet të lahet në det (VIDEO) Dita e sotme ka shënuar një ndër ditët më të ftohta të këtij dimri. Disa qarqe në vend janë mbuluar nga dëbora, ndërk
Aplikacioni që po turpëron VIP-at, duken të frikshme pa grim (FOTO LAJM) Ka me dhjetëra aplikacione që mund t’i përdorni për t’i bërë “selfiet” tuaja më të bukura sesa dukeni në jetën reale. Në
Shenja më e dukshme e kancerit në vezore që të gjithë e injorojnë Kur bëhet fjalë për llojet e kancerit që prekin në mënyrë disproporcionale gratë, kanceri i gjirit është më i njohuri. Ë
Të rrezikshme për shëndetin, kompania e palicensuar bën asgjesimin e mbetjeve spitalore (VIDEO) Spitali i Durrësit transportin dhe asgjësimin e mbetjeve të rrezikshme spitalore për mjedisin dhe shëndetin e njerëzve,
"Është koha për të goditur të paprekshmit dhe të fortët në Shqipëri" Në Shqipëri fillon aktiviteti “Operacioni Forca e Ligjit” (OFL), një njësi speciale operacionale e policisë, e angazhuar
Mjeku shuan alarmin: Koronavirus si një grip sezonal, vdekshmëria vetëm 2%! "Koronavirusi është një sëmundje ose virus që vjen nga një familje që vjen prej vitesh. Ka zanafillat prej kafshët që në
Ngjashmëri e frikshme! Njihuni me sozinë e Ramës në Gjermani (FOTO LAJM) Ky është sozia më reale e Edi Ramës! Një foto e një burri të ulur në stacionin e një metroje në Leipzig të Gjermanisë, k
E frikshme, shikoni si prishet stadiumi në Rusi (VIDEO) Në Rusi reshjet e dëborës po arrijnë kulmin në muajin janar. Si pasojë e motit të keq një stadium gjigant i "Hokey"
E FRIKSHME/ 10 mijë persona të prekur me virusin vdekjeprurës në 25 shtete të botës Ka arritur në 10 mijë të prekur bilanci nga koronavirusi i shfaqur fillimisht në Kinë në mes janarit të këtij viti dhe m