999 rezultate për

kryesor

Ancelotti në "fije të perit", trajneri i Shqipërisë objektivi kryesor i Napolit Napoli nuk është duke kaluar në një formë të mirë dhe lojtarët shpesh po refuzojnë të luajnë. Presidenti, Aurelio De
Bebe Rexha mbërrin në Bubq: Ky është plani kryesorë (VIDEO) Siç edhe kishte premtuar Bebe Rexha sapo ka mbërritur në Bubq, pranë banorëve të prekur nga tërmeti. Në shoqërinë e B
Kumbulla objektivi kryesor i Lazios Marash Kumbulla është zbulimi i sezonit këtë vit në kampionatin italian Serie A. Qendërmbrojtësi shqiptar ka shkëlqye
Këto janë 5 arsyet kryesore që shkaktojnë infertilitet tek gratë e të gjitha moshave Sipas statistikave, 10 nga100 gra kanë probleme me shtatzëninë. Ndonjëherë, gjërat më të parëndësishme mund të ulin pj
Atentati, Krimet e Rënda marrin në skaner të gjitha dosjet e bregdetit Prokuroria ka marrw nwn hetim atentatin e ndodhur ndaj prokurorit Arjan Ndoj, dosjet e gjetura nw mjet si dhe lidhja e t
Reshjet e dendura të shiut paralizojnë Tiranën, kaos në rrugët kryesore Reshjet e shiut të cilat vazhdojnë prej disa ditësh në vend, kanë dhënë pasojat e para në Tiranë duke bllokuar rrugët kr
Mundzukic objektivi kryesor i Manchester United "Djajtë e Kuq" e kanë veçuar sulmuesin kroat si objektivin kryesor për afatin kalimtar të janarit Mario Mandzukic ësh
Aguero 'injoron' Liverpoolin: Rivali kryesor i Cityt është Manchester United Sergio Aguero ka insistuar që Manchester City do të mbetet gjithmonë rivali më i madh i Manchester Cityt, përkundër konk
Rrumi vrau gjyqtarin Konomi? Artan Hoxha: Ishte i dyshuari kryesor Gazetari Artan Hoxha ka zbardhur detaje të reja në lidhje me të shkuarën e Landi Muharremit të njohur ndryshe si “Rrumi”
Rreth 700 kosovarë me kancer të mushkërive brenda vitit, duhanpirja shkaktari kryesor Rreth 700 persona diagnostifikohen çdo vit me kancer të mushkërive në Kosovë. Musa Hoxha, mjek në Klinikën e Pulmolog
Mourinho te Reali? Lojtarët kryesorë nuk e duan portugezin Trajneri portugez flitet se mund të rikthehet në "Santiago Bernabeu", nëse shkarkohet Zinedine Zidane Jose Mourinho m
Byerni humb një nga mbrojtësit kryesor për gjithë sezonin Bayerni i Mynihut mori një barazim 2-2 në transfertën e të shtunës ndaj Augsburgut, por përveç dy pikëve, humbi për një
Piatek vjen nga stoli për të kaluar në avantazh Milanin (VIDEO) Pas golit të barazimit nga Lecce Pioli nisi menjëherë zëvendësimit duke futur në lojë Piatek, Rebic dhe Krunic. Pikër
"Ka një problem në këtë vend...": Zbardhet argumenti kryesor pse Franca tha "JO" për Shqipërinë Franca ishte zëri kryesor kundër hapjes së negociatatave për Shqipërinë. Në konferencën e ditës së sotme presidenti Macr
Nuk përmbahet Kosova, shënon golin e dytë (VIDEO) Kosova ka arritur të shënojë golin e dytë përballë Malit të Zi në ‘Fadil Vokrri’. Është radha e sulmuesit kryesor të
Nesër mblidhen ministrat e Jashtëm të BE-së, temë kryesore Shqipëria Procesi i zgjerimit të BE-së me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut do të jenë në krye të agjendës, teksa nesër do të mbl
Këta janë golashënuesit më të mirë në top 5 kampionatet kryesore, mungon CR7 me Messin Tashmë janë luajtur tetë javë në kampionatet e mëdha europiane. Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga dhe Lig
Buffon: Sarri ka sjellë stimuj të rinj, Interi rivali kryesor për titulll Pas një viti në Paris, të gjithë prisnin që Gigi Buffon të “varte dorezat në gozhdë”, por gardiani italian vendosi të ri
Debati parlamentar në Francë për Shqipërinë, shqetësimi kryesor dhe çfarë kërkoi Macron Me kërkesën e Presidentin Emmanuel Macron, Asambleja Kombëtare franceze diskutoi ditën e djeshme çështjen e azilantëve.
Si u plagos biznesmeni Toma në Kurbin, i dyshuari kryesor Fabjan Gaxha (VIDEO) Mbrëmjen e 7 shtatorit 2017, katër persona të armatosur zbarkuan në lokalin e Rudolf Tomës në Kurbin. Pas debatit më