999 rezultate për

kryeson

Juventus kryeson renditjen, Milani lë mbrapa Interin në kontrat me sponsorit (FOTO LAJM) Në mos orësh, është çështje ditësh zyrtarizmi i kontratës mes Milanit dhe “Puma”-s. Sponsori i ri teknik do të mundësojë
Kontrata e çmendur e Sanchezit, këta janë 10 lojtarët me pagë më të lartë në Premier League (FOTO LAJM) Transferimi i Alexis Sanchez tek Manchester United, përveçse ka bërë bujë të madhe në Angli, ka thyer edhe një rekord pë
Gjeometria madrilene sjell super golin e Modriçit, Reali kryeson 4-1 (VIDEO) Kjo ndeshje i ka munguar prej kohësh Realit të Madridit. Madrilenët e kanë kthyer në një stërvitje ndeshjen kundër D
Të ardhurat dhe sponsorët, Ferrari kryeson dhe mbetet në krye Skuderia italiane nga Maranello, Ferrari vlen më shumë sesa Mercedesi dhe Red Bull së bashku. Ky është përfundimi i një
Gara e ligave për klauzola, kryeson Spanja por Hysaj le gjurmë Transferimi i Neymar te Paris Saint Germain, me francezët që paguan 222 milionë euro për ta marrë nga Barcelona, shënoi
Sevilla kryeson garën për super sulmuesin e Liverpoolit Sulmuesi anglez Daniel Sturridge me shumë gjasa do të bashkohet me Sevillan, sugjerojnë raportet italiane, pasi spanjoll
Kryeson Premier League, këto janë skuadrat që përfitojnë më shumë nga të drejtat televizive (FOTO LAJM) Premier League është një ndër ligat më të forta dhe që përfiton më shumë nga të drejtat televizive, duke lënë mbrapa lig
BBC: Ylli nga Kosova, Dua Lipa kryeson nominimet “Brit Awards” Dua Lipa kryeson çmiminet në Brit Awards me këtë vit, me pesë nominime, duke përfshirë albumin më të mirë. Këngëtarja
Mediat italiane hedhin në Serie B Interin Një kampionat vetëm me lojtar italian kur të kishte përfunduar faza e parë e kampionatit Napoli do kryeson bindshëm, “Co
Reali mbush listën e 10 golashënuesve më të mirë, por e kryeson Messi Real Madrid – Barcelona, ose Cristiano Ronaldo kundër Lionel Messit. Brenda një sfidë janë plot 10 Topa të Artë, nga 5 p
Istog, nga 82 për qind e votave të numëruara, kryeson Gani Dreshaj me 3 vota Pas përfundimit të rivotimit në balotazhin e zgjedhjeve lokale në Istog, ka nisur tashmë procesi i numërimit të votave t
Arsenal kryeson garën për Goretzkan Leon Goretzka është ndër lojtarët më të kërkuar në Evropë. Kontrata e reprezentuesit të Gjermanisë do të skadojë në q
Nadal kryeson renditjen e ATP-së, lë mbrapa Federerin Rafae Nadal vazhdon të jetë i pari në klasifikimin e ATP. Top 50 e klasifikimit ATP vazhdon të jetë e pandryshuar.
Golashënuesit më të mirë në evropë, Cavani kryeson renditjen (FOTO LAJM) Gara për Këpucën e Artë këtë sezon është shumë interesante, sepse shumë sulmues janë duke shënuar gola Sulmuesi i PSG
Ardian Gjini kryeson binshëm në Gjakovë, sa vota është para Mimozës Ardian Gjini është duke udhëhequr bindshëm kundrejt Mimoza Kusari Lilës në komunën e Gjakovës sipas rezultateve të derit
Katër qarqet që u varfëruan më 2016, kryeson Gjirokastra Teksa familjet shqiptare në tërësi ne vitin 2016 kanë rritur shpenzimet për konsum në një mesatare me 3.2 për qind, qar
As nuk mendohej, BDI bën përmbysjen e madhe në Dibër BDI po korr një fitore të madhe në Dibër ku ka kthyer totalisht rezultatin e raundit të parë. Albeu.com mëson se ndër
Ndodh përmbysja në Dibër, BDI bën të papriturën Ruzhdi Lata i BDI-së po bën përmbysjen në komunën e Dibrës ndryshe nga rezultati i raundit të parë ku humbi 4 mijë vota.
Taravari kryeson bindshëm ndaj Bejtës në Gostivar Arben Taravari i Aleancës për Shqiptarët vazhdon të kryesojnë bindshëm ndaj Nevzat Bejtës i BDI-së. Albeu.com mëson
Ngushtohet shumë rezultati në Çair, sa vota kanë tani BDI dhe BESA Gara mes BDI-së dhe Besës duket se do të vijojë deri në kutitë e fundit për komunën e Çairit. Albeu.com mëson se deri