999 rezultate për

kryetarja

Probleme me pasurinë, shkarkohet nga detyra kryetarja e Gjykatës Administrative Shkodër Kryetarja e Gjykatës Administrative të Shkodrës, Valbona Durraj (Seknaj) është shkarkuar nga detyra. Komisioni i Pavarur
Rrëmujë në Shkodër, protestuesit marrin para Ademin dhe Nokën Me largimin e kryeministrit Rama nga Shkodra është përmbyllur edhe protesta e opozitës në këtë qytet. Kryetarja e Bashki
Ky lajm nuk u gjet Ky lajm nuk u gjet
Shkarkohet nga detyra kryetarja e Gjykatës së Tiranës Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar paraditen e kësaj të hënë kryetaren e Gjykatës së Tiranës, Enkeledi Hajr
Kryetarja e Gjykatës në Lushnjë del e pastër para vetingut Kryetarja e Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Lushnjë, Esmeralda Çeka u përball pa probleme të martën me procesin e vettingut
Ndiqeni live protestën, flet Basha (VIDEO) Kanë dalë në protestë edhe kryetari i PD-së Lulëzim Basha dhe kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi. Ndërkohë Basha ka
Kryemadhi nga Tepelena: Gati motorët e fushatës Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ditën e sotme ka qënë e pranishme ne Tepelenë ku u zgjodh edhe kryetari i ri i LSI n
Shpërthen Kryemadhi: Me Ilirin bëj dashuri jo politikë Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ishte e qartë në qendrimet e saja në lidhje me raportet me Ilir Metën. “Nuk e kome
Rrëfehet kryetarja e PS-së: "Lajmi i rremë" që bëri tim bir të qajë Kryetarja e PS-së së Tiranës, Blerina Gjylameti ka dhënë një intervistë ndryshe, teksa ka rrëfyer jetën private dhe marr
"Jam i zhgënjyer nga kryetarja e LSI-së", Kryemadhi i përgjigjet Flackenstain Monika Kryemadhi ka reaguar pas deklaratave të Knut Flackenstain se ishte i zhgënjyer nga kryetarja e LSI-së. Status
Fleckenstein: U çudita dhe jam i zhgënjyer nga kryetarja e LSI-së Delegacioni i PE ka dalë në një konferencë për mediat pas takimeve me krerët e politikës shqiptare. Raportuesi për S
Monika Kryemadhi nuk është më deputete (FOTO LAJM) Pas vendimit unanim të Këshillit Kombëtar të PD për djegien e mandateve dhe pas nisjes së firmosjes së dorëheqjeve nga t
“Nuk më ndalon dot njeri”, ish-nënkryetarja e Bashkisë sfidon Veliajn Ish-nënkryetarja e Bashkisë së Tiranës, Kozeta Mesiti është pushuar nga puna pasi ka marrë pjesë në protestën e opozitë
Përfundon takimi Basha-Kryemadhi, çfarë pritet të ndodhë Mënjëherë pas deklaratës së Bashës për djegien e mandateve të PD-së, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka shkuar në zy
Nënkryetarja e LSI-së jep një urim të veçantë për Edi Ramën Puntata e Krishtlindjes në “Shiko Kush Luan” përcolli dashuri, pozitivitet, dhe shumë mesazhe nga të ftuarit në studio.
Kryetarja e FRES Durrës ‘shpërthen’ në akuza: Më kërcënoi kryetari i PS-së Kryetarja e FRES Drurres, Justina Shkira, ka reaguar me me tone të ashpra kundër Partisë Socialiste në Durrës, duke i qu
Bëri gafën e madhe, kërkohet dorëheqja e deputetit socialist Deputeti socialist Alket Hyseni në një status të gjatë në rrjetin social Facebook, ka sulmuar ish-kryeministrin Berisha
Akuza e rëndë, në Llakatund u gjet një njeri me kokë të prerë Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka bërë deklaratën e fortë në TCH se në Vlorë është gjetur një njeri i vrarë por ngj
Kryetarja e Gjykatës Themelore del veterane mashtruese, kush do t'i gjykojë komandantët? Emri i Afërdita Bytyqit, kryetares së Gjykatës Themelore të Prishtinës, gjendet në listën e veteranëve mashtrues. Gjykat
Kim Jong-un pranon të vizitojë Rusinë! Ja çfarë do diskutojë me Putin Lideri i Koresë së Veriut, Kim Jong-un, ka pranuar që të vizitojë Rusinë. Lajmi është bërë i ditur nga kryetarja e Këshi