999 rezultate për

kryesore

Nesër mblidhen ministrat e Jashtëm të BE-së, temë kryesore Shqipëria Procesi i zgjerimit të BE-së me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut do të jenë në krye të agjendës, teksa nesër do të mbl
Këta janë golashënuesit më të mirë në top 5 kampionatet kryesore, mungon CR7 me Messin Tashmë janë luajtur tetë javë në kampionatet e mëdha europiane. Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga dhe Lig
Rita Ora si aktore kryesore, nga "50 Shade of Gray" në një tjetër film (FOTO LAJM) Rita Ora është në bisedime për të luajtur rolin e Artful Dodger në një version të ri të filmit të Oliver Tëist. Kriju
Pse nuk duhet të japësh para borxh, dy arsyet kryesore Të gjithë e duam më të mirën për familjarët dhe miqtë tanë. Financat përbëjnë një brengë të përditshme të njerëzve,
Pse nuk duhet të japësh para borxh, dy arsyet kryesore Të gjithë e duam më të mirën për familjarët dhe miqtë tanë. Financat përbëjnë një brengë të përditshme të njerëzve, dhe
Shkaqet kryesore pse vagina ka dhimbje Është koha për të përfunduar misterin dhe konfuzionin që rrethon dhimbjen e vaginës dhe të deshifroni pse pjesët tuaja p
4 mënyrat kryesore për të lehtësuar dhimbjet therëse të duarve Dhimbja e duarve është më shumë se acaruese. Ngurtësimi, ënjtja dhe dhimbja e duarve ndikon në përditshmërinë tonë duke
Nga Barrella tek De Ligt, 10 blerjet më kryesore të kampionatit italian Skuadrat italiane kanë kryer shumë transferime lojtarësh këtë sezon, Juventusi ka arritur të marrë De Ligt, Ramsey, Rabi
Basha nga Pogradeci prezanton tre shtyllat kryesore të platformës Pro-biznes të PD-së Gjatë ndalesë së tij të rradhës në qytetin e Pogradecit, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha e akuzoi kryeminist
Shtypi i ditës, 27 korrik 2019 (FOTO LAJM) Njihuni me titujt kryesorë të shtypit për ditën e sotme.
Analiza e "Marca": Ronaldo mes favoritëve kryesorë për "Topin e Artë" Cristiano Ronaldo drejt triumfit për për "Topin e Artë" të gjashtë në karrierë. Kjo është profecia e të prestigjioze
Shtypi i ditës, 15 Korrik 2019 (FOTO LAJM) CNjihuni me titujt kryesorë të gazetave për sot.
Zyrtarizimi çështje orësh, Grizmann bëhet me skuadër të re Antonie Grizmann është gjithnjë e më pranë Barcelonës. Sikurse raporton "L’ Equipe", katalanasit kanë dërdhu në arkat e
ZYRTARE/ Zidane largohet nga Reali Luca Zidane, djali i trajnerit Zinedine Zidane, është larguar nga Real Madrid. Portieri i talentuar sezonin e ri do t
TABELAT/ Shikoni rezultatet e deritanishme në bashkitë kryesore të vendit (FOTO LAJM) Ka mbaruar numërimi i votave në 23 bashki kryesore ndërkohë që vazhdon numërimi i votave në bashkitë më të mëdha në vend
Një nga personazhet kryesore në përgjimet e "BILD", kush është Robert Aga ? Një nga personazhet kryesor të përgjimeve të sapopublikuara të BILD është Robert Aga, shefi i Policisë së Dibrës. Ai ka
Shtypi i ditës, 19 qershor 2019 (FOTO LAJM) Këta janë titujt kryesorë të gazetave për sot
Gara për "Topin e Artë", Messi favoriti kryesor Gara për "Topin e Artë" tashmë ka kandidatët kryesorë. Leo Messi është favoriti i padiskutueshëm dhe konkurrenti i tij k
E enjte 13 qershor, titujt kryesorë të gazetave për sot (FOTO LAJM) Këto janë faqet e para të gazetave për ditën e sotme e enjte 13 qershor.
Shtypi i ditës, 06 qershor 2019 (FOTO LAJM) Këto janë titujt kryesorë të shtypit për ditën e sotme, e enjte 6 qershor.