999 rezultate për

kryemadhit

Komenti epik i Kryemadhit për Ramën: S'më pëlqen si vishet, nuk i duken format! Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka qenë e ftuar sot në Top Albania Radio, ku ka folur dhe përtej kontekstit të poli
"LSI-në nuk e zë COVID-i", Rama i përgjigjet Kryemadhit Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur kryetares së LSI-së, Monika Kryemadhi, e cila tha sot se LSI-në nuk e zë Covid-
Rama u përgjigjet shqiptarëve të zhgënjyer nga qeverisja: Më mirë unë sesa Kryemadhi! "Imagjinoni që Shqipëria të mbetet në dorën të Lulzim Bashës, Kryemadhit, Metës e Berishës, pasi ata janë bashkë..."
"Çfarë bëri Turi?", Besa Shahini i përgjigjet Kryemadhit Dy ditë më parë ministrja e Arsimit, Besa Shahini deklaroi se do të largohet nga Qeveria si dhe nga Shqipëria në përfund
Vjen reagimi i Kryemadhit për listat e hapura: Askush të mos i fshihet popullit Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Intergim Monika Kryemadhi ka reaguar pas propozimit të opozitës së bashkuar për hapj
E fashuar e çalë-çalë, zbulohet si u lëndua Monika Kryemadhi (VIDEO) Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi është parë me dorë të fashuar dhe duke çaluar nëpër ecejaket nga zyrat e saj tek zyra e
Akuza e rëndë e Kryemadhit: Ju tregoj si e rrihte Edi Rama gruan e tij Ditën e sotme, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka kujtuar ditët e adoleshencës për të treguar se detyroheshin për të s
Akuza "e fortë" e Kryemadhit: Kanë gënjyer me numrin e të vdekurve Kryetarja e Levizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka hedhur akuza "të forta" ndaj qeverisë dhe kryeminist
Zbardhet takimi mes ambasadores amerikane dhe Monika Kryemadhit Ambasadorja amerikane Yuri Kim ditën e sotme ka zhvilluar një takim me kryetaren e LSI-së Monika Kryemadhi. Takimi ka
Thirrja e Kryemadhit: Konsumoni shqip! Tavolina e festës të jetë me prodhime vendase "Konsumoni shqip, konsumoni frutat, zarzavatet, bulmetrat, verën, birrën, miellin shqiptar, në ndihmë të gjithë fermerëv
Bollino kapet me Kryemadhin: Të isha si ti do kisha vilë me 20 banjo Duket se Monika Kryemadhi ka qenë kryeqendra e debatit të mbrëmshëm në Open. Pas përplasjes me Eni Vasilin dhe Alban
Bolino – Kryemadhit: Kam ofruar vilën për të pastrehët Ndërkohë që përplasjet e shumta mes Kryemadhit dhe panelistëve vazhdojnë ende, gazetari Carlo Bolino i ka propozuar krye
Çfarë u diskutua në takimin kokë më kokë mes Lulzim Bashës dhe Kryemadhit në selinë blu Një ditë pas rikthimit në tryezën e Reformës Zgjedhore të organizuar nga OSBE, kryetari i opozitës, Lulzim Basha ka prit
Alarm në partinë e Kryemadhit, të punësuarit në bashki nisin të kalojnë me PS Lëvizja Socialiste për Integrim rrezikon të shkrihet fare si parti. Bojkoti i zgjedhjeve vendore të 30 qershorit, por ed
Soreca i shkon në zyrë Kryemadhit, për çfarë do bisedohet? Ambasadori i BE në vendin tonë, Luigi Sorca mësohet se ka shkuar në selinë e LSI-së ku po zhvillon një takim me kryetare
E FUNDIT/ Një tjetër "tradhtar" nga radhët e Kryemadhit, kush e pranoi mandatin Një tjetër kandidat nga Lëvizja Socialiste për Integrim ka dorëzuar formularin e vetëdeklarimit pranë Komisionit Qëndror
Del opozita e re, Soreca i kërkon Bashës dhe Kryemadhit të hyjnë në zgjedhje Pas krijimit të grupeve të reja Parlamentare, ku Rudina Hajdari u zgjodh si kryetare e grupit të PD, ndërsa nga LSI u zg
Kryemadhit nuk i del inati me ambasadorët: Kokrrat e injorantëve, mos fusin hundët Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka sulmuar sërish ambasadorët nw emisionin "Repolitix". Ajo u kërkoi që të mos fusin
Monika Kryemadhit nuk i intereson më Lefter Koka Kryetarja e LSI-së deklaron se nuk i intereson vendimi i deputetit të kësaj force politike Lefter Koka për të qëndruan n
Pas Bashës, zv.ambasadorja amerikane i zë zyrën Kryemadhit Pas takimit me kreun e PD-së Lulzim Basha në selinë blu, zëvendësambasadorja e SHBA-ve në vendin tonë, Leyla Moses Ones