999 rezultate për

kryq

Shqipëri-Moldavi, "Elbasan Arena" mbushet me policë Sonte, prej orës 20:45, në "Elbasan Arena" do të luhet ndeshja eliminatore e grupit H, mes Shqipërisë dhe Moldavisë, e v
Incident mes anijes dhe kryqëzorit në Venecia, plagosen 5 persona (VIDEO) Një incident mes një kryqëzori dhe një anije me avull ka ndodhur sot paradite në portin e Venecias, Itali. Sipas info
Përgjaken rrugët shqiptare, aksident në Kryqëzimin e Gjadrit Një aksident i rëndë ka ndodhur në segmentin Lezhë – Shkodër. Një person me inicialet N. GJ, 76 vjec ka humbur jetën,
Ndodh mrekullia! Gjithçka u shkrumbua tek Notre Dame përveç kryqit (FOTO LAJM) Zjarri që ra dje pasdite në Katedralen Notre Dame de Paris, cila mbahet në këmbë prej 850 vitesh shkatërroi gjithçka, pë
Shpërthen motra e Icardit: Nëse vellai nuk do ishte futbollist, ajo nuk do kishte qënë me të (FOTO LAJM) Ivana Icardi nuk i ndahet akuzave kundër Wanda Narës. Armiqesia mes tyre sa vjen dhe shtohet dhe tashme nuk ka asnjë dys
Policia zbardh ngjarjen në Fier: U sulmua me armë një biznes Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në qytetin e Fierit, ndërsa policia ka bërë të ditura të tje
Basha: Rruga drejt Europës në udhëkryq Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha thotë se rruga e Shqipërisë drejt Bashkimit Europian është në udhëkryq.
U martuan me milionerë të huaj, vajzat që u kryqëzuan në rrjete sociale Fejesat dhe martesat e këtij viti kanë qenë padyshim të shumta, aq sa thuaj tërë vera na iku duke menduar për fustanet e
E "kryqëzuan" për bashkëshortin me ngjyrë, përgjigjet këngëtarja shqiptare Linda Halimi është sulmuar shumë për bashkëshortin e saj me ngjyrë, me të cilin ka edhe një vajzë. Por mesa duket ajo
Rudina Hajdari takon ambasadoren gjermane: S'mund të rrimë duar-kryq Deputetja e PD-së, Rudina Hajdari ditën e sotme ka njoftuar se është takuar me ambasadoren gjermane në Tiranë, Sussane S
Rama uron 8 Marsin, komentuesit e "kryqëzojnë" në Facebook (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama në përshëndetjen e tij të mëngjesit ka zgjedhur të urojë festën e 8 marsit. Përmes një postimi
Memet në rrjet "kryqëzojnë" Buffonin (FOTO LAJM) Liga e Kampionëve është bërë tabu për Gigi Buffon. Pas eliminimit sensacional të PSG-së nga Manchester United ka f
Blindohet kryeqyteti, polica merr masa për derbin Në zbatim të ligjit Nr. 108/2014 “Për Policinë e Shtetit”, Ligjit Nr. 79/2017, për “Sportet” Drejtoria Vendore e Policis
Aksident në Elbasan, tre persona përfundojnë në urgjencë Një aksident rrugor me pasojë plagosjen e dy shtetasve ka ndodhur sot në qytetin e Elbasanit. Nga të dhënat e para rapor
E ardhmja e Arnautovic në udhëkryq Manuel Pellegrini deklaroi se se ardhmja e Marko Arnautovic te West Ham mbetet në udhëkryq, pasi ai kërkohet në Kinë. Nd
Zyrtare: Sokol Cikalleshi largohet nga klubi turk, e ardhmja në udhëkryq Sokol Cikalleshi ndërpret bashkëpunimin me skuadrën e Goztepes në Superligën e Turqisë, ku ishte huazuar nga Osmanlispor
Festa e kapjes së kryqit kthehet në sherr mes të rinjve në Berat (VIDEO) Sot ka qënë dita e shënuar për Ceremonine e Kishës Ortodokse për Ditën e Ujit të Bekuar. Në Berat ashtu siç e do zak
Preku dhe puthi të miturën në skenë, fansat kryqëzojnë reperin Një video e Drake me një fanse në skenë, që ëshë filmuar disa vite më parë, po qarkullon me të shpejtë nëpër rrjete soci
Nuk i ndal temperatura minus, dhjetra burra dhe gra hidhen në det për të kapur kryqin (FOTO LAJM) Edhe pse në temperatura minus shumë burra dhe gra nuk u mposhtën por u hodhën në ujrat e ftohta të detit mesdhe në Stamb
Dita e ujit të bekuar, të rinjtë sfidojnë të ftohtin për të kapur kryqin Berati, qyteti i ujit të bekuar me traditën më të lashtë dhe të pandërprerë prej më shumë se 2.400 vitesh, ka mbledhur p