999 rezultate për

kryebashkiak

Ish-kryebashkiaku: Më i zoti se Kadri Roshi, jepini Ramës një OSCAR! Ish-kryebashkiaku i natës, Briken Fejzullai ka sugjeruar që kryeministrit Edi Rama t'i jepet një OSCAR. Plot ironi, F
Vëllai iu arrestua për trafik droge, PD: Të shkarkohet kryebashkiaku socialist! Vëllai i kryetarit të Bashkisë Fushë-Arrez Fran Tucit, përfaqësues i Partisë Socialiste, është arrestuar me akuzën për k
Mos u çudisni! Djali mbi kalë është kryebashkiaku Erion Veliaj (FOTO LAJM) Mund të duket e pabesueshme por djali që shikoni në foto është kryebashkiaku Erion Veliaj. Politikani Belind Këlliçi,
Rama bën për "ujë të ftohtë" kryebashkiakun e Vlorës: Mbush gropat! Kryeministri Edi Rama ka dalë sot në këmbë për të inspektuar punimet në kantierin e Lungomare 2 në Vlorë. Sic edhe
Thyen rregullat, kryebashkiakja gjobitet që shkoi në sallon bukurie Kryebashkiakja e Beaumont, Teksas edhe pse disa ditë më parë ka deklaruar se nuk do shkelë masat e marra kundër përhapje
Upss! Kryebashkiakja filmohet duke rregulluar thonjtë në një sallon bukurie (FOTO LAJM) Rregullat e karantinës si pasojë e COVID-19 janë bërë për t'u thyer vetëm nga udhëheqësit. Një kryebashkiake në Teksa
Kryebashkiaku elozhe live Ramës: Komandant! Urdhri jot zbatohet, nuk diskutohet! Kryeministri Edi Rama ashtu siç bëri me dije gjatë bashkëbisedimit me qytetarët në rrjetet sociale ka përcaktuar edhe rr
Koronavirusi/ Habit kryebashkiaku: Pazarin ta bëjnë burrat, gratë vonohen Kryetari i bashkisë së qytetit të tretë më të madh të Japonisë është shpehur se burrat janë më të përshtatshëm për të bë
Emërohet kryebashkiakja e re e Durrësit Pak pasi Zhuljen Varfaj dha dorëheqjen, Këshilli bashkiak i Durrësit zhvilloi një mbledhje emergjence me mjetet e komuni
Rama ndaloi cermonitë mortore, kryebashkiaku i tij humb babain por nuk pret ngushëllime Në kushtet e pandemisë ku Shqipëria prej një muaji është në izolim, qeveria ka ndaluar pjesmarrjen në cermoni mortore dh
Ndodhi në Francë! Qyteti detyron kryebashkiakut të zhvishet lakurit e të ecë mes qytetit E cuditshme por e vërtetë! Një kryebashkiak francez është dëtyruar të arratiset nga karantina, pasi një qytetar e detyro
Ekzekutohet kryebashkiaku pasi urdhëroi bllokimin e rrugëve si pasojë e pandemisë Kryetari i qytetit meksikan Mahahauala, Obed Duron Gomez është vrarë nga narko-bandat pasi kishte urdhëruar të bllokohen
Tha se Boris Johnson e meriton atë që i ndodhi, kërkon falje kryebashkiakja Kryeministri i Britanisë së Madhe, Boris Johnson po lufton me jetën në terapinë intensive për shkak të virusit COVID-19.
Flet kryebashkiaku që izoloi Poliçanin për 15 ditë: Kemi 800 familje me të sëmurë kronikë Një ditë pas njoftimit se Bashkia e Poliçanit vendosi që të mbyllë çdo shërbim dhe u bëri thirrje qytetarëve të marrin m
Vendosi "traun" dhe nuk linte njeri të kalonte, tërhiqet kryebashkiaku i Poliçanit Policani gjeti vetëm pak ditë më parë një formë origjinale për t’u mbrojtur nga koronavirusi. Prej disa ditësh, në hy
Koronavirusi i mori jetën 48-vjeçarit, kryebashkiaku: Do të më mungosh shumë miku im! "Do të më mungoi miku im më i mirë, i cili më mbështeti e shoqëroi në të gjithë veprimtarin time në shërbim të Pukës, kë
Rrugët e qytetit të boshatisura, kryebashkiaku shpërthen në lot (VIDEO) Kryebashkiaku i Barit, Antonio Decaro u përlot gjatë një video-transmetimi të drejtpërdrejtë nëpër rrjetet sociale, ku s
KORONAVIRUSI/ Gruaja e bllokuar në shtëpi me trupin e pajetë të bashkëshortit Koronavirusi ka shkaktuar një situatë të rëndë në Itali, ku vetëm ditën e djeshme u bë karantinim i gjithë vendit. Nd
Dorëhiqet kryebashkiaku i Durrësit, ja kush e zëvëndëson Kanë ndodhur sërish lëvizje në Bashkinë e Durrësit e cila drejtohej për 3 muaj nga Zhyljen Varfaj. Ditën e sotme, Var
"Jetojmë në kohë të trazuara", Rama tregon çfarë e tronditi në Moskë 15 vite pas vizitës si kryebashkiak Kryeministri Edi Rama në postin e kryetarit të OSBE-se ka bërë thirrje në takimin me Ministrin e Jashtëm të Federatës Ru