999 rezultate për

kryetarit

Denoncimi: Tokat në bregdetin e Spillesë i mori fisi i Elvis Rroshit Policia zbuloi skandalin e 36 hektarë toke në bregdet e cila ishte tjetërsuar. Përfitues e kësaj toke janë familjarë
Mjekja Lejla Iseni, kryetare e Këshillit komunal të Likovës Gjatë ditës së sotme u bë konstituimi i Këshillit komunal në komunën e Likovës, ku për kryetar të Këshillit u zgjodh mje
Konfirmohet shkarkimi i kryetarit të KQZ-së, fshehu dënimin e kryebashkiakut Duket se proceduat për shkarkimin e Kryetarit të KQZ-së tashmë janë zyrtarizuar. Pikërisht për këtë u shpreh sot kre
I vendosi tritol kryetarit të bashkisë, arrestohet 37-vjeçari në Mat Policia e Matit ka vënë në pranga autorin e dyshuar për vendosjen e eksplozivit në dy ngjarje në Burrel. Burime zyrt
Kjo është pasuria e kryetarit të ri të Gjykatës Penale, Ivan Xholev Kryetari i sapozgjedhur i Gjykatës Penale në listën e tij të pasurisë të Komisionit Shtetëror për parandalimin e korupsi
Merko ulet në kolltukun e kryetarit të komunës në Strugë Kryetari i sapo zgjedhur i Strugës, Ramiz Merko i cili sot u ul në kolltukun e kryetarit të komunës, deklaroi se një nga
Këto janë tre prioritetet e kryetarit të ri të Komunës së Sarajit Kryetari i ri i Komunës së Sarajit, Blerim Bexheti, sot zyrtarisht ka filluar punë në komunë. Bexheti në një deklarat
BDI hedh poshtë lajmet për takimin mes Ahmetit dhe Thaçit Kabineti i Kryetarit të Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka hedhur poshtë lajmet e sotme për takim midis A
Lumezi paralajmëron padi kundër Ish-Kryetarit të Gjykatës Kushtetuese Kryeprokurori i shtetit, Aleksander Lumezi ka paralajmëruar padi ndaj ish Rektorit të Universitetit të Prishtinës, Enver
Dështon për të dytën herë zgjedhja e kryetarit të Gjykatës Themelore të Gjilanit Ka dështuar zgjedhja e kryetarit të Gjykatës Themelore të Gjilanit pasi anjëri nga 8 kandidatët nuk ka fituar sot votat
Shevchenko merr një gjobë nga Republika Gjeorgjiane Kur Kakha Kaladze organizoi ndeshjen e bamirësisë në Tbilisi, yjet e Milanit ishin të parët që mbështetën gjeorgjianin.
Shteti ndërmerr një veprim për deklaratën e pavarësisë Është dashur gati një dekadë që shteti të marrë nën mbrojtje Deklaratën e Pavarësisë së Kosovës, shkruan sot Koha Ditore
EKSKLUZIVE/ Ja kush e dha lajmin e vdekjes në vendlindje të ish-kryetarit së PS-së Ka ndërruar jetë në rrethana misterioze në Hungari ish­-drejtori i Mjedisit në Korçë, Aleksandër Çela. Por, albeu.co
EKSKLUZIVE/ Jeta e ish-kryetarit të PS-së që humbi jetën në Hungari, emri dhe jeta kriminale Ka ndërruar jetë në rrethana misterioze në Hungari ish­-drejtori i Mjedisit në Korçë, Aleksandër Çela. Por, albeu.co
Ngrihet padi penale ndaj kryetarit aktual të Dibrës I ftuar në emisionin ClickPlus, kandidati i Bashkimit Demokratik për Integrim në Dibër, Ruzhdi Lata ngriti akuza të rënd
Padi penale kundër kryetarit të Novo Sellës MPB- ja ka njoftuar se ka ngritur padi kundër kryetarit të Novo Sellës, Blazho Vellkov. Sic thuhet në njoftim Vellkov
Ky është shqiptari, kandidat i VMRO-së për postin e zëvendëskryetarit të Shkupit (VIDEO) Kandidati për zëvendës kryetar të Qytetit të Shkupit,që sot e ka paralajmëruar edhe kandidati për kreun e Shkupit nga ra
Djali i kryetarit të komunës së Karposhit i përfshirë në biznes me naftë Djali i kryetarit të komunës së Karposhit të Shkupit edhe pse në moshë të re ka arritur të bëj biznes duke përfituar qin
NISMA akuza të rënda ndaj kryetarit nga radhët e PDK-së Edhe pse në qeveri janë sëbashku duket se në zgjedhjet lokale NISMA për Kosovën vazhdon të jetë kundërshtar i Partisë De
Padi penale kundër kryetarit të Komunës së Negotinës Policia ka ngritur tre padi penale kundër kryetarit të Komunës së Negotinës, Vanço Apostolov, për keqpërdorim të detyrës