999 rezultate për

kryente

Pjesë e grupit të Admir Tafilaj që kryente vrasje me pagesë, arrestohet i riu Albano Beqiraj 29-vjeç ka rënë në prangat e policisë. Policia e Tiranës bën me dije se 29-vjeçari , është dënuar nga
Kryente veprime të turpshme në sy të djalit, arrestohet 46 vjeçari Policia e Vlorës ka arrestuar 4 persona për vepra të ndryshme penale. Blutë kanë arrestuar A. B., 46 vjeç, banues në
Pse Rangnick refuzoi të shkojë te Milani Duke parë rezultatet e mira që Stefano Pioli po arrinte te Milani kohët e fundit, klubi kuqezi mendoi që ta mbante trajn
Ahmeti sfidon Thaçin: Nëse dikush nga UÇK do kryente krime, përgjegjësia është e imja Unë kam qenë komandanti i asaj ushtrie dhe çdo përgjegjësi bie mbi mua". Kjo ishte deklarata e fortë e Ali Ahmetit, k
Pacienti nga Fushë-Kruja po kryente terapi te Neurokirurgjisë në QSUT, karantinohen mjekët Ditën e sotme, është konfirmuar me koronavirus një pacient nga Fushë-Kruja, i cili mësohet se po kryente një terapi në s
Kapën me forcë 19 vjeçaren dhe e detyruan të kryente marrëdhënie, arrestohen 6 persona në Përmet Gjashtë persona janë arrestuar gjatë orëve të fundit në Përmet të cilët dyshohet se kryenin marrëdhënie seksuale me forc
Kërkoi të kryente mardhënie seksuale në këmbim të vendit të punës, arrestohet inspektori i tatimeve Një inspektor tatimesh mësohet se është vënë në pranga në qytetin e Korçës, pasi dyshohet se ka kërkuar favore seksuale
Punoi si police për 18 vite me radhë, çfarë e shtyu Valdeten të kryente krimin e rëndë (FOTO LAJM) Kosova u trondit dje nga një vrasje e cila ndodhi brenda familjes. Sipas hetimeve të para të bëra në vendin e ngjarjes,
Enca sapo deklaroj se do të kryente marrëdhnie seksuale me të gjithë "krijimet" e saj (VIDEO) Shpesh herë këngëtarët postojnë këngët e tyre të mëparshme në ‘story-t’ në Instagram duke na rikujtuar projektet që mund
Do kryente një tjetër atentat të bujshëm, si i iku policisë 1 muaj më parë "Juli i Pashakos" Policia ka shpallur në kërkim Julian Sulajn pasi gjeti grupi hetimor zbuloi gjurmë të tijat në makinën që u përdor për a
Marrëdhënie seksuale pa dëshirën e vajzës, kapet 36 vjeçari Policia e Elbasanit ka ndaluar një 36-vjeçar pasi tentoi të përdhunojë një vajzë. Uniformat blu arrestuan shtetasin m
Tronditet bota e sportit! Gjendet pa jetë në rrugë atletja (FOTO LAJM) Bota e sportit është tronditur ditën e sotme teksa ka marrë lajmin se 25-vjeçarja Margarita Plavunova është gjendur e pa
Policia shqiptare dhe ajo italiane godasin grupin që kryente vjedhje me armë në Itali Një operacion mes Policisë shqiptare dhe asaj italiane është ndërmarrë këtë të hënë. Si rezultat janë kapur në Peshkopi
Humb jetën tragjikisht 27-vjeçari shqiptar në Itali Një i ri shqiptar ka gjetur vdekjen mëngjesin e sotëm në Castelfiorentino. Mediat italiane shkruajnë se shqiptari 27 vje
Hakmarrje e rëndë! 35-vjeçarja masakron burrin pasi nuk pranoi të kryente marrëdhënie seksuale Një grua nga Uganda u zemërua keq pasi bashkëshorti i saj nuk pranoi të kryente marrëdhënie seksuale me të dhe i preu or
Nëna detyronte vajzën 13-vjeçare të kryente marrëdhënie me burra deri në 90-vjeç për birra e cigare Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbarë opinion publik në Itali. E themi këtë pasi një nënë në Raguza detyronte vajzën
Greqi, goditet banda shqiptare që kryente grabitje me armë Policia greke ka goditur një bandë shqiptarësh, të cilët kryenin grabitje me armë. Operacioni është zhvilluar në Athinë
“Kontratat e vdekjes”, si i vinin urdhrat killerave shqiptarë nga burgu famëkeq i Greqisë Të tjera ngjarje kriminale janë zbardhur nga autoritetet pas shkatërrimit të bandës shqiptaro-greke që vepronte në burgu
E vranë se nuk donte të kryente marrëdhënie, shqiptari dhe greku tregojnë krimin makabër Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur në Greqi. Një shqiptar 19 vjeç dhe një grek 21 vjeç kanë vrarë një vajzë të re g
Kryente rekrutime për ISIS, kush është shqiptarja që u dëbua nga Italia Gjatë ditës së sotme shteti fqinjë, Italia ka dëbuar një shtetase shqiptare e cila akuzohet për lidhje me organizatën te