999 rezultate për

kryefjala

Provokon Kejvina Kthella, pozon si rrallë herë (FOTO LAJM) Ajo është cilësuar si një nga vajzat më bukuroshe e bombastike të ekranit shqiptar. Që me daljen e saj si velinë në p
Sonte në Santiago Bernabeo zhvillohet "kryefjala e eleminatoreve", ja formacionet e mundshme Një ndeshje e tillëme padurim do mund të pritej dhe në gjysmëfinale apo finale të botërorit. Por ja që shorti të dhuron
RDK: Sundimi i ligjit, kryefjala e zhvillimit të vendit Rilindja Demokratike Kombëtare reagon nëpërmjet nje deklarate për shtyp në lidhje me zhvillimet e fundit në Prokurorinë
Nishani-Danielsson: Gjithëpërfshirja, kryefjala e suksesit të reformave Kryefjala e suksesit të reformave në vend është gjithëpërfshirja dhe kjo gjë ka marrë mbështetje nga Nishani dhe Daniel
9 kuqezinj me "valixhet në dorë" (FOTO LAJM) Merkatoja e janarit pritet të jetë shumë aktive edhe për disa futbollistë pjesë e Kombëtares shqiptare. Disa për shkak t
Arben Llalla: Akuzës së rastit të Smilkovcit i mungon kryefjala Më 12 Prill, në liqenin pranë hekurudhës në fshatin Smilkovc të Shkupit u vranë pesë qytetar të etnisë sllavomaqedonase
Messi, kryefjala e shtypit botëror Thyerja e rekordit të Gerd Muller ka bërë që Lionel Messi të jetë kryelajmi dhe kryetitulli y mediave botërore. Të gjith
Fushata elektorale, ekonomia është kryefjala E shtuna solli intensifikimin e fushatës në Shtetet e Bashkuara, ku si Barak Obama, ashtu dhe rivali i tij republikan, M
Nishani premton mbështetje në njohjen e pavarësisë së Kosovës Pas takimit me presidenten e Kosovës, Ahtifete Jahjaga, presidenti i Shqipërisë Bujar Nishani ka mbajtur sot edhe një fj
Tevez, kryefjala e Milan Sipas asaj që raporton Corriere dello Sport, në shtëpinë e Milan, duke patur parasysh problematikën e Alexandre Pato, i
Meta: Kryefjala e angazhimit tonë, integrimi në BE Marrja e statusit të vendit kandidat në Bashkimin Evropian do te jëtë një nga prioritetet e qeverisë dhe e Lëvizjes Soci