999 rezultate për

kryesuesit

Kryesuesit e Kategorisë së Parë shpërblehen për sezonin pozitiv (FOTO LAJM) Pogradeci, pas lajmit të ndërprerjes së kampionatit, ka mbyllur stërvitjen si ekip, duke kaluar në një plan të dytë, atë
Kryesuesit e Serie A nuk heqin dorë nga Vedat Muriqi Lazio e cila momentalisht mban kreun e Serie A me dy pikë më shumë se Juventusi, por "zonja e vjetë" ka një ndeshje më p
Formacionet e mundshme: Liverpool-Tottenham, "gjelat" sfidojnë kryesuesit (FOTO LAJM) Një javë pas ndalesës së parë në kampionat, në atë barazim 1-1 ndaj Manchester United në “Old Trafford”, Liverpoolin e J
Sot derbi i Anglisë, Manchester United sfidon kryesuesit Periudha e ndërprerjes së kampionatit për shkak të ndeshjeve të radhës të skuadrave përfaqësuese u mbyll shpejt dhe më n
Muriqi magjik, shënon ndaj kryesuesve në Turqi (VIDEO) Vedat Muriqi nuk di të ndalet në Turqi. Kosovari i ka bërëë gjëmën Bashakseirit teksa ka tundur rrjetër pak minuta
Skënder Gega: E respektojmë Kukësin, por jemi kryesuesit Në prag të sfidës ndaj Kukësi të shtunën në Selman Stërmasi ka folur trajneri Partizani Skënder Gega. Partizani do të
Forma fizike në Botëror, kryesuesit me statistika të "çmendura" (FOTO LAJM) Franca dhe Kroacia u ndanë me rezultat 4-2 në finalen e Botërorit dhe si rrjedhojë francezët u kurorzuan si Kampion Bote
Dështon zgjedhja e kryesuesit në Kuvendin e Malishevës Grupet politike në Kuvendin Komunal të Malishevës nuk kanë arritur marrëveshje për zgjedhjen e kryesuesit të Kuvendit të
Laci me kalendar ferri, sfidon kryesuesit 2 humbjet ndaj Skënderbeut me shifra minimale në kampionat dhe kupë, kanë ulur disi entuziasmin te Laci. Bardhezinjtë e
Kryesuesit në 10 kampionatet kryesore në Europë (FOTO LAJM) Kampionatet kryesore në Europë janë në një fazë shumë delikate, teksa në disa prej tyre ka një rivalitet të fortë për të
Daçiç sot në Maqedoni, në detyrën e kryesuesit të OSBE Ministri serb i Punëve të Jashtme, Ivica Daçiç sot do të qëndrojë për vizitë në Republikën e Maqedonisë, në detyrën e kr
Ndahen në paqe kryesuesit e Premier League (VIDEO) Dy kryesuesit e Premier League Chelsea dhe Manchester City janë ndarë në barazim 1-1. Golat për të dyja skuadrat janë
Bayern-Paderborn, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Në momentin që u publikua kalendari i Bundesligës më herët gjatë verës, askush nuk mund ta imagjinonte se ndeshja më e "
Prishtina pa trajner, jep dorëheqjen Afrim Tovërlani Afrim Tovërlani jep dorëheqjen nga posti i trajnerit të Prishtinës. Vendimi i tij i parevokueshëm erdhi pas barazimit me
Ja kush janë kryesuesit e listës së BDI-së Bashkimi Demokratik për Integrim ka dorëzuar listën me emrat e kandidatëve për deputete pranë Komisionit Shtetëror të Zg
Kim Mehmeti: Kryesuesit e BDI kanë mendësi leniniste Kim Mehmeti ka kritikuar kryesinë e BDI-së, duke thënë se kjo parti ka një mendësi leniniste. Ai thotë se BDI po ushqehe
Menduh Thaçi kryeson listën në njësinë zgjedhore 6, ja kryesuesit e tjerë Sot në komunën e Tetovës u mbajt Asambleja Qendrore e PDSH-së në të cilën duhet të verifikohen listat e kandidatëve për
Kupa e Shqipërisë, kryesuesit fitojnë në transfertë Rikthehet Kupa e Shqipërisë me ndeshjet e para çerekfinale të saj. Në katër stadiume të vendit u zhvilluan katër ndeshje
Zgjidhen kryesuesit e veriut të Mitrovicës Këshilltarët e Kuvendit Komunal në veri të Mitrovicës, mbrëmë rrerh mesnatës kanë zgjedhur kryesuesen e kuvendit me voti
Drita 3-0 Llamkos Kosova Java e 10 e Superligës së Kosovës ngriti siparin me sfidën e Gjilanit mes Dritës vendasve dhe Llamkos Kosova, ndeshje që