999 rezultate për

kryetar

Kryemadhi zbulon prapaskenat në PS: Veliaj do të bëhet kryetar i PS pas 25 prillit Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, ka deklaruar në “Zonë e Lirë” se me PD do të dalin në fushatë zgjedhore. "Pas 25 p
Kryetari i partisë serbe: Ushtria jonë të futet patjetër në Kosovë! Kryetari i Partisë Radikale Serbe (SRS), Vojislav Sheshel kërkon që ushtria serbe të futet në Kosovë. Duke folur për nda
E para shqiptare! Mimi Kodheli merr postin e rëndësishëm në NATO Ish-ministrja Mimi Kodheli ka marrë postin e rëndësishëm në NATO. Ditën e sotme në Seancën Plenare të datës 23 nëntor
LSI voton nesër: Monika Kryemadhi kandidatja e vetme për kryetare Lëvizja Socialiste për Integrim nesër do të aplikojë për herë të parë votimin online. Luan Rama u shpreh se Kryemadhi
Përplasja fizike e deputetëve, fajësohet nënkryetarja e Kuvendit Ndaj nënkryetares së Kuvendit të Kosovës, Arbërie Nagavci, janë drejtuar kritika me arsyetimin që e njëjta nuk ka ditur
Kryetarja e Komisionit të Shëndetsisë në Kosovë: Mbyllja totale nuk është opsioni i duhur Kryetarja e Komisionit për Shëndetësi, Albena Reshitaj, ka thënë se është për keqardhje që Projektligji për Rimëkëmbjen
Zemaj paralajmëron masa të reja kundër koronavirusit Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka paralajmëruar marrjen e masave të reja me qëllim të frenimit të koronavirusit,
I shkoi si qytetar, Çuçi përplaset me kryetarin e LSI-së në Gjirokastër Gjatë një vizite elektorale me banorët e fshatit në Izvor të Gjirokastrës, ministri i Bujqësisë Bledi Çuçi ka pasur një
Kadri Veseli dha dorëheqjen, zgjidhet kryetari i ri i PDK Enver Hoxhaj është zgjedhur ushtrues detyre i kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës. Konfirmimi i aktakuzës nga Tr
Kryemadhi në aksion: Njoftoni çdo lidhje, krushqi, miqësi, farefis që keni të mos votojnë Ramën! Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi, zhvilloi mbrëmjen e sotme një takim me banorët e Dermenas
OFL i çon formularin për deklarimin e pasurisë ish-kryetarit të PS-së, për çfarë akuzohet Ish-kryetari i PS-së, i dënuar për vrasje, si pjesëtar i bandës së Cërrikut, Llazar Bicja, ndonëse person në kërkim, ësh
Zhdukja e nënkryetarit të organizatës "Agimi i Artë", mediat greke: Po kërkohet në Shqipëri Zëdhënësi i qeverisë greke, Stelios Petsas ka reaguar për zhdukjen e Christos Pappas, nënëkryetarit të organizatës krimi
Mbyllet i gjithë institucioni, kryetari i Bashkisë infektohet me COVID-19 Kryetari i Bashkisë së Dropullit, Dhimitër Toli është infektuar me Covid-19. Lajmin e ka dhënë vetë kryebashkiaku në
Ndërron jetë kryetari i Samsung Electronics, Lee Kun-Hee Lee Kun-Hee, kryetari i Samsung Electronics, i cili shndërroi prodhuesin e vogël të televizionit në një gjigant global t
Man.United i zhytur në borxhe, nënkryetari bën thirrje për kujdes Nënkryetari ekzekutiv i Manchester Unitedit Ed Woodward, ka thënë se klubi duhet të "menaxhojë me kujdes burimet financi
Zgjedhjet në Podujevë dhe Mitrovicë të Veriut mbahen më 29 nëntor Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka shpallur datën e zgjedhjeve të jashtëzakonshme për Kryetar në Komun
Veliaj sfidon Ilir Metën: Hajde garo për kryetar bashkie, të shohim kush është më i mirë! "Hajde garo për kryetar Bashkie dhe të shohim kush është më i mirë..." Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj i
Humb jetën ish-kryetari i njohur i demokratëve, një nga themeluesit e PD-së Kryetari i Degës së Partisë Demokratike në Vlorë, Genc Deromemaj ka dhënë sot një lajm të trishtë. Ai bëri me dije se so
Arrestohet kryetari i Komunës së Istogut, Haki Rugova Me urdhër të Prokurorisë Themelore në Pejë, është arrestuar kryetari i Komunës së Istogut, Haki Rugova. Rugova është
Murrizi shpërthen ndaj Shehajt: Bleta punëtore e Ramës që e dërgon mjaltin tek kosherja e Metës Deputeti Myslim Murrizi ka shpërthyer ashpër ndaj Briseida Shehajt, e cila tashmë ka marrë një pozicion të rëndësishëm n