999 rezultate për

kryetar

Kadri Veseli dha dorëheqjen, zgjidhet kryetari i ri i PDK Enver Hoxhaj është zgjedhur ushtrues detyre i kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës. Konfirmimi i aktakuzës nga Tr
Kryemadhi në aksion: Njoftoni çdo lidhje, krushqi, miqësi, farefis që keni të mos votojnë Ramën! Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi, zhvilloi mbrëmjen e sotme një takim me banorët e Dermenas
OFL i çon formularin për deklarimin e pasurisë ish-kryetarit të PS-së, për çfarë akuzohet Ish-kryetari i PS-së, i dënuar për vrasje, si pjesëtar i bandës së Cërrikut, Llazar Bicja, ndonëse person në kërkim, ësh
Zhdukja e nënkryetarit të organizatës "Agimi i Artë", mediat greke: Po kërkohet në Shqipëri Zëdhënësi i qeverisë greke, Stelios Petsas ka reaguar për zhdukjen e Christos Pappas, nënëkryetarit të organizatës krimi
Mbyllet i gjithë institucioni, kryetari i Bashkisë infektohet me COVID-19 Kryetari i Bashkisë së Dropullit, Dhimitër Toli është infektuar me Covid-19. Lajmin e ka dhënë vetë kryebashkiaku në
Ndërron jetë kryetari i Samsung Electronics, Lee Kun-Hee Lee Kun-Hee, kryetari i Samsung Electronics, i cili shndërroi prodhuesin e vogël të televizionit në një gjigant global t
Man.United i zhytur në borxhe, nënkryetari bën thirrje për kujdes Nënkryetari ekzekutiv i Manchester Unitedit Ed Woodward, ka thënë se klubi duhet të "menaxhojë me kujdes burimet financi
Zgjedhjet në Podujevë dhe Mitrovicë të Veriut mbahen më 29 nëntor Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka shpallur datën e zgjedhjeve të jashtëzakonshme për Kryetar në Komun
Veliaj sfidon Ilir Metën: Hajde garo për kryetar bashkie, të shohim kush është më i mirë! "Hajde garo për kryetar Bashkie dhe të shohim kush është më i mirë..." Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj i
Humb jetën ish-kryetari i njohur i demokratëve, një nga themeluesit e PD-së Kryetari i Degës së Partisë Demokratike në Vlorë, Genc Deromemaj ka dhënë sot një lajm të trishtë. Ai bëri me dije se so
Arrestohet kryetari i Komunës së Istogut, Haki Rugova Me urdhër të Prokurorisë Themelore në Pejë, është arrestuar kryetari i Komunës së Istogut, Haki Rugova. Rugova është
Murrizi shpërthen ndaj Shehajt: Bleta punëtore e Ramës që e dërgon mjaltin tek kosherja e Metës Deputeti Myslim Murrizi ka shpërthyer ashpër ndaj Briseida Shehajt, e cila tashmë ka marrë një pozicion të rëndësishëm n
Monika Kryemadhi më optimiste se kurrë: Më 25 prill, LSI merr minimumi 40 deputetë! Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi gjatë një intervistë për ‘Ilva Now’, deklaroi se partia e
Nënkryetari i UÇK-së shpërthen në Hagë: Faqezitë tanë deputetë na kanë sjellë këtu Nënkryetari i veteranëve, Nasim Haradinaj para gjyqtarit të procedurës paraprake ka thënë se mandati i Tribualit Special
Veliaj akuza Bashës: Ka përfituar 4 shtëpi në kohë tërmeti! Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka deklaruar se kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka përfituar 4 s
Kush janë 5 kandidatët në garë për kryetar të Bordit të AMF-së Komisioni për Ekonominë dhe Financat zhvilloi një seancë dëgjimore me kandidaturat për pozicionin e Kryetarit të Bordit
Aksident tragjik, përplaset për vdekje babai i ish-kryetarit të komunës Një 62 vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme në një aksident automobilistik në Peqin. Ngjarja ka ndodhur në vendin e n
Ndërron jetë Vaid Saiti, ish-kryetari i komunës së Likovës Ka ndërruar jetë ditën e sotme Vaid Saiti, drejtor i NJP “Pyjet e Maqedonisë” në Kumanovë. Vaid Saiti është nga fshati O
Shpërthen Hajdari: Boll me kryetarët që kandidatët i mbajnë si dele Deputetja e opozitës parlamentare Rudina Hajdari ka dalë e revoltuar nga mbledhja e sotme e Këshillit Politik, Ajo sh
Zbulohet formula e Ramës për Kodin Zgjedhor: Lista 100% të hapura, kush i "cakton" fituesit Eshte zbardhur formula e kryesocialistit Rama se si do të bëhet shpërndarja e deputetëve tashmë me lista të hapura. Së p