999 rezultate për

kryeministrin

Veprimi i papritur: Opozita lë kryeministrinë dhe shkon tek Parlamenti Pasi bënë tre rrotullime rreth kryeministrisë, tashmë opozita është duke rrethuar godinën e Parlamentit. Ky ishte një ve
Si do ta shembë PD Ramën nga pushteti? Edhe pse u mor vendimi për djegien e mandateve, opozita nuk do ta lërë të qetë Kryeministrin Rama. Pas një mbledhje t
"Zonë Krimi", policia rrethon me shirita Kryeministrinë (FOTO LAJM) Sapo janë shpërndarë protestuesit policisë së pranishme para Kryeministrisë u ka ardhur për vizitë kreu i Policisë Ardi
Skemat e fshehta të Ramës dhe Bashës për protestën e sotme Të dyja palët që u konfrontuan në boulevard në protestën e 16 shkurtit kanë pasur një skenar të përcaktuar mirë. Nga një
Basha flet për mesazhin që do i japë Edi Ramës Kur vetëm disa minuta na ndajnë nga nisja masive e protestës së opozitës, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka dh
FNSH dhe RENEA "blindojnë" Kryeministrinë, policët me maska kundër gazit (VIDEO) Policia, FNSH dhe RENEA janë dislokuar në ambientet e brendshme të kryeministrisë për të përballuar ndonjë situatë të te
Posti i Vuçiçit në mëshirë të Haradinajt Qytetarët e Serbisë së shpejti mund të shkojnë në zgjedhje dhe për këtë Partia Përparimtare e Serbisë (SNS) do vendos ja
Bolton e mban të fshehtë telefonatën me Haradinajn Për t’i bërë presion për heqjen e takës, kryeministrin Haradinaj e ka telefonuar këshilltari kryesor i presidentit Trump
"Idiot, malok, i trashë", Ndocaj tregon sherrin me Ramën Ish-deputeti i Partisë Socialiste Eduard Ndocaj ka treguar në Xing me Ermalin se është zënë disa herë me Kryeministrin R
Presidenti Meta vizitë zyrtare në Mal të Zi, viziton Tuzin, Tivarin e Ulqinin Presidenti Ilir Meta nis sot vizitën shtetërore në Mal të Zi, me ftesë të homologut të tij Milo Gjukanoviç, me të cilin
Hahn pas takimit me Haradinajn do të takohet me Edi Ramën Komisioneri evropian për Zgjerimin, Johannes Hahn përveç vizitës së paralajmëruar sot në Kosovë, ka zyrtarizuar edhe një
Blindohet kryeministria, "Shqiponjat" në gatishmëri ndaj protestës së studentëve Qindra studentë janë grumbulluar ditën e sotme para Universiteteve të tyre, për të marrshuar më pas drejt Kryeministrisë
"Mua më merr të keqen", studentja publikon mesazhet me kryeministrin Edhe pse kryeministri Edi Rama ditët e fundit ka zhvilluar takime me studentë dhe rektorë në ambientet e disa universite
Rama "propagandë" në Vlorë, protestuesit pastrojnë kryeministrinë (FOTO LAJM) Sot është dita e 15 e protestës së studentëve, ku pavarësisht se Kryeministri vijon takimet me apo pa dëshirën e student
Pas braktisjes nga studentët, Ramës fillon ti dridhet zëri (VIDEO) Ditën e sotme, kryeministri Edi Rama është në një mbledhje me studentët e Universitetit të Vlorës, ku nuk është pritur m
Çfarë i thotë mendja Ramës? Rrethon kryeministrinë me qindra policë Qindra forca policie janë duke qendruar në krah të kryeministrisë ndërkohë që studentët janë duke protestuar poshtë zyra
Rama blindon kryeministrinë me policë, a po zbatohet plani Braçe? Dhjetra forca policie janë vendosur në krah të kryeministrisë kur pritet që në pak minuta të fillojë protesta e studentë
Rama e quajti larvë, Muka nxjerr SMS dhe e-mailet me Kryeministrin (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Kryeministri Rama e quajti Ish-zv/ ministri i Arsimit, Taulant Muka një larvë politike. Pikërisht për
Kejvina vendos në siklet kryeministrin Haradinaj I ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin”, kryeministri Haradinaj ka dhënë një intervistë nga ato që rrallë ndiqni k
Zaev bën veten përgjegjës për arratisjen e Gruevskit (VIDEO) Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev në emisionin “360 shkallë”, duke folur për lëshimet e mundshme të institucioneve t