999 rezultate për

kryetar

Alternativa themelon Këshillin Vendor, kush u zgjodh kryetar Mbrëmë, në prani të Sekretarit të Përgjithshëm të AlternAtivA-s, Skender Rexhepi – Zejdi, u themelua Këshilli Vendor – Ç
U largua kur ishte ministër Tahiri, kush është kandidati i ri për kryetar të FBI-së shqiptare Në garën për kryetar të Byrosë Kombëtare të Hetimit (BKH), kanë kandiduar deri më tani 20 persona që vijnë nga profesion
Humbi vëllain në aksidentin tragjik, kryetari i PD bën postimin prekës (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ndodhi pasditën be sotme në Përrenjas, ku humbi jetën një shtetas. Viktima, Ardian Vreto, punonj
Nënkryetari i VMRO-së: Rama po ndërhyn në çështjet e brendshme të Maqedonisë "Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, në mënyrë direkte, përzihet në zhvillimet politike në Maqedoni që nga viti 2016 kur
3 akuza të rënda! Kryetari i Bashkisë Tropojë padit paraardhësin e tij Ditën e sotme kryebashkiaku i Tropojës Rexhë Byberi ka paditur paraardhësin e tij dhe 7 punonjës për shpërdorim të fonde
Artan Hoxha bën deklaratën e fortë: Kam videon ku kryetari i bashkisë pi drogë! Artan Hoxha ka bërë një deklaratë të fortë sonte në studion e "Opinion". Hoxha ka deklaruar hapur se disponon një vid
Akuza e rëndë: Një kryetar bashkie në Tiranë probleme me dekriminalizimin? "Ka indicie të qenësishme, jemi duke provuar në fazën përfundimtare për një kryetar bashkie në qarkun e Tiranës..." S
Vëllai i Eglantina Gjermenit emërohet si kryetar i ILD Pak minuta më parë është votuar si kryetar i Inspektoratit të Lartë të Drejtësisë, Artur Metani. Ai mori 98 vota pro
Rama mbërrin në Ukrainë si kryetari në detyrë i OSBE (VIDEO) Kryeministri Edi Rama së bashku me ministrin Gent Cakaj kanë mbërritur ditën e sotme në Kiev, kryeqytetin e Ukrainës ku
A do të jap dorëheqje nesër Glauk Konjufca? Teksa bisedimet e koalicionit midis Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës janë të bllokuara që nga zg
Vettingu, KPK merr vendimin për kryetarin e Gjykatës së Posaçme KPK ka rikonfirmuar në detyrë kryetarin e Gjykatës së Posacme Sandër Simonin.
Plas mes Gjuzit e Ndokës: Ke kopjuar portretin e Gjergj Kastriotit Deputeti, Kujtim Gjuzi ka deklaruar mbrëmjen e sotme se Nard Ndoka i ka shkuar në zyrë dhe i ka kërkuar që të bëhet kry
VV refuzon ofertën përfundimtare të LDK, është tallje Dy deputetët e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu e Liburn Aliu, e kanë quajtur tallje propozimin e fundit të LDK-së që kjo
Rikthimi i protestave kundër Ramës? Basha thërret në zyrë aleatët Opozita është e bindur për t'ju kthyer protestave kundër qeverisë në fund të shkurtit. Pak minuta më parë ka përfundu
I vëllai dha dorëheqjen nga kryetar i AAK, flet Daut Haradinaj Ramush Haradinaj dha dorëheqjen nga posti i kryetarit të AAK duke i hapur rrugë zgjedhjeve të reja në parti. U aludua
Zv.kryetarja e partisë së Gjuzi: Kisha fëmijën sëmurë, polici me ngacmonte në rrugë "Ou- thotë- paske dhe tre fëmijë ti. Çfarë mund të pretendoj nga ai polici. Ai është një polic fodull..." Volejbollis
DELVINË/ Njëri nga kandidatët tërhiqet në minutën e fundit, fituesi merr 25 vota Në garën për kryetarin e Partisë Socialiste në Delvinë ishin Izet Silaj që e mbante këtë funksion deri më sot dhe njëher
Haradinaj jep dorëheqjen nga posti i kryetarit të AAK-së Ramush Haradinaj ka dhënë dorëheqjen nga posti i kryetarit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Këtë veprim ai thotë
Çudi në Kavajë! Pushohet nga puna kush nuk bën "like" kryetarin e Bashkisë (FOTO LAJM) Çuditë nuk kanë të mbaruar në Shqipëri. Pushohet nga puna pse nuk i bën like në Facebook kryetarit të emëruar të bash
Plas grushti në PS-në e Peqinit, gjakoset kryetari i njësisë Kryetari i Njësisë Administrative Gjocaj në Peqin, Bilal Hasa mësohet se është konflikuar me disa persona në ambientete