999 rezultate për

kryetar

DELVINË/ Njëri nga kandidatët tërhiqet në minutën e fundit, fituesi merr 25 vota Në garën për kryetarin e Partisë Socialiste në Delvinë ishin Izet Silaj që e mbante këtë funksion deri më sot dhe njëher
Haradinaj jep dorëheqjen nga posti i kryetarit të AAK-së Ramush Haradinaj ka dhënë dorëheqjen nga posti i kryetarit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Këtë veprim ai thotë
Çudi në Kavajë! Pushohet nga puna kush nuk bën "like" kryetarin e Bashkisë (FOTO LAJM) Çuditë nuk kanë të mbaruar në Shqipëri. Pushohet nga puna pse nuk i bën like në Facebook kryetarit të emëruar të bash
Plas grushti në PS-në e Peqinit, gjakoset kryetari i njësisë Kryetari i Njësisë Administrative Gjocaj në Peqin, Bilal Hasa mësohet se është konflikuar me disa persona në ambientete
Basha: Na duhen politika serioze që do ta ndalin krizën Kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha ngre alarmin pas raportit nga agjensia prestigjoze Fitch e cila e ka listuar
Nënkryetari i VV mohon ndarjen e ministrive Nënkryetari i Vetëvendosjes, Besnik Bislimi, në një postim në Facebook ka mohuar raportimet se VV-ja e LDK-ja janë pajtu
Delegacioni i Venecias së shpejti në Tiranë, reagon Presidenca Pas njoftimit se delegacioni i Komisionit të Venecias në fillim të muajit shkurt so të vijë në Shqipëri ka reaguar dhe P
Thaçi pret nesër Kurtin në takim Po bëhen 3 muaj që nga mbajtja e zgjedhjeve në vend. Partia fituese LVV dhe bashkëpunëtori i ngushtë i LVV-së, Lidhja
Shpërthimi në zyrën e kryetarit, policia zbulon detaje Një shpërthim plagosi mëngjesin e sotëm Kryetarin e Bashkisë Lushnjë dhe gjithashtu edhe sekretaren e tij. Sipas info
Granatë dhe të shtëna në zyrë, kush e donte të vdekur Fatos Tushen Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në këtë fundvit duke tronditur gjithë Shqipërinë. Një shpërthim i fuqish
Vuçiç heq dorë nga drejtimi i Partisë së tij Presidenti serb Aleksandër Vucic deklaron se do të heqë dorë nga drejtimi i partisë së tij vitin e ardhshëm, për ta lënë
Kurti e Mustafa përplasen në distancë se në duar të cilit është formimi i Qeverisë (VIDEO) Presidenti Hashim Thaçi, nuk do të caktojë datën se kur do të formohet qeveria, ka thënë kryetari i Vetëvendosjes, Albin
VV del me një deklaratë zyrtare pas zgjedhjes së Kryetarit të Kuvendit Lëvizja “Vetëvendosje” përmes një komunikate për media është deklaruar për seancën e sotme të Kuvendit. “Në kohën rek
Shkatërrohet marrëdhënia me LDK-në? Konjufca flet për herë të parë pasi u zgjodh kryetar i Kuvendit Glauk Konjufca është zgjedhur ditën e sotme Kryetar i ?Kuvendit të Kosovës duke shkatërruar në këtë mënyrë marrëveshjen
Kujtim Shala, Arbërie Nagavci e Memli Krasniqi zgjidhen nënkryetarë të Kuvendit Partitë politike të cilat po marrin pjesë në seancën e Kuvendit të Republikës së Kosovës, pas zgjedhjes së Glauk Konjufc
Çfarë po ndodh? Glauk Konjufca zgjidhet kryetari i ri i Kuvendit të Kosovës Glauk Konjufca është zgjedhur kryetar i Kuvendit të Kosovës. Ai u propozua në këtë pozitë nga kreu i partisë, Albin K
Kryetari i PSD sulmon VV: Po bëjnë si qeveritë që i kundërshtuan Kryetari i ri i PSD’së, Dardan Molliqaj, tashmë rolin e opozitarit do t’i duhet të bëjë përmes rrjeteve sociale e paraqi
Mustafa: Kurti e filmoi videon para 2-3 ditësh dhe e publikoi mbrëmë Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka folur para mediave pas mbledhjes së kryesisë së partisë.Mustafa ka thënë se janë pajtu
Sot pritet vetëm betimi i deputetëve, ja procedurat Pasditen e sotme do të mblidhen 120 deputetët e legjislaturës së shtatë të Kuvendit të Kosovës. Në seancën e sotme ko
Sot pritet vetëm betimi i deputetëve, procedurat që do ndiqen Pasditen e sotme do të mblidhen 120 deputetët e legjislaturës së shtatë të Kuvendit të Kosovës. Në seancën e sotme ko