999 rezultate për

kryera

Të tmerrshmet e Europës, lista e grave më të kërkuara nga Europol (FOTO LAJM) Agjencia europiane e policisë së antikrimit, Europol, nisi sot një fushatë të re për të kapur kriminelet më të kërkuara
Bushati i drejtohet ashpër Vuçiç: Gjeni forcë për të dënuar krimet tuaja 21 vjet bëhen sot nga masakra e Reçakut, masakër e cila shënoi pikën e kthesës në luftën që forcat Serbë po zhvillonin n
Të tmerrshmet e Europës, lista e grave më të kërkuara nga Europol (FOTO LAJM) Agjencia europiane e policisë së antikrimit, Europol, nisi sot një fushatë të re për të kapur kriminelet më të kërkuara
Haradinaj: Serbisë nuk i japim asgjë për njohje, duhet të kërkoj falje për krimet e kryera Kandidati i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) për kryeministër, Ramush Haradinaj ka thënë se Kosova nuk do të jap
Plagosi me thikë 17-vjeçarin, vetëdorëzohet në polici autori Zbardhet ngjarja e ndodhur mbrëmjen e datës 6 gusht, në rrugën “Vaso Pasha”, ku pas një konflikti u plagos me thikë shte
2 milion euro vjedhje, kapet bandat e "skifterave" shqiptarë në Itali Autoritetet italiane bëjnë me dije se kanë shkatërruar bandën e "skifterave" shqiptarë që kishin bërë kërdinë me vjedhje
Ipeshkvi u reagon serbëve, e papranueshme të mohohen krimet e kryera Në Meshën qendrore të Pashkëve, që sonte është mbajtur në Katedralen “Shën Nënë Tereza” në Prishtinë, Ipeshkvi i Kosovës
Nga pasuritë e paluajtshme te call center, si u pastruan para në 2018 Të paktën pesë tipologji janë evidentuar vitin e shkuar nga autoritetet shqiptare si mundësi potenciale për pastrim para
EMRI/ Goditi me thikë vlonjatin, arrestohet autori 20-vjeçar Policia ka bërë të mundur kapjen dhe arrestimin e Marius Pajos pasi mbrëmjen e djeshme rreth orës 18:00, në lagjen “28 N
3 sëmundjet që mbani larg nëse keni të pasme të mëdha Gratë me të pasme të mëdha, janë më të shëndetshme, krahasuar me të tjerat. Të paktën, kështu thonë studimet e kryera së
Dalin testet, ja sa do të mungoj Nanggolan Interi ka konfirmuar se Radja Nainggolan do të mungojë disa javë, pasi e ndrydhi nyjën e këmbës në derbin ndaj Milanit.
Ka thyer krahun, shikoni sa do të mungoj Messi (FOTO LAJM) Barcelona ka marrë një fitore të rëndësishme sonte ndaj Sevillas me rezultatin e përgjithshëm 4-2 në "Camp Nou", e vlefs
Gazetari zbulon një gënjeshtër të Edita Tahirit Gazetari Fahri Musliu i ka quajtur gënjeshtra dhe patriotizma folklorik deklaratat e disa politikanëve kosovarë rreth th
3 sëmundjet që mbani larg nëse keni këtë tipar në trupin tuaj Gratë me të pasme të mëdha, janë më të shëndetshme, krahasuar me të tjerat. Të paktën, kështu thonë studimet e kryera së
Tragjike, 57-vjeçari në Vorë vret veten Një 57-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke konsumuar fostoksinë. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme në Vorë. Njoft
Gjendet i vdekur vëllai i ish-gjeneralit në Mat Gjendet i vdekur vëllai i ish gjeneral Gjin Markut nga Bazi i Matit. Ndue Gjinaj (Marku) 84 vjeç, i cili punonte si
Pamje dramatike të balenave vrasëse në Antarktidë (VIDEO) Pamjet e pabesueshme janë realizuar nga studiuesit e balenave në Antarktidë. E çuditshme është se si balenat nuk kanë
Klaudia Pepa sfidon temperaturat, tregon format e përkryera të trupit (FOTO LAJM) Balerina e njohur shqiptare prej kohësh ka nisur karrierën e saj në Itali. Klaudia është komentuar mjaft për veshje
Vdiq nga overdoza, gjendet pa jetë 40-vjeçari në Tiranë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Një burrë është gjetur i pajetë në zonën e Freskut, në banesën e tij. Vikti
Vret 300 mijë njerëz, 96 vjeçari kërkon falje për krimet e kryera Oskar Grening, 96-vjeçar, një ish ushtar nazist, i cili u dënua me katër vjet burg për vrasjen e 300,000 njerëzve në kam