999 rezultate për

kryer

MAQEDONI/ 28 viktima dhe 1093 raste të reja me Covid-19 Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 3 084 teste për CoViD-19 dhe prej tyre 1 093 kanë rezultaur pozitivë me ko
Engel: Të hetohet çdokush që ka kryer krime lufte, jo vetëm shqiptarët Komiteti për Punë të Jashtme në Dhomën e Përfaqësuesve i SHBA-së, të cilin e kryeson kongresisti Eliot Engel, ka thënë s
Një ndjesi sikur ke kryer të njëjtin veprim më parë, çfarë duhet të dini rreth "Deja Vu" Shumë njerëz mund ta kenë provuar, papritur, ndjesinë e familjaritetit me një vend të panjohur. Apo të kenë pasur ndjesi
"Nuk rri dot pa kryer marrëdhënie seksuale", Ana bën veprimin e papritur në takim (FOTO LAJM) Arjoni nuk i reziston dot tundimit kur ndodhet pranë Anës. Në takimin që u transmetua sot në "Përputhen", teksa po përpi
Shpërthejnë infektimet e COVID-19 në Shqipëri, 489 raste të reja vetëm sot! Janë zbuluar të dhënat e fundit të COVID-19 në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se janë regjistruar 48
Vjosa Osmani: Krimet janë kryer nga Serbia Ushtruesja e detyrës së Presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani ka bërë homazhe në kompleksin memorial në Prekaz. Osmani
EULEX për arrestimet e krerëve të UÇK-së: Kushdo që ka kryer krime, të mbajë përgjegjësi (VIDEO) EULEX, misioni i sundimit të ligjit në Kosovë, që është në krah të prokurorisë speciale duke ofruar logjistikë dhe mbësh
Ministri gjerman e bën fakt të kryer: Hapen negociatat me Maqedoninë, Shqipëria ka kushte Ministri i Punëve të Jashtme të Gjermanisë, Heiko Maas, ka folur lidhur me anëtarësimin e Shqipërisë në BE. Në Forum
21 vjeçari shqiptar "tërbohet" pasi e lë e dashura: E përndjek dhe i djeg makinën Pas përfundimit të marrëdhënies, ai kishte filluar të përndjekë ish-partneren e tij, madje duke arritur aq larg sa një v
Rami bën me "zemër" tifozët madrilen: Mbappe te Reali? Është e kryer! Nëse një javë më parë ishte Unai Emery ai që pretendoi se Mbappé kishte menduar të transferohej te Real Madridi gjatë ko
Ronaldo rikthehet në Torino për ta kryer kohën e karantinës (VIDEO) Cristiano Ronaldo u dërgua në shtëpinë e tij në Torino për të kryer kohën e karantinës dy javore, pasi autoritetet lokal
Sipas moshës suaj, ora më e mirë e ditës për të kryer marrëdhënie Kur bëhet fjalë për trupin e njeriut, duhet të dini se ai është i ndikuar nga ndryshimet që ndodhin në organizëm. Në
Aksidenti i frikshëm në Milot, djemtë sapo kishin kryer një grabitje Aksidenti që i mori jetën një 26 vjeccari dhe plagosi një tjetër, fshihte pas vetes një grabitje. Ngjarja u regjistru
Missi që nuk di të plaket, sa vite duhet të kalojnë? (FOTO LAJM) Priyanka Chopra nga India në vitin 2000 ishte “Miss World”, dhe kjo femër e bukur indianie e mori titullin kur ishte 18
Dier lë Tottenham me 10 lojtarë për të kryer nevojat personale, Mourinho e ndjek nga pas (VIDEO) Tottenham ka kaluar tutje në EFL Cup, pasi mposhti Chelsean pas ekzekutimit të penalltive, me kohën e rregullt të ndeshj
Njëri i dënuar nga gjykata e New Yorkut, kush janë të radhës që morën "ultimatumin" nga OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë katër personave banues
Habit Kujtim Gjuzi: E kam vendin në Parajsë, ja sa mëkate kam kryer deri më sot (FOTO LAJM) Kujtim Gjuzi është një ndër deputetët më të njohur në Kuvendin e Shqipërisë, kjo për shkak të deklaratave të forta në Ku
Vrasësi zbulon vetë krimin mafioz të kryer 9 vjet më parë, kush është shqiptari askush nuk e besoi Vrasja e pensionistit 68-vjeçar George Tsantilas në vjeshtën e vitit 1993 kishte tërhequr vëmendjen e shtypit dhe mediav
Drejtori i shkollës "shëtiste" jashtë vendit, por rrogën e merrte: Nisin hetimet për drejtoreshën e arsimit Policia e Dibrës ka nisur procedimin penal për dy persona të cilët kanë shpërdoruar detyrën. Bëhet fjalë për një ish-
16 vjet LSI, Kryemadhi tregon misionin e pakryer të partisë Në 16 vjetorin e krijimit të LSI-së, kryetarja Monika Kryemadhi, thotë se ka ende një mision të pakryer. Kryemadhi th