999 rezultate për

kryeparlamentarja

Kryeparlamentarja serbe ve shami, qëllimin e kanë te Kosova Serbia brenda një afati të shkurtër kohor ua ka hequr vizat një numri të madh të vendeve nga bota e tretë. Duke bërë kës
Topalli si Meta, ish-kryeparlamentarja reagon ndaj "burgosjes" së Tahirit Ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli tashmë jashtë angazhimeve politike ka gjetur më në fund kohë për pushime larg
Zbardhet skema, ja kush është Top Formacioni i Rilindjes 2016 Jozefina Topalli, në shenjë hakmarrje ndaj PS ka gjetur që të argëtohet përmes një fotoje, e cila përmban një mesazh mja
Dade: Parlamenti po shkel Kushtetutën ‘Shqipëria është i vetmi vend në Europë që nuk bën zgjedhje të lira. Ky parlament ka bërë shkelje flagrante të Kushtetut
Kryeparlamentarja e Zvicrës vizitë zyrtare në Tiranë Kryeparlamentarja e Zvicrës, Maya Graf zhvilon sot një vizitë zyrtare në Tiranë. Pas Kosovës, vizita e saj vijon në Shqi
Kryeparlamentarja e Zvicrës, Maya Graf viziton Kosovën dhe Shqipërinë Një delegacion i Parlamentit Nacional të Zvicrës, i kryesuar nga kryetarja, Maya Graf, nga 1 deri më 6 prill do t`i bëjë
Jozefina Topalli kalon fundjavën me familjen (FOTO LAJM) Vazhdon moda e publikimit të fotove familjare të politikanëve në Facebook. Pas fotografive të kryeministrit Berisha, kët
100 vjetori, Topalli shpreh mirënjohje për figurat e kombit Në kuadër të 100 vjetorit të pavarësisë është organizuar në mjediset e Kuvendit të Shqipërisë ceremonia për aktet e them
Kryeparlamentarja e Bullgarisë viziton sot Tiranën Kryetarja e Kuvendit Popullor të Bullgarisë, Tsetska Tsacheva mbërrin sot për një vizitë dyditore në Tiranë me ftesë të
Kryeparlamentarja bullgare viziton Tiranën Kryetarja e Kuvendit Popullor të Bullgarisë, Tsetska Tsacheva mbërrin të mërkurën për një vizitë dyditore në Tiranë me f
Shkup, Topalli: Dënojmë dhunën, inkurajojmë bashkëpunimin Kryetarja e Parlamentit, Jozefina Topalli në ditën e dytë të vizitës në Shkup pas takimit me homologun e saj, Trajko Vel
Topalli thyen akullin brenda PD-së: Nuk votoj Nanon për President Proceset integruese dhe roli i parlamentit shqiptar në të ishte një ndër çështjet e diskutuara nga Kryetarja e Kuvendit,
“Otranto”, ish-kryeparlamentarja italiane kërkon falje Ish-kryetarja e parlamentit italian, Irene Pivetti, u ka kërkuar falje familjarëve të viktimave të Otrantos, për deklara
Kryeparlamentarja Topalli viziton Indinë Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli ndodhet në Indi për një vizitë dyditore me ftesë të homologes së saj, Meira Kumar.