999 rezultate për

krusita

Probleme me shëndetin, këngëtarja shqiptare përfundon në spital Krusita është shtruar në spital. Këtë e ka bërë të ditur vetë kengetarja me anë të një postimi në Instastory ku shfaqet
Krusita e pranon që është në një lidhje dhe ai është… Një ndër të ftuarat e "Shiko kush Luan" ishte këngëtarja që i është bashkuar “Threedots” së fundmi, Krusita. Prej di
E krahasojnë me Elvana Gjatën, por çfarë thotë Krusita (FOTO LAJM) Këngëtarja e re Krusita, ka bërë bujë të madhe në "Këngën Magjike", ku projekti muzikor me të cilën ajo konkuroi ëhstë k