999 rezultate për

krushqit

U grindën për këngën, krushqit përleshen ditën e dasmës (VIDEO) Një dasmë gati sa nuk është kthyer në tragjedi, në Adana të Turqisë, pasi krushqit kanë nisur të zihen me fjalë, ndërsa
Dhëndri u arratis nga gjykata, krushqit zihen LIVE në TV Një lidhje dashurie mes dy të rinjsh që nuk gjen ende dot rrugën e lumturisë. Ai 24 vjeç dhe ajo pa i mbushur ende 17.
Krushqit nga Prizreni marrin nusen në Kukës me pajton (VIDEO) Dasmat shqiptare vazhdojnë të na surprizojnë. Sheshi kryesor i qytetit të Kukësit është kthyer në një festë të vërtet
Ngritën dy gishtat, arrestohen krushqit në mes të Stambollit Krushqit që shoqëronin një çift që po martohej në Stamboll, më parë panë qelinë e burgut se sa sallonin ku do të organiz
Habit xhaxhai i dhëndrit 20-vjeçar: Krushqit fajësuan nipin për ngjarjen… Për ngjarjen e rëndë në Durrës ku nusja helmoi vjehrrën, ka reaguar xhaxhai i dhëndrit 20-vjeçar Donald Stafa. Ai ka
Gjyqtarët do të hetohen nga familja e deri te krushqit më të largët Pastërtia e figurës për gjyqtarët dhe prokurorët që do t’i nënshtrohen procesit të vetingut do të kërkojë të dhëna të de
“Dasmorët po vijnë, kujdes krushqit”. kodi që përdorte polici me trafikantët Prokuroria e Krimeve të rënda ka zbardhur edhe kodet me të cilat efektivi i policisë në Kurbin Zan Kasmi komunikonte me
E veçantë! 40 "krushqit" me motorë marrin nusen në Fushë Kosovë (VIDEO) Ëndrrën e fëmijërisë e bën realitet në ditën e fundit të beqarisë. Myrteza Hyseni, mblodhi shokët e tij motorristë, për
Plas sherri me krushqit në mes të dasmës, plagoset 21-vjeçarja me armë Një ngjare e pa zakontë, por jo e pa njohur për realitetin shqiptarë ka ndodhur sot në Paskuqan ku ka plasur sherri në m
Zviceranët këndojnë "Po vijnë krushqit" (VIDEO) Tre kore të rinjsh, “Vocale+Cantat+iVox”, të tre pjesë e Akademisë së muzikës të Bazelit janë bërë bashkë dhe, nën dirig