999 rezultate për

kryesia

2 orë mbledhje te Juve: Sarri mbetet nëse fiton titullin, kryesia projekton Pochettinon Së pari kampionati, pastaj llogaritë. Kjo është formual e Juvenusit pas mbledhjes dy orësh në objektet e klubit. Ajo
Kryesia e LDK-së diskuton për ministrat Këshilli i Përgjithshëm i LDK-së, është duke zhvilluar mbledhje në selinë qendrore të saj në Prishtinë. Aktualisht ja
Kryesia e Kuvendit mblidhet sot dhe cakton seancën për votimin e qeverisë së Kosovës Kryesia e Kuvendit të Kosovës do të mblidhet sot për të caktuar datën e mbajtjes së seancës për votimin e qeverisë së re
Kurti mbledh figurat qëndrore të partisë para takimit me Mustafën Një orë para nisjes së takimit në mes të Albin Kurtit dhe të Isa Mustafës, në selinë qendrore të LV-së janë mbledhur fig
Tërmetet çajnë kryesinë e Kuvendit (VIDEO) Tërmeti 5.8 ballë që ra pasditen e djeshme la pas dëme të shumta materiale, por fatmirësisht jo viktima. Disa persona
Kryesia autorizon Mustafën të negociojë me VV-në Kryesia e Lidhjes Demokratike të Kosovës sipas burimeve të Gazetës Express pritet që sot ta autorizojë kryetarin e part
Fati i protestës, Basha thërret mbledhje urgjente Partia Demokratike ka thirrur në një takim urgjent strukturat e saj drejuesë për të përcaktuar vijimësinë e protestës. N
Çfarë po ndodh në PS? Sot mblidhet kryesia Kriza politike në vend e krijuar nga djegia e mandateve të opozitës, duekt se ka sjellë shqetësime të mëdha edhe në radh
Protestuesit drejt Kryesisë së Kuvendit, Rama ikën me shpejtësi (VIDEO) Kreu i PD- së Lulzim Basha, pas fjalimit të tij përpara protestuesve ka bërë thirje për tu drejtuar tek Kryesia e Kuven
S'ka paqe për socialistët mblidhet për herë të dytë Kryesia Duket se socialistët nuk do të gjejnë paqe për këtë fundvit, pasi vetëm një ditë nga mbledhja e Asamblesë, Rama ka thirr
Mësohet dita kur kryesia vendos për seancën e jashtëzakonshme Kryesia e Kuvendit të Kosovës do të mblidhet të hënën për të vendosur për mbajtjen e seancës së jashtëzakonshme të cilën
OVL-UÇK del kundër Hashim Thaçit, ka disa kërkesa Kryesia e Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së ka mbajtur sot një mbledhje në të cilën kanë shpalosur 6 kërkes
Vendimet e plota që mori sot Kryesia e Kuvendit Kryesia e Kuvendit të Republikës së Kosovës, në mbledhjen e sotme, të drejtuar nga Kadri Veseli, kryetar, në të cilën mo
Mblidhet Kryesia, a do të votojnë rezolutën për shkarkimin e drejtorit të Rikallos Kryesia e Kuvendit të Kosovës do të mblidhet sot. Në këtë mbledhje pritet të caktohet seanca e radhës parlamentare.
Fshati merr një vendim për imamin që ofendoi Haradinajt Kryesia e fshatit Fortesë të komunës së Rahovecit ka kërkuar shkarkimin e hoxhës Bedri Bytyçi nga kjo kryesi. Kjo, pë
Mblidhet kryesia e BDI-së, diskutohen problemet në arsim Sot Bashkimi Demokratik për Integrim do të mbajë mbledhjen e radhës të kryesisë qendrorë në të cilën do të japin llogari
Kryesia vendos për interpelancat ndaj kryeministrit Haradinaj Ka përfunduar seanca e Kuvendit të Kosovës, ku ishin parashikuar interpelancat e kryeministrit Ramush Haradinaj Hardinaj
ASH nesër mban Kuvendin Qëndror Aleanca për Shqiptarët nesër do të mbaj Kuvendin Qendror. Në këtë mbledhje që do të mbahet në Kërçovë do të zgjidhen anë
Kryesia e Kuvendit mblidhet nëser për kërkesën e dëbimit të mësuesëve Kryesia e Kuvendit njofton se nesër mban në orën 10:00 mbledhjen, ku pritet të caktohet mbajtja e seancës për deportimin
Mblidhet Kryesia e Kuvendit, diskutohet si të veprohet me deputetët që gjuajtën gaz Në këto momente është mbledhur Kryesia e Kuvendit. Ata po diskutojnë se si të veprojnë me deputetët që kanë gjuajtur gaz