999 rezultate për

kryemadhin

Hapi zjarr ndaj forcave të policisë, gjykata lë në burg Roland Kryemadhin Gjykata e Tiranës ka vendosur masën “arrest me burg” për Roland Kryemadhin, i arrestuar pak ditë më parë pasi kundërshto
Basha telefonon Kryemadhin: Jam LIVE në emision, më thonë që s'flasim bashkë Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka telefonuar ‘live’ gjatë një emsioni televiziv kryetaren e Lëvizjes Social
Meta bën lëvizjen e fundit para protestës, fton Bashën, Kryemadhin dhe aleatët në tryezë Shembja e Teatrit Kombëtar pas dy vitesh protesta, në këtë kohë pandemie, ka provokuar artistët, qytetarët shqiptarë dhe
Pas Bashës, Policia gjobit edhe Monika Kryemadhin Policia e Tiranës ka ndëshkuar me masë administrative 47 persona që ishin mbledhur në mbrojtje të Teatrit Kombëtar, gjat
Sherre e debate në shtëpi? Meta tregon si i ka marrëdhëniet me Kryemadhin gjatë karantinës Presidenti Ilir Meta ka zbuluar se si po e kalon karantinën i mbyllur në banesë me kryetaren e LSI Monika Kryemadhi.
Denoncon qytetari: Më ndaloi policia e më fyu, jam me Metën e Kryemadhin! Mijera qytetarë nga gjithë vendi i janë bashkuar ditën e sotme tubimit të thirrur nga presidenti Ilir Meta që do të zhvi
"Me Kryemadhin në çizme", Balla sulmon ashpër Metën I pari që ka mbajtur fjalën sot në Kongresin e PS-së ka qenë Taulant Balla. Ky i fundit ka përdorur një diskur të fo
Meta i përgjigjet flakë Ramës: Gruaja e Bilalit do takohet shumë shpejt me popullin! "Po popullin ku e ka ky, në WhatsApp?" Kështu u shpreh kryeministri Edi Rama për deklaratat e Presidentit Meta, ku nu
Berisha: Kjo është këshilla që kam për Bashën dhe Kryemadhin “Opozita nëse bëhen zgjedhje, që nesër të bëhen, i ka të fituara zgjedhjet”. Kështu mendon ish-kryeministri Sali Berisha
Çfarë po kurdisin, Basha takim urgjent me Kryemadhin Duket se opozita nuk e ka lënë mënjanë "luftën". Ditën e sotme kryetarja e Lëvizjes Sociliste për Integrim Monika Kryema
Bollino kapet me Kryemadhin: Të isha si ti do kisha vilë me 20 banjo Duket se Monika Kryemadhi ka qenë kryeqendra e debatit të mbrëmshëm në Open. Pas përplasjes me Eni Vasilin dhe Alban
Batutat/ Meta për Kryemadhin: Më shkatërruesen e kam në shtëpi... Meta mbremjen e sotmeka folur për përplasjen që ka me ambasadorët. I ftuar në emisionin “Open”, Meta foli edhe për Op
Përçahet opozita, Nard Ndoka kritikon hapur Bashën e Kryemadhin Kreu i Partisë Demokristiane Nard Ndoka ka habitur ndjekësit e tij në rrjetet sociale, pasi ka kritikuar opozitën, duke
Noka korrigjon Kryemadhin për deklaratën mbi shkuarjen në zgjedhje me Ramën Ish-deputeti i PD, Flamur Noka mendon se Monika Kryemadhi nuk ka thënë se LSI hyn në zgjedhje edhe me Ramën kryeministër
"Sidomos dje na këpute shpirtin!", Hajdari ironizon Kryemadhin (FOTO LAJM) Deputetja Rudina Hajdari ka publikuar një status në rrjetet sociale ku ka ironizuar kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi
Pas takimeve me Bashën dhe Kryemadhin, kreu i DASH zbarkon te Rama Zyrtari i lartë i DASH ka mbërritur në kryeministri ku po zhvillon një takim me kreun e qeverisë, Edi Rama. Takimi me Ra
Hajdari sulmon ashpër Bashën dhe Kryemadhin: E bëtë Ramën perandor Në fjalën e saj të parë për këtë sesion të ri parlamentar, deputetja Rudina Hajdari ka sulmuar dy liderët e opozitës Bas
Sa turp! Rudina sulmon Metën për Kryemadhin Rudina Hajdari e nisi ditën sot me një sulm ndaj Presidentit Meta duke thënë se është turp që ai priti Vasilin në pritje
Pas takimit me Metën, Basha pret Kryemadhin në selinë e PD Pas takimit me presidentin Meta, kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha pritet të takohet me Monika Kryemadhin Dhe shpe
Meta shmang Kryemadhin dhe takon Vasilin nga LSI Presidenti i vendit vijon takimet me përfaqësuesit e opozitës pas thirrjes që u bëri dje. Pas takimit me Bashën në or