999 rezultate për

kryetarin

Zemaj paralajmëron masa të reja kundër koronavirusit Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka paralajmëruar marrjen e masave të reja me qëllim të frenimit të koronavirusit,
I shkoi si qytetar, Çuçi përplaset me kryetarin e LSI-së në Gjirokastër Gjatë një vizite elektorale me banorët e fshatit në Izvor të Gjirokastrës, ministri i Bujqësisë Bledi Çuçi ka pasur një
Çfarë po ndodh? Ndërkombëtarët i shkojnë Bashës në zyrë Një takim i papritur dhe i pa lajëmruar po ndodh tek selia blu. Ambasadorja e ShBA, Yuri Kim dhe ambasadori i BE-së,
Lufta bëhet në Facebook: Rama në krye të listës, Berisha "sfumon" kryetarin Basha (FOTO LAJM) Rrjetet sociale tashmë prej kohësh janë bërë hapësira më e mirë për politikanët pasi kanë një komunikim të drejtpërdrejt
Basha nga takimi në Prishtinë: Jam nip Kosove Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha vazhdon vizitën në Kosovë, ku do të takohet me kryetarin e Komunës së Prisht
Dorëzoi detyrën, Meta takohet me ish-Kryetarin e KLSH-së Ditën e sotme, Presidenti i Republikës, Z.Ilir Meta, ka pritur sot në një takim ish-Kryetarin e Kontrollit të Lartë të S
Ahmeti: Sot kryeministrin nesër kryetarin e shtetit Me mesazh për unifikim nga Ura e Gurit në Shkup e cila njëherësh paraqet edhe simbol të lidhshmërisë së anës së shqiptar
Kuvendi zgjedh kryetarin e ri të KLSH-së Arben Shehu do të jetë kreu i ri i Kontrollit të Lartë të Shtetit. Kuvendi ka miratuar kandidaturën e Shehut me 108 v
Rama dhe Mustafa takohen në në Prapashticë Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, në ditën e dytë të vizitës në vendin tonë, ka vazhduar takimet me liderët e partive
77 milionë lekë dëm, KLSH kallëzon në prokurori ish-kryetarin e bashkisë Finiq KLSH ka kallëzuar në prokurori ish-kryetarin e bashkisë Finiq dhe dy zyrtarë të tjerë pasi dyshohen se i shkaktuan dëm s
Grubi: Synojmë të shembim murin e fundit në Maqedoni Qytetarët e Maqedonisë së Veriut më 15 korrik do t’u drejtohen kutive të votimit. Ndërkohë, BDI ka propozuar se ka ardhu
KQZ konfirmon në detyrë kryebashkiakun e Librazhdit KQZ ka konfirmuar në detyrë kryetarin e bashkisë së Librazhdit Kastriot Gurra. Edhe ky vendim u mor me unanimitet. At
Rama flet për gjobën ndaj Bashës në Durrës: Sjellje të papërgjegjshme Kryeministri Edi Rama thotë se është e pa imagjinueshme ajo që ndodhi me kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha g
Edhe Filipçe në izolim, pati kontakt me kryetarin e Kumanovës Ministri i shëndetësisë Venko Filipçe ka deklaruar se nga sot do të jetë në izolim shtëpiak, pasi tek kryetari i Komunës
Takoi dje kryetarin e infektuar, vetëkarantinohet zv.kryeministri i Maqedonisë së Veriut Ditën e sotme kryetari i komunës së Kumanovës ka rezultuar pozitiv me COVID 19, por më herët ai është takuar me zëvendës
Thaçi bën pjesë të axhendës takimin me kryeministrin, a do e takojë Kurti? Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi do të takohet sot me krerët e partive politike në vend, me qëllim të in
Xhaferi u takua me kryetarin e Asamblesë Parlamentare të NATO-s Mesterhazi Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi sot është takuar me kryerësin e detyrës kryetar i Asamblesë Parlamentare të NATO-Atill
Kurti anulon takimin me Veliajn: Nuk kam kohë Kryeministri i Kosovës Albin Kurti ka vizituar sot Tiranën për herë të parë në postin e kryeministrit. Në axhendën e
Albin Kurti viziton sot për herë të parë Tiranën si kryeministër Albin Kurti sot pritet të bëjë vizitën e tij të parë si kryeministër i Kosovës në Tiranë. Kurti pritet të takojë homo
Vettingu, KPK merr vendimin për kryetarin e Gjykatës së Posaçme KPK ka rikonfirmuar në detyrë kryetarin e Gjykatës së Posacme Sandër Simonin.