999 rezultate për

kryebashkiakut

U dërgua në Turqi, COVID-19 i merr jetën ish-kryebashkiakut Ish-kryebashkiaku i Lushnjes, Albert Sanxhaku ka humbur jetën pasi u infektua me koronavirus. Mësohet se Sanxhaku kis
Denoncimi: Parcela plot kanabis, arrestohen 2 familjarët e kryebashkiakut të Mallakastrës? Sot është kryer një aksion i policisë së Mallakastrës në fshatin Corrush për kultivim të bimëve narkotike dhe janë arres
Ndodhi në Francë! Qyteti detyron kryebashkiakut të zhvishet lakurit e të ecë mes qytetit E cuditshme por e vërtetë! Një kryebashkiak francez është dëtyruar të arratiset nga karantina, pasi një qytetar e detyro
Publikoi videon e kryebashkiakut duke konsumuar kokainë, Artan Hoxha përfundon në SPAK Ditën e djeshme gazetari investigativ Artan Hoxha bëri publike videon e një kryebashkiaku socialist në Shqipëri i cili s
"Vetëm i mora erë…", kryebashkiaku i Bulqizës masakrohet në rrjetet sociale (FOTO & VIDEO) Rrjetet sociale kanë shpërthyer në meme, pas publikimit të videos së kryebashkiakut socialist, ku ky i fundit shihet duk
Publikimi i pamjeve të kryebashkiakut "dru", Paloka paralajmëron justifikimin e Ramës Ditën e djeshme gazetari investigativ Artan Hoxha publikoi pamjet e kryebashkiakut të Bulqizës teksa thithte një vizë "t
Artan Hoxha: Më kanë kërcënuar me jetë për videon e kryebashkiakut që pi drogë Gazetari Artan Hoxha publikoi sot videon e kryebashkiakut që është duke konsumuar lëndë narkotike. Ai pretendon se bë
Pamjet e kryebashkiakut duke pirë kokainë, PD flet për emrin Pas publikimit të pamjeve ku shihej qartë se një kryebashkiak i Partisë Socialiste konsumonte kokainë, opozita ka folur
Publikohen fotot e kryebashkiakut duke pirë kokainë (VIDEO) Këto pamje tregojnë se si një kryetar bashkie po pi kokainë. Pamjet janë publikuar sot ekskluzivisht në emisionin e Enke
Digjet biznesi i kryebashkiakut të Kavajës, fabrika merr flakë Ditën e sotme është djegur fabrika e dyshekëve të kryebashkiakut të Kavajës, Redjan Krali. Biznesi i kryebashkiakut
PD reagon për atentatin në Lushnjë: Prishje pazaresh! Ngjarjen e rëndë në Lushnjë, Partia Demokratike e ka konsideruar një prishje pazaresh droge. Sipas deklaratës, shofer
U plagos gjatë atentatit kundër kryebashkiakut, mbërrin te Trauma sekretarja Sapo ka mbërritur tek spitali i traumës sekretarja e institucionit. Kryebashkiaku i Lushnjës, Fatos Tushe u plagos
E plagosi me granatë dhe armë, autori ishte shofer i kryebashkiakut për 6 vjet Lushnja u trondit sot që në mëngjes nga një atentat që iu bë kryebashkiakut, Fatos Tushe. Një shpërthim i fuqishëm ka
Posti i kryebashkiakut në Durrës bosh, kush pritet të zëvendësojë Valbona Sakon Mëngjesin e sotëm kryetarja e bashkisë së Durrësit, Valbona Sako ka dhënë dorëheqjen pasi ditën e djeshme bëri një dekla
Arrestohet djali i kryebashkiakut të Bulqizës: S’e njihni babain tim ju? Djali i Kryebashkiakut të Bulqizës Lefter Alla, Enio ka rënë në prangat e policisë së Tiranës pasi është kapur me disa d
Shkrumbohet në flakë Range Roveri luksoz i kryebashkiakut të Vlorës (VIDEO) Mëngjesin e sotëm është djegur makina tip Range Rover, e kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli. Ngjarja në fjalë ndo
Sherri me armë në Bulqizë: I plagosuri është vëllai i kryebashkiakut Lefter Alla Ditën e sotme në qytetin e Bulqizës, është regjistruar një plagosje me armë. Ndërkohë mësohen detaje të reja nga ngjarja
Akuzat ndaj kryebashkiakut të Vorës, PD të dhëna të reja Në Shqipëri Partia Demokratike dha sot disa detaje të tjera me të cilat ajo shoqëroi akuzat ndaj kryebashkiakut socialis
Gjykata e Beratit konfirmon mandatin e kryebashkiakut të ri Gjykata e Beratit i ka dhënë mandatit kryebashkiakut të Beratit, të dalë nga zgjedhjet e 30 qershorit, Ervin Demo. Is
Gjykata jep vendimin për mandatin e kryebashkiakut të Kuçovës Gjykata e Beratit që ka në juridiksion edhe Kuçovën ka konfirmuar sot mandatin e Kryetarit të Bashkisë Kuçovë, Kreshnik