999 rezultate për

kryemadhi

Përçahet LSI, dy këshilltarë në Korçë braktisin Kryemadhin Vazhdojnë rrjedhjet e këshilltarëve të LSI nga rradhët e kësja force politike. Shkëlqim Larti dhe Marilena Dervishi j
Tjetër goditje për LSI: Dy këshilltarët në Pukë braktisin Kryemadhin Dy këshilltarët e Lëvizjes Socialiste për Integrim në Bashkinë e Pukës janë larguar nga LSI. Kjo lëvizje vjen pas lar
Kryemadhi bën deklaratën e fortë: Rama ka përgjuar Metën Monika Kryemadhi, Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, e ftuar në Opinion ka habitur ndë rtë tjera me deklaratë
Si po e minon Rama një marrëveshje të mundshme Kryemadhi-Basha Nga Albeu.com Ditët e fundit, në një mënyrë aspak të rastësishme, një numër jo i vogël këshilltarësh të LSI-së k
Kush është politikani kosovar që po pajton Ramën me Metën? PS dhe LSI kanë qenë praktikisht në luftë me njëra-tjetrën pas zgjedhjeve të verës së shkuar kur edhe u prish koalicioni
A do t'a qëllojë sërish Ramën me çizme? S'do t'a besoni përgjigjen e Kryemadhit! Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka habitur me deklaratën e saj për kryeministrin Edi Rama. Pak kohë më parë, në pro
Kryemadhi rrëfen takimin me Ramën: I puthi dorën Erës dhe ajo e theu Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi, e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Repolitix” në Repo
Monika heq çizmet dhe vrapon me atlete drejt Edi Ramës (VIDEO) Monika Kryemadhi ka mbajtur një konferencë shtypi pak më parë duke i shtrirë dorën e bashkëpunimit Edi Ramës për zgjedhj
Kryemadhi tërhiqet nga "lufta": Ftoj Ramën për bashkëpunim Pas një "lufte" të gjatë mes PS dhe LSI, Monika Kryemadhi ka vendosur të tërhiqet. Gjatë një konference për mediat,
Meta i del në krah Kryemadhit për çizmen: Ajo është shpërthyese! Momentet kur Monika Kryemadhi heq çizmen dhe qëllon drejt kryeministrit Edi Rama, është dhe do të mbetet një ndër moment
Sasia rekord e kokainës, Kryemadhi: Rama të marrë përgjegjësitë Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi i është drejtuar me një thirrje të fortë kryeministrit Ed
Berisha e Kryemadhi më pranë se kurrë, çfarë s'u pa në Kuvend (FOTO LAJM) Opozita më e bashkuar se kurrë ka nisur aksionin e kordinuar në Kuvend kundër qeverisë Rama. Në galerinë më sipër mu
Kryemadhi sulmon Ramën për 12 miljet e falura Greqisë: Mashtrues! Ditën e sotme mediat greke zbuluar detajet e parë në lidhje me takimete njëpasnjëshme të Kotzias dhe Bushatit. Ndrys
Rama thumbon keq Kryemadhin pas akuzave për aeroportin: Do çizme jo punë Pas debateve të shumta në lidhje me ndërtimin e aeroportit të Vlorës, ka reaguar vetë kryeministri Edi Rama. Me anë
Kryemadhi i del para inçizimeve bombë: Metën e kanë përgjuar 4 vite Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi e ftuar në "5 pyetje nga Babaramo", ka deklaruar se ministrat e LSI janë përgjuar 4 vi
Kryemadhi paralajmëron Ramën: 27 janari është fillimi i "luftës" Kryetarja e Levizjes Socialiste per Integrim, Monika Kryemadhi ka paralajmëruar "luftë" për rrëzimin e kryeministrit Edi
Kryemadhi reagon pas protestës: Ta shporrim Ramën Pas protestës së sotme, Monika Kryemadhi ka vendosur të bëjë edhe një reagim përmbyllës në rrjetet sociale. Sjo ks f
Kryemadhi fton 100 mijë shqiptarët të godasin Ramën me çizme Monika Kryemadhi mori fjalën para mijëra protestuesisht dhe me një gjuhë të ashpër kërkoi rrëzimin e kryeministrit Edi R
A do t'a gjuajë sot Ramën me çizme? Përgjigjet Monika Kryemadhi Protestës së opozitës e cila sapo ka nisur i është bashkuar edhe kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi. Gjatë një dekl
Mustafa Nano ka një mesazh të fortë për protestuesit Për gazetarin Mustafa Nano, shqiptarët janë në një siklet të madh tani kur duhet të zgjedhin mes Edi Ramës dhe "engjëjve